2

0

3.

FAT PIPE Traverza - FbŠ Bohemians B 6:5pn
branky: 8. Vilém Špinka, 27. Vilém Špinka, 29. Michal Janoušek, 44. Tadeáš Drahorád, 45. David Podhráský, N David Podhráský - 5. Jakub Štěpánek, 24. Jakub Štěpánek, 29. Radek Mandík, 37. Jakub Šárka, 42. Martin Rossi; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Karel Kotoun ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #95 David Podhráský a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #83 Ondřej Kozák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #50 Tomáš Kuzma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #16 Jakub Štěpánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 Michal Janoušek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:34 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #95 David Podhráský, asistoval #11 Tomáš Sláma (5:5)
44:26 Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře
43:56 Timeout FAT PIPE Traverza
43:56 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #5 Tadeáš Drahorád, asistoval #95 David Podhráský (4:5)
41:46 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Martin Rossi, asistoval #39 Lukáš Kuncman (3:5)
38:42 Vyloučen hráč #7 Adam Štegl družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
36:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #16 Jakub Štěpánek (3:4)
28:47 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #44 Pavel Čihák (3:3)
28:19 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Michal Janoušek, asistoval #3 Michal Pražák (3:2)
26:42 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Vilém Špinka bez asistence (2:2)
23:15 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek z trestného střílení (1:2)
08:34 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za vysoká florbalka
07:27 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Vilém Špinka, asistoval #3 Michal Pražák (1:1)
04:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #91 Jakub Šárka (0:1)