3

2

5.

FAT PIPE Traverza - Prague Tigers 7:6pn
branky: 7. Jan Větrovský, 10. Michal Pražák, 15. Adam Vejrych, 24. Michal Janoušek, 28. Tomáš Sláma, 33. Jan Řeřicha, N Tomáš Kuzma - 3. Jakub Langhammer, 6. Marek Zendulka, 15. Jakub Flek, 18. Tomáš Jiřička, 19. Martin Hort, 37. Marek Zendulka; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Šimon Hladký ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #50 Tomáš Kuzma a vstřelil rozhodující gól (7:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 Michal Janoušek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #37 Jakub Flek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 Michal Janoušek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #50 Tomáš Kuzma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #37 Jakub Flek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #56 Adam Vejrych a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #15 Kryštof Schovánek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:58 Timeout FAT PIPE Traverza
44:58 Vyloučen hráč #90 Jan Hiblbauer družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
39:20 Vyloučen hráč #22 Martin Soukup družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
36:42 GÓL Prague Tigers! 6:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #36 Tomáš Jiřička (6:6)
32:45 GÓL FAT PIPE Traverza! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #17 Jan Řeřicha, asistoval #61 Radim Fořt (6:5)
31:28 Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
27:26 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #87 Ondřej Kalát (5:5)
23:20 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Michal Janoušek, asistoval #95 David Podhráský (4:5)
21:46 Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
20:39 Vyloučen hráč #6 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost
18:15 GÓL Prague Tigers! 3:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #11 Lukáš Valenta (3:5)
17:02 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jiřička bez asistence (3:4)
14:56 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek z trestného střílení (3:3)
14:43 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #13 Jan Větrovský (3:2)
10:15 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:38 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #16 Michal Pražák, asistoval #95 David Podhráský (2:2)
06:52 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Větrovský, asistoval #18 Jan Svoboda (1:2)
05:51 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #37 Jakub Flek (0:2)
02:48 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Jakub Langhammer bez asistence (0:1)