3:7
    Adriana SKROVNÁ
    (Šarounová)

IBK Hradec Králové B - FBK Jičín 3:7
branky: 30. Pavla Kunová, 41. Markéta Rundštuková, 45. Adriana Skrovná - 5. Eliška Kopánková, 6. Sabina Hohberg, 10. Natálie Kuželová, 24. Eliška Kopánková, 31. Markéta Tománková, 35. Šárka Chlumská, 42. Kristýna Jiřičná; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jindřich Zelenka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tereza Tománková 19 - Tereza Chlumská 6; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 3:9
44:59 GÓL IBK Hradec Králové B! 3:7
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #98 Adriana Skrovná, asistoval #87 Kristýna Šarounová (3:7)
44:00 Hradec se drží na soupeřově polovině, ale gól stále nevidíme.
41:31 GÓL FBK Jičín! 2:7
Vlastní branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #34 Kristýna Jiřičná (2:7)
40:50 GÓL IBK Hradec Králové B! 2:6
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #42 Markéta Rundštuková bez asistence (2:6)
40:10 Jičín se snaží navýšit své skóre, ale chybí kvalitnější koncovka.
38:00 Hradec vyvíjí tlak ale zatím bez branky.
37:48 Timeout IBK Hradec Králové B
34:36 Jičín využívá přesilovku po té co Eliška Kopánková našla Šárku Chlumskou.
34:35 GÓL FBK Jičín! 1:6
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #8 Šárka Chlumská, asistoval #92 Eliška Kopánková (1:6)
32:40 Vyloučen hráč #87 Kristýna Šarounová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
32:40 Uvidíme druhou přesilovku Jičína.
30:28 GÓL FBK Jičín! 1:5
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #5 Markéta Tománková, asistoval #92 Eliška Kopánková (1:5)
30:00 Střely ve 2. části: 3:9
29:37 GÓL IBK Hradec Králové B! 1:4
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #24 Pavla Kunová, asistoval #15 Lenka Karalová (1:4)
28:50 Jičín útočí na soupeře, ale akce končí nezdarem.
27:47 Vyloučen hráč #6 Natálie Kuželová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:34 Jičín tlačí na soupeře, a hra se tak odehrává na hradecké polovině.
24:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:17 GÓL FBK Jičín! 0:4
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #92 Eliška Kopánková, asistoval #8 Šárka Chlumská (0:4)
19:27 Jíčín jde do breaku, ale Tománková míček chytá.
16:54 Hradec drží míček, i když je v oslabení.
16:08 Vyloučen hráč #42 Markéta Rundštuková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 3:7
10:00 Jíčín kombinuje na své polovině a snaží se vymyslet jak projít obranu Hradce.
09:01 Jíčín hned po oslabení dává gól.
09:00 GÓL FBK Jičín! 0:3
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Adéla Kmošková (0:3)
07:31 Hradec kombinuje při přesilovce, ale nedaří se jim dostat ke střele.
06:45 Hradec si vyzkouší první přesilovku dne.
06:43 Vyloučen hráč #3 Nikola Ziegelheimová družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:40 GÓL FBK Jičín! 0:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #23 Sabina Hohberg, asistoval #18 Kateřina Stránská (0:2)
04:50 GÓL FBK Jičín! 0:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #92 Eliška Kopánková, asistoval #5 Markéta Tománková (0:1)
00:01 Úvodní bule pro Jíčín.