2
    Alžběta LEJSKOVÁ
    hra rukou

TJ Sokol Dvůr Králové nL - HAGA Ladies Pardubice 3:6
branky: 3. Denisa Jechová, 20. Laura Šulcová, 35. Denisa Jechová - 6. Ludmila Jirásková, 13. Ludmila Jirásková, 14. Nikola Procházková, 15. Jana Sochová, 30. Adriana Jelínková, 35. Dana Zajíčková; rozhodčí: Martin Doležal - Martin Fuňk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Pilařová 13 - Kamila Marková 13; po třetinách: 1:4, 1:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:4
45:00 A to je vše přátelé. Muži vyhráli 7:3, ženy A 6:3. Úspěšné ráno pro Hagu!
40:22 Brejk Hagy končí skvělým návratem Dvora
38:50 Vyloučen hráč #27 Alžběta Lejsková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hra rukou
38:50 "To bylo jenom takový pohlazení" prohlásila Lejsková
38:14 Haga nasadila herní styl "Dynamo vedeme 1:0" a zahazuje balonky
36:16 Hráčky Dvora zatím nezařadily rychlejší stupeň, uvidíme zda to přijde
35:33 Sochová v rohu tvrdí muziku
34:27 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:6
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková bez asistence (3:6)
34:27 Kapitánka domácích se také zapisuje do tabulky střelců
34:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #17 Denisa Jechová bez asistence (3:5)
34:05 Kapitánka domácích využívá standartní situaci z velkého brankoviště
31:09 Marková si připisuje pár zákroků
30:00 V Litomyšli je minutu před koncem stav 7:3, zde dohráno. Úspěšné ráno pro A týmy
30:00 Info z Litomyšle: Muži na konci druhé třetiny vedou 6:3 !
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
30:00 A to je vše pro druhou třetinu, doufejme že poslední patnáctiminutovka bude alespoň podobná té první
29:42 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #8 Adriana Jelínková bez asistence (2:5)
29:42 Jelínková dorážkou navyšuje vedení Hagy
28:39 Zajíčková neprostřelila maskovanou kouzelnici v brance Dvora
25:06 Vidíme méně nebezpečné šance na obou stranách, nic výraznějšího si týmy zatím nevytvořili
22:17 Druhá třetina zatím není úplně ze soudku florbalového umění
21:09 V hale je ticho jako v kostele
19:58 Sochová nastřelila první blok
19:30 Marešová nastřelila tyč!
19:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #17 Denisa Jechová (2:4)
19:16 Dvůr nakonec přecijen snižuje
18:38 Haga měla po ztrátě ve vlastním rohu veliké štěstí, hráčka Dvora sama před brankou trestuhodně minula
17:23 Druhá třetina zatím moc nepřinesla
15:00 Začíná nám druhá třetina a my přicházíme s prvním infem z Litomyšle. Naše mužské Áčko hraje s Litomyšlí po první třetině 2:2
15:00 Střely v 1. části: 4:9
14:36 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Jana Sochová, asistoval #6 Kateřina Kulhavá (1:4)
14:36 Kulhavá neuvěřitelně propasovala nahrávku na Sochovou a ta se nemýlila
13:19 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková bez asistence (1:3)
13:19 Procházková z od mantinelu na půlce vymetla pavučinky naopak v brance Dvora
12:02 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #8 Adriana Jelínková (1:2)
12:02 Jirásková posílá Hagu do vedení, poté co využila přihrávky na malé brankoviště od Jelínkové
10:00 Komvinace Dvora vyústila v přečíslení 2na1, gól z toho nebyl
09:18 Haga působí jako lepší celek na hřišti, střelám ale chybí důraz a golmanka Dvora zatím vše s klidem likviduje
06:54 Haga má prostor k příležitostem, vlastní nepřesností se o ně ale připravuje
05:07 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #20 Nikola Procházková (1:1)
05:07 Jirásková ze středu propasovala míček mezi rukou a tělem golmanky Dvora a srovnává skóre
03:33 Haga se snaží postupným útokem usadit v pásmu Dvora
02:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #9 Jana Marková (1:0)
02:14 Jechová ze středu vymetla pavučinky branky Hagy a posílá Dvůr do vedení
01:40 Marková si připsala první zákrok
00:38 Procházková vyslala do úniku Jiráskovou, ta z první minula
00:00 Zdravíme fanoušky kvalitního florbalu! Dnes jdou do akce oba naše A týmy. Na domácí palubovce se nám představí Áčko ženské, v Litomyšli pak muži. Protože jsme tzv. Jiránkův pořadatelský stolek, budeme Vás průběžně informovat nejen o zápasech hraných zde, ale i o skóre našich mužů v Litomyšli. Naše ženské Áčko bude chtít jistě napravit výsledek z minulého turnaje, kde nebodovalo. Za chvíli začínáme