11:4
    Adam HRDINA
    (Hubinger)

T.B.C. Králův Dvůr - SummerCamps Tatran Střešovice C 11:4
branky: 7. Tomáš Fodor, 9. Tobiáš Uhřík, 15. Michal Mašek, 19. Tobiáš Uhřík, 21. Tomáš Fodor, 22. Tobiáš Uhřík, 26. Tomáš Rada, 26. Vojtěch Hubinger, 29. Jakub Tošnar, 30. Vojtěch Hubinger, 34. Adam Hrdina - 5. Jiří Friesz, 24. Mikuláš Rýdl, 26. Miroslav Prosa, 29. David Kriegler; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: David Grundza ? - Viktor Dvořák -11; po třetinách: 2:1, 4:1, 5:2
36:00 Střely ve 3. části: 16:10
36:00 Tento zápas byl velmi napínavý, gratulujeme vítězům a čest poraženým. Florbalu zdar!
33:32 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #41 Adam Hrdina, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (11:4)
33:32 Střela hráče s číslem 34 skončila po teči od hráče s číslem 41 za zády gólmana. Králův Dvůr navyšuje na 11:4.
32:29 Ikdyž vidíme jednoznačnou převahu jednoho z týmů, oba týmy stále hrají na 110%.
31:00 Vidíme jednoznačnou převahu Králova Dvora, ale Tatran se drží statečně.
29:05 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #6 Jakub Tošnar (10:4)
29:05 Králův Dvůr si vstřelený gól nenechal líbit a tak vstřelil branku přes skoro celé hřiště. Čímž se dostal do dvouciferných čísel a vede 10:4.
28:48 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 9:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #64 Albert Cibulka (9:4)
28:48 Tatran odpovídá a snižuje na 9:4.
28:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #6 Jakub Tošnar, asistoval #37 Tomáš Zuska (9:3)
28:36 Po dlouhém presu je Králův Dvůr úspěšný. Podařilo se mu rozebrat si Tatranskou obranu a vstřelit gól, čímž navyšují své vedení na 9:3.
27:15 Vidíme velmi silný pres ze strany Králova Dvoru, zatím však není úspěšný. Gólman Tatranu v tomto oslabení chytá velmi dobře.
25:58 Vyloučen hráč #44 Filip Bareš družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
25:58 Hráč s číslem 44 byl vyloučen za sekání po souboji se svým Tatranským protivníkem. Co nám Králův Dvůr předvede ve své přesilovce?
25:47 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #68 Matěj Zít (8:3)
25:47 Králův Dvůr opět navyšuje. Stav utkání 8:3.
25:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Tomáš Rada, asistoval #41 Adam Hrdina (7:3)
25:42 Králův Dvůr rychle odpovídá a zvyšuje na 7:3.
25:03 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 6:3
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #68 Jiří Friesz (6:3)
25:03 Tatran snižuje na 3:6.
24:16 Tatran výhodu nevyužil a musel hasit v obraně.
24:10 Tatran má výhodu v rohu.
24:00 Tento zápas se nese v dynamickém tempu, oba týmy jsou fyzicky velmi zdatné. Ale mají dost sil k předvedení dobrého výkonu i v třetí třetině?
24:00 Střely ve 2. části: 22:12
23:30 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 6:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #91 Mikuláš Rýdl, asistoval #97 Jiří Petřík (6:2)
23:30 Tatran po rychlé akci snižuje na 2:6. Uvidíme nejlepší obrat v historii třetí juniorské ligy, nebo uvidíme debakl tohoto Pražského týmu?
22:00 Hráč s číslem 27 sbírá svůj čtvrtý bod za tento zápas. Dva góly a dvě asistence. Uvidíme hattrick?
21:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (6:1)
20:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:1)
19:31 Vyloučen hráč #58 Lukáš Bulderbergs družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
19:00 Přihrávka hráče Tatranu s číslem 68 neprošla skrze dva hráče Králova Dvora, ten se dostal do breaku, ale Tatran tento požár uhasil.
18:33 Tatranská obrana vypadá velmi ospale, asi měli dlouhou noc.
18:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (4:1)
18:00 Královu Dvoru pres vyšel a zvyšuje náskok na 4:1.
17:00 Králův Dvůr posílá své přihrávky po mantinelech a hledá jakoukoliv šanci vystřelit. Snaží se zasypat Tatranského gólmana střelami, ten se kupodivu drží.
16:50 Hráč s číslem 13 z týmu Králův Dvůr by měl zjednodušit svůj herní styl. Vyhrát souboj jednoho proti třem bez ztráty balónku, je velmi složité, ale přejeme štěstí do budoucna.
14:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (3:1)
14:36 Tatranu pres nevyšel, Králův Dvůr se dostal do breaku a vstřelil krásný gól.
13:39 Hráč s číslem 41 se vrací do zápasu, přejeme hodně štěstí.
12:58 Šéftrenér týmu Panthers Praha Jan Sysel daroval týmu pořadatelů své hranolky. Děkujeme.
12:01 A započla druhá třetina. Copak nám oba týmy nabídnou? Uvidíme výhru Králova Dvora nebo Tartanu? To visí ve hvězdách.
12:00 Střely v 1. části: 13:9
11:39 Vyloučen hráč #41 Adam Hrdina družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
11:39 Vyloučený hráč s číslem 41 popisuje: "Nic si nepamatuju," v reakci na své vyloučení.
11:39 Na dnešní zápas přišlo 36 diváků. Děkujeme!
10:14 Došlo k fyzickému kontaktu mezi hráči. Oba končí za mantinelem.
08:05 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (2:1)
08:05 Hráč Panthers Praha Adam Hrouda prohlásil: "Ten je dobrej," v reakci na vstřelený gól hráče s číslem 27.
07:00 U komentátorského stolku voní burger od nejmenovaného fast foodového řetězce. Časoměřiče to očividně rozptyluje, jelikož nedává pozor.
06:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (1:1)
06:30 Hráč s číslem 10 si protančil Tatranskou obranou a vstřelil gól. Králův Dvůr vyrovnává na 1:1.
04:58 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #68 Jiří Friesz, asistoval #50 Vojtěch Černý (0:1)
04:58 Viděli jsme krásnou akci Tatranu Střešovice ze které byl vstřelen gól. Tatran vede 1:0.
04:38 Hra je napínavá jako kšandy. Vidíme střelu za střelou.
01:00 Oba týmy vlétly do zápasu ve velkém tempu