Martina JURENKOVÁ
  • 43 42:28
    Jablonné

TJ Jablonné nad Orlicí - FBK Jičín POHODA TEAM B 1:2
branky: 36. Sabina Mikysková - 6. Pavlína Mikolášková, 13. Jana Kořínková; rozhodčí: Jiří Knettig - Lukáš Filípek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Monika Rubešová 9 - Veronika Samková 20; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:2
42:28 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
42:28 Vyloučen hráč #13 Martina Jurenková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
35:34 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #49 Denisa Vágnerová (1:2)
33:47 Utkání sleduje 45 neplatících diváků.
30:00 Střely ve 2. části: 8:2
20:45 Vyloučen hráč #19 Kristýna Vondráčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:45 První vyloučení nejen tohoto zápasu, ale celého dne, jaký rozdíl oproti včerejšku,
15:00 Střely v 1. části: 3:7
12:33 Krásná akce Janika znamená druhý gól,
12:25 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 0:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #7 Jana Kořínková, asistoval #99 Pavlína Mikolášková (0:2)
07:00 Pro majitele černobílých obrazovek, Jičín v oranžových rozlišovácích Jablonné ve svítivě žlutých dresech.
05:50 Jičín jde do vedení po podařené střele Mikeše-
05:33 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 0:1
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #19 Lea Petrgálová (0:1)
02:00 Domácí hráčky začaly aktivně a vytvořily si několik šancí.