(Plašil)
  • 36 35:52
    Jan KULHAVÝ

FbC Hradec Králové B - FbK Orlicko-Třebovsko 0:4
branky: 23. Martin Langr, 26. Antonín Kvapil, 28. Dominik Lukas Boháč, 36. Antonín Kvapil; rozhodčí: Lucie Krýslová - Daniel Hejna; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Robin Vach 12 - Jan Pohanka 6; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:3
36:00 Střely ve 3. části: 3:6
35:53 Kulhavý hezky vymíchal gólmana, ale vystřelil bekendem nad branku.
35:52 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #22 Jan Kulhavý.
35:51 Útočník OT si počkal za obranou, byl faulován obráncem, který ho nestíhal, a uvidíme trestné střílení.
35:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Antonín Kvapil, asistoval #16 Petr Plašil (0:4)
35:06 Hradecký hráč byl sám před gólmanem, ale jeho střela by šla zřejmě i nad fotbalovou branku.
34:15 Orlicko drží míček za svou brankou, ale Hradec úspěšně napadal a může útočit.
33:34 Hradec v šesti.
31:30 Hradecká hra se po oddechovém čase zlepšila, žádná vážnější situace před brankou Orlicka z toho zatím nebyla.
30:06 OT dostalo míček do branky, ale předtím faulovalo, takže gól neplatí.
27:25 Orlicko využívá přesilovku a je ve třetí třetině efektivní. Dvě střely - dva góly.
27:24 Timeout FbC Hradec Králové B
27:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #15 Dominik Lukas Boháč, asistoval #22 Jan Kulhavý (0:3)
26:54 Vyloučen hráč #49 Jakub Exner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
25:54 Chybu v hradecké rozehrávce Orlicko nekompromisně trestá.
25:53 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Antonín Kvapil, asistoval #72 Martin Langr (0:2)
25:22 Hradec má ve třetí třetině prozatím více ze hry.
24:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hradecké hráče.
24:00 Střely ve 2. části: 1:6
23:57 Pohanka se konečně dočkal zákroku. Hradec poprvé ve druhé třetině vystřelil na branku.
22:16 Hradecký fanoušek je opět slyšet. Jen je škoda, že nefandí, ale nadává.
22:05 I když byl Langr seknut, tak zvládl přesně vystřelit.
22:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Martin Langr, asistoval #19 Ondřej Trávníček (0:1)
20:23 Hradec teď asi minutu kombinoval na polovině Orlicka, ale střelu na branku v druhé třetině zatím nemá.
19:13 Tlak Orlicka je ukončen střelou mimo branku.
18:00 V polovině druhé třetiny je to na střely pouze 0:1 pro Orlicko.
15:31 Z hlediště se ozývají zcestné komentáře hradeckého fanouška.
13:08 Po hezky sehraném volném úderu nastřelilo OT levou tyčku Vychovy branky.
12:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrálo OT a může hned od začátku využít početní výhody.
12:00 Střely v 1. části: 2:4
11:11 Vyloučen hráč #78 Lukáš Markovič družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
11:03 OT bude hrát další přesilovku. Hradecký hráč nestíhal a sekl útočníka.
09:35 Hradec po delší době kombinuje na útočné polovině.
07:14 Hradec úspěšně ubránil přesilovku.
05:14 Vyloučen hráč #68 Kryštof Balda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání