• 43 42:42
    2:7
    (Večeřová)

FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto 2:7
branky: 2. Barbora Virglová, 18. Barbora Virglová - 17. Barbora Řiháková, 21. Tamara Adámková, 29. Nikola Dlouhá, 31. Lucie Večeřová, 31. Andrea Šedová, 41. Lucie Večeřová, 43. Tamara Adámková; rozhodčí: Eduard Hlávka - Jakub Kadrman; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Barbora Dusová 27 - Tereza Černá 17; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 3:12
43:44 Dluohá prověřila ještě jednou střelou golmanku z vlastní obrany
43:24 Vaňásková si poradila se skákavou nahrávkou
43:05 Sodomková faulovala Dlouho a je to další zbytečná ztráta Skutče
42:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #29 Tamara Adámková, asistoval #9 Lucie Večeřová (2:7)
42:42 Tak ještě nakonec přinesli divákům v hale hráčky Vysokého Mýta jeden gól a s klidem si tak dojdou pro tříbodový zisk z tohoto zápasu
40:41 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #68 Denisa Peroutková (2:6)
40:25 Pražanová měla co dělat po lehkém přistrčení jedné z hráček Mýta, aby se udržela ve hřišti
38:56 Hra se přelévá ze jedné strany na druhou
38:27 Šedová vystřelila teď jen velmi těsně vedle pravé tyče
38:15 Střela Skutče
36:09 Adámková tvrdě prověřila golmanku, která vytlačila míč na tyč
35:33 Vysoké Mýto se pokusilo vyhodit, Bubeníčková na středu však dobře přečetla úmysl a okamžitě vyrazila do útoku... Bez úspěchu
30:50 Vysoké Mýto využívá přesilovku a odskakuje do tříbrankového vedení, na což Skuteč již pravděpodobně nebude schopna reagovat
30:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #6 Barbora Řiháková (2:5)
30:35 Vyloučen hráč #30 Denisa Bubeníčková družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
30:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová bez asistence (2:4)
30:00 Střely ve 2. části: 5:14
28:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Nikola Dlouhá, asistoval #33 Andrea Šedová (2:3)
28:09 Zatímco Vysoké Mýto obstřeluje bránu soupeřek, tak trenér řeší na tabulce stále volnou Virglovou v předbrankovém prosotru Mýta
27:42 Skutečská Bubeníčková vystřelila z velmi ostrého úhlu a bránu prakticky neohrozila, kdyby radši směřovala míč před bránu, pravděpodobně by z toho byl gól
26:51 Sodomková se vložila do střely vysokomýtské Večeřové a i dky ní skončil míč mimo hrací plochu
26:00 Skutči je nutné smeknout, neb celé utkání hrají bez střídání a s Vysokým Mýtem stále drží na konci druhé třetiny krok
24:30 Virglová, stejná pozice, opět zakončení mimo a trenérský štáb Vysokého Mýta zvyšuje hlas
23:05 Hráčka Skutče Virglová se ocitla sama před golmankou, střela mimo však znamená, že na případný hat-trick si bude ještě cvíli muset počkat
21:33 Skvělou střelu Řihákové vytáhla golmanka rukou na poslední chvíli za zadní mantinel
20:52 Mýto vybojovalo faul v dobré pozici... Zakončení mimo a u míče soupeřky, které okamžitě vyrazili po levém mantinelu vpřed
20:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #29 Tamara Adámková, asistoval #33 Andrea Šedová (2:2)
20:18 Večeřová - Šedová a Adámková, teď předvedli neskutečnou útočnou souhru a srovnávají skóre
17:50 Za první necelé tři minuty jsme viděli nejprve hezký, vypracovaný gól Mýta a poté rychlou odpověď Skutče, které ve druhé třetině stačila ke vstřelení gólu jediná střela... Hra tedy pokračuje stále v duchu konce první třetiny
17:45 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Barbora Virglová, asistoval #20 Nathalie Sodomková (2:1)
16:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Barbora Řiháková, asistoval #15 Karolína Skulbaševská (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:8
13:19 Dobrá šance pro FTC, zakončená opět vysoko nad bránu
12:29 Dobrý výhoz brankářky Dusové, až za polovinu hřiště, kde se míče chopila Peroutková, jenž obehrála stojící Pražanovou v obraně a s přehledem jeden na jednoho zakončila... Bohužel do brankářky
11:00 Hráčky Skutče na dnešní zápas dorazili v minimálním počtu 5+1, zatím ale předvádějí výborný aktivní výkon a dokonce stále drží vedení o jednu branku
09:56 Trenér Mýta teď v průběhu podával pokyny směrem k Peroutkové "Vytáhni na střed", hráčka ho poslechla, následně nahrála na křídlo, zakončení ze strany však nepřineslo střelu mezi tři tyče
09:10 Po faulu se k míči postavila Peroutková, která vyslala do předu a hlasitě pohválila svou zakončující spoluhráčku Vaňáskovou, která zakončovala nebezpečnou střelou k horní tyči
08:39 Nikola Dlouhá se pokusila na dvakrát prověřit golamnku, první střelu brankářka vykryla, druhá směřovala do obranného bloku
07:58 A znovu Skuteč v dobré příležitosti, Bára Virglova se prodrala skrze obránkyně, avšak zakončení velmi nepřesné
07:04 Vaňásková bráněna třemi hráčkami, přesto střela a vysoká hokejka v podání Skutče
06:10 Hráčky Vysokého Mýta teď předvedli dobrou kombinaci... Po zakončení ještě dvě dorážky, avšak bez gólového úspěchu
04:56 Ficková - Sodomková - Pražanová... Obránkyně Skutče si rychlými nahrávkmi zajistili dobrou pozici pro střelu, zakončující Sodomkové ale sjel balón a Vysoké Mýto se žene do protiútoku
03:43 Hráčky Skutče se snaží vzhledem ke svému počtu držet míč na svých hokejkách a nepouště soupeřky do jekékoli šance
02:15 Sodomková si bez problémů poradila s hráčkou u mantinelu, drobným předsunutím míče před sebe
01:26 Skuteč se po ztrátě v obraně Mýta dostává do jednobrankového vedení
01:19 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Barbora Virglová bez asistence (1:0)
00:07 Do první šance se dostavá Skuteč, která po nahrávce do obrany nahazuje do útoku
00:00 Začátek turnaje je posunut o 15-20 minut z důvodu sněhové kalamity, pozního příjezdu týmu Skutče a dalších okolností souvisejících s klidným průběhem utkání.