(Vázler)
  • 43 42:41
    Dobříš

Tatran Střešovice B - TJ Sokol Dobříš 5:4
branky: 8. Jan Friedel, 14. Jáchym Kareis, 26. Jáchym Kareis, 27. Vojtěch Matyáš, 43. Tomáš Kamarýt - 20. Michal Kolář, 22. Roman Šebek, 24. Roman Šebek, 38. Vít Bohata; rozhodčí: Štěpán Weber - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Oskar Blaha ? - Tomáš Šimek ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 1:1
44:22 Ancara Vázler! Ancara Vázler! Proběhl středem skrz tři hráče, více toho ale pro svůj vytěžit nedokázal.
44:00 Kam se hrabe japonská rychlokolejka na Jakuba Brabce? Kličkuje v rohu hřiště jako splašený a snaží se najít volné souputníky, které by mohl obdařit přihrávkou před branku!
43:28 Fantastickým zákrokem se blýskl Oskar Blaha!
42:42 Sokolské hnízdo zůstává volné, Dobříšané zkouší power play.
42:41 Timeout TJ Sokol Dobříš
42:03 GÓL Tatran Střešovice B! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #79 Ondřej Vázler (5:4)
42:03 Ondřej Vázler si zapisuje druhý zářez proti svému bývalému klubu a společně s Tomášem Kamarýtem posílá Tatran do vedení 5:4.
37:09 Dnešní zápas provází speciální pravidlo. Tatran dává góly v běžném počtu hráčů na hřišti (5 na 5) a Sokolům to pálí, když na ploše někdo chybí, je jedno, na jaké straně. Balónek z čepele Víta Bohaty se dopotácel za branku a je opět srovnáno!
37:01 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #56 Martin Podhorecký (4:4)
36:00 Vyloučen hráč #9 Jiří Brožík družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
34:42 Střelu po svižně rozehrané tatranské rozehrávce refelxně pokryl nohou Tomáš Šimek.
32:42 Už to vypadalo, že si Dobříšané užjií další početní výhodu, ovšem sporná situace byla po kultivované diskuzi mezi rozhodčími a kapitány vyhodnocena jako trestně nepostihnutelná.
29:04 Vyloučen hráč #13 Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
26:23 Vyloučen hráč #87 Roman Šebek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
26:23 Ani Dobříš si dnes neudrží trestní bezúhonnost. Záznam do rejstříku získal Roman Šebek.
26:15 GÓL Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #61 Vojtěch Matyáš, asistoval #44 René Gabesam (4:3)
25:06 GÓL Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (3:3)
25:06 Tatran jasně dal vědět, že na vavřínech rozhodně neusnul! Je to 3:3 a v tomhle utkání toho bude ještě rozhoně dost k vidění!
24:44 Střelu Lukáše Ungera znamenitě pokryl levou rukou brankář Tatranu.
23:54 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #55 Michal Kolář (2:3)
23:54 Tsaplárova past sklapla! Po třetí využité přesilovce se Sokolové ujímají vedení!
23:26 Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
22:59 Martin Podhorecký si zahrál na druhého tatranského brankáře. Není pochyb, že rána Michala Koláře nesměřovala mezi tři tyče.
21:05 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #12 Jakub Brabec (2:2)
21:05 S raketou, kterou vyslal na tatranskou bránu Roman Šebek, by mohlo na Dobříši vzniknout vesmírné středisko! Druhá využitá přesilovka v řadě a rázem je srovnáno!
20:40 Vyloučen hráč #97 Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
19:00 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #55 Michal Kolář, asistoval #87 Roman Šebek (2:1)
19:00 Zato druhá přesilovka přinesla pokrm hodný michelinské restaurace! Michal Kolář dává kontaktní gól!
18:50 Předešlá sokolská přesilovka byla trochu jako oběd ze školní jídelny – za moc nestála.
18:10 Pohlednou kombinaci Tatranu přerušil blokem poslední bránící hráč.
16:18 Do přívětivé pozice se dostal Roman Šebek, ale míček mu odskočil.
15:14 Sokolové vstupují do druhého dějství v početní výhodě. Zda z toho dokáží něco vytěžit, zůstává otázkou.
14:21 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
13:32 GÓL Tatran Střešovice B! 2:0
07:09 GÓL Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #79 Ondřej Vázler (1:0)
07:09 Sokolský odchovanec Ondřej Vázler má lví podíl na úvodní brance utkání. Proběhl po straně celé hřiště, obešel tři dávné spoluhráče, poslal míček na střed a Jan Friedel se už nemýlil.
05:58 Sokol Štěpán Souček se vyznamenal střelou a hbitým obranným zákrokem v rychlém sledu, jeho otec na tribuně se nepochybně dme hrdostí!
03:37 Dalekonosnou střelou pokryl levou rukou domácí čapák Tomáš Šimek.
02:18 Rozehrávku z přívětivé pozice rozehrávají domácí, ovšem střílející Michal Šiška pouze vystrašil brankáře svou nepřesnou střelou.