(Šedová)
  • 45 44:48
    14:2

FTC Vysoké Mýto - TJ Baník Žacléř Ženy 14:2
branky: 2. Barbora Řiháková, 10. Barbora Řiháková, 13. Denisa Peroutková, 19. Denisa Peroutková, 20. Barbora Řiháková, 20. Anna Křížová, 21. Tamara Adámková, 24. Lucie Večeřová, 27. Lucie Večeřová, 27. Miluše Řehůřková, 36. Adéla Hűbnerová, 37. Lucie Večeřová, 45. Barbora Řiháková, 45. Tamara Adámková - 30. Nicol Trochová, 36. Magdaléna Nováková; rozhodčí: František Bajer - Tereza Krkonošková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 15 - Nela Pejsarová 14; po třetinách: 3:0, 7:1, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:2
44:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 14:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková, asistoval #15 Karolína Skulbaševská (14:2)
44:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 13:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Barbora Řiháková, asistoval #33 Andrea Šedová (13:2)
43:26 Zmatek před bránou
36:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 12:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #33 Andrea Šedová (12:2)
35:44 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 11:2
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #2 Magdaléna Nováková bez asistence (11:2)
35:44 Nováková trefuje z otočky do levého rohu
35:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 11:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Adéla Hűbnerová, asistoval #32 Anna-Sofie Kristin Cyrkel (11:1)
34:51 Hra je nahoru dolu
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:00 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 10:1
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #13 Nicol Trochová, asistoval #11 Tereza Fischerová (10:1)
29:00 Trochová vymetla pavučinky
27:40 Trochové se na trestné asi líbí, chtěla jít odsedět trest za Adámkovou z Mýta
27:39 Timeout TJ Baník Žacléř Ženy
27:39 Vyloučen hráč #2 Tamara Adámková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
26:28 Řehůřková navyšuje na 10:0
26:27 GÓL FTC Vysoké Mýto! 10:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #89 Miluše Řehůřková, asistoval #67 Kateřina Vaňásková (10:0)
26:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 9:0
26:03 Mýto se dostalo do vedení už 9:0
25:16 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #2 Tamara Adámková.
24:08 Vyloučen hráč #13 Nicol Trochová družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:44 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #2 Tamara Adámková (8:0)
20:46 Právě vstřelený gól se vůbec nerodil lechce...situace před brankou byla velmi zmatená
20:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková bez asistence (7:0)
19:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Anna Křížová, asistoval #15 Karolína Skulbaševská (6:0)
19:45 Mýto se rozjelo. 3 góly v minutě a půl
19:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Barbora Řiháková, asistoval #17 Denisa Peroutková (5:0)
18:18 Peroutková navyšuje na 4:0
18:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková bez asistence (4:0)
15:40 Hra je nahoru dolu
15:00 Střely v 1. části: 9:8
12:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková, asistoval #94 Nikola Dlouhá (3:0)
11:45 Golmanka Žacléře teď vytáhla zákrok zápasu
09:27 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Barbora Řiháková, asistoval #2 Tamara Adámková (2:0)
09:27 Hra je zatím poklidná
05:13 Trochová zahřívá trestnou
05:12 Vyloučen hráč #13 Nicol Trochová družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za sekání
01:03 Mýto se hned ze začátku zápasu dostalo do vedení
01:02 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0