2
    Tomáš FODOR
    zdržování hry

T.B.C. Králův Dvůr - Kanonýři Kladno černí 11:3
branky: 1. Tomáš Zuska, 3. Tomáš Zuska, 4. Vojtěch Hubinger, 10. Vojtěch Hubinger, 19. Tobiáš Uhřík, 21. Tomáš Fodor, 23. Štěpán Zavoral, 24. Tomáš Zuska, 27. Štěpán Zavoral, 30. Tomáš Fodor, 31. Štěpán Zavoral - 4. Vojtěch Reichl, 22. Filip Kovář, 35. Filip Kovář; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Michal Lipinský; vyloučení: 4 + Van Tiep Nguyen OS:3 + Matěj Horák OS + Lukáš Husák 4 + 4 + TDKU; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Grundza ? - Ondřej Neumann ?; po třetinách: 4:1, 4:1, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 10:6
35:28 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry
34:53 GÓL Kanonýři Kladno černí! 11:3
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #85 Filip Kovář, asistoval #92 Filip Churý (11:3)
34:00 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
32:00 Vyloučen hráč #95 Vojtěch Teplárek družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za hra na zemi
30:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #77 Michal Trčka (11:2)
29:25 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor bez asistence (10:2)
26:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #41 Adam Hrdina (9:2)
24:00 Střely ve 2. části: 6:7
23:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska, asistoval #13 Michal Mašek (8:2)
22:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #13 Michal Mašek (7:2)
22:07 Vyloučen hráč #70 Lukáš Husák družstva Kanonýři Kladno černí do konce utkání
22:07 Vyloučen hráč #70 Lukáš Husák družstva Kanonýři Kladno černí na 2+2 minuty za nesportovní chování
21:04 GÓL Kanonýři Kladno černí! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #85 Filip Kovář, asistoval #27 Pavel Kvasil (6:2)
20:57 Vyloučen hráč #68 Matěj Zít družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:45 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #13 Michal Mašek (6:1)
19:06 Vyloučen hráč #70 Lukáš Husák družstva Kanonýři Kladno černí na 2+2 minuty za hrubost
18:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (5:1)
16:29 Vyloučen hráč #25 Van Tiep Nguyen družstva T.B.C. Králův Dvůr - osobní trest
16:29 Vyloučen hráč #25 Van Tiep Nguyen družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
16:29 Vyloučen hráč #56 Matěj Horák družstva Kanonýři Kladno černí - osobní trest
16:29 Vyloučen hráč #56 Matěj Horák družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za nesportovní chování
12:00 Střely v 1. části: 7:7
09:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:1)
05:18 Vyloučen hráč #56 Matěj Horák družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za blokování florbalky
03:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #17 Tomáš Zuska (3:1)
03:06 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #45 Vojtěch Reichl, asistoval #18 Tomáš Hollmann (2:1)
02:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:0)
00:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (1:0)