5:4
    Adam ZÁRUBA
    (Stoklasa)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Trutnov (DTJ) 5:4
branky: 4. Tomáš Brát, 8. Tomáš Vejrek, 8. Tomáš Brát, 28. Tomáš Vejrek, 31. Tomáš Brát - 20. Matěj Novák, 25. Matyáš Hantl, 33. Jan Zuzánek, 34. Adam Záruba; rozhodčí: Filip Ryant - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Vítězslav Vlček 12 - Matěj Myšák 22; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:6
33:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Adam Záruba, asistoval #13 Jan Stoklasa (5:4)
32:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Jan Zuzánek, asistoval #9 Josef Taláb (5:3)
31:30 Vyloučen hráč #29 Tomáš Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
30:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #40 Tomáš Brát, asistoval #15 Adam Valenčík (5:2)
27:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Tomáš Vejrek, asistoval #71 Vojtěch Vlček (4:2)
24:26 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Matyáš Hantl, asistoval #9 Josef Taláb (3:2)
24:00 Střely ve 2. části: 5:5
19:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Matěj Novák, asistoval #10 Adam Záruba (3:1)
12:00 Střely v 1. části: 10:1
07:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
07:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Tomáš Vejrek, asistoval #18 Karel Havlíček (2:0)
03:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #40 Tomáš Brát bez asistence (1:0)