• 36 35:51
    6:2
    (Ševčík)

SK Alien Nation - FbC Barracudas Slaný 6:2
branky: 5. Tobias Ševčík, 13. Viktor Vokáč, 16. Jan Lipavský, 17. Viktor Vokáč, 19. Matěj Jarkovský, 36. Jan Lipavský - 5. Dan Vaněk, 22. Václav Štěpán Horáček; rozhodčí: Albert Roučka - Jan Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Matěj Preuss ? - Tadeáš Schořálek -6; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:0
36:00 Střely ve 3. části: 8:7
35:51 GÓL SK Alien Nation! 6:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #71 Jan Lipavský, asistoval #93 Tobias Ševčík (6:2)
35:51 A to byl pravděpodobně poslední gól zápasu. Děkujeme hráčům a fanouškům. Florbalu zdar.
35:00 Oba týmy se snaží vytěžit z posledních kapek sil jakoukoliv energii, ale už toho mají očividně dost.
34:00 Dvě poslední minuty tohoto zápasu právě započly. Co nám oba týmy ukážou?
31:35 Hra má unavené tempo.
29:12 Barracudas poměrně zmatkují v rozehrávce, Alieni těchto chyb využívají a pálí na bránu.
28:34 Hráči Barracudas dirigují své spoluhráče ze střídačky.
28:00 Třetí třetina nám zatím gól nenabídla, ale neztrácejme naději, zbývá ještě celých osm minut.
27:00 Gólman Barracudas chytá střelu hráče Alienů, která letěla od poloviny.
25:22 Barracudas do třetí třetiny vstoupili velmi aktivně, zatím však bez gólu.
24:01 Na buli byl úspěšnější tým Barracudas. Využijí toho?
24:00 Střely ve 2. části: 9:8
24:00 Druhá třetina nám ukázala velkou převahu Alienů. Uvidíme co oba týmy předvedou ve třetí třetině.
23:40 Zbývá 20 sekund druhé třetiny. Uvidíme další gól?
23:08 Střela hráče Barracudas trefila tyčku.
22:35 Alieni začali okamžitě presovat, zatím však neúspěšně.
21:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #25 Václav Štěpán Horáček, asistoval #5 Petr Slavíček (5:2)
21:48 Rozehrávka skončila gólem. Barracudas snižují na 5:2. Jak odpoví Alieni?
21:45 Rozehrávka Barracudas na útočné polovině. Padne gól?
21:00 Akce ze strany Barracudas nebyla úspěšná. Alieni získali balón a začali presovat.
20:47 Barracudas rozehrávají na své polovině. Uvidíme akci?
20:12 Alieni mají tuto třetinu velkou převahu oproti vyrovnané první třetině.
18:56 GÓL SK Alien Nation! 5:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #30 Matěj Jarkovský, asistoval #12 Matěj Večeřa (5:1)
18:56 Alieni využili přesilové hry a navyšují náskok na 5:1.
18:47 Vyloučen hráč #25 Václav Štěpán Horáček družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vysoká florbalka
16:40 GÓL SK Alien Nation! 4:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #55 Viktor Vokáč, asistoval #13 Tomáš Šílený (4:1)
16:40 Tlak Alienů nabírá na obrátkách. Alieni navyšují na 4:1.
15:43 GÓL SK Alien Nation! 3:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #71 Jan Lipavský, asistoval #60 Lukáš Zejda (3:1)
15:43 Hráč s číslem 71 vymetl bránu gólmanovi Barracudas a navyšuje na 3:1.
14:45 Balón lítá z jedné strany na druhou. Toto utkání je zatím velmi vyrovnané.
13:29 Musím vyzdvihnout velmi solidní dosavadní výkon obou brankářů, chytají velmi zdatně.
12:31 GÓL SK Alien Nation! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #55 Viktor Vokáč, asistoval #87 Patrik Gabriel Hofman (2:1)
12:31 A máme ukuto. Alieni se dostávají do vedení 2:1, po rychlé akci, která vznikla z chyby obránců Barracudas.
12:01 Alieni vyhráli buli a nyní kují pikle.
12:00 Střely v 1. části: 7:9
12:00 První třetina nám toho zatím moc neřekla. Uvidíme co oba týmy předvedou v následující třetině.
11:00 Alieni hasili požár ve své obraně. Hráči Barracudas pronikli skrze obranu Alienů, avšak této šance nevyužili.
09:35 Hráč Aleinů s číslem 60 špatně zpracoval nahození před brankáře Barracudas od svého spoluhráče a promeškal tak šanci na vedení.
09:12 Obě lavičky se snaží povzbudit svůj tým na hřišti.
07:47 Hráč Barracudas s číslem 15 končí po kontaktu s hráčem Aleinů s číslem 87 na zemi. Nejedná se o nic vážného a tak sám odchází na lavičku svého týmu.
06:40 Barracudas uklidňují hru na své polovině a promýšlejí svůj plán na to, jak přemoci obranu Alienů.
05:52 Výhoz brankáře Aleinů byl zblokován hráčem Barracudas. Hra byla vzápětí přerušena.
05:01 Hráč Barracudas s číslem 4 se dostal pod velký tlak. Zachránila ho výhoda od rozhodčího.
04:23 GÓL SK Alien Nation! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #93 Tobias Ševčík, asistoval #10 Lukáš Sršeň (1:1)
04:23 Alieni odpovídají a vstřílejí vyrovnávací gól.
04:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #4 Ondřej Mišik (0:1)
04:07 Barracudas se dostali do presu a střílejí gól. Dostávají se do vedení 1:0.
01:37 Hra je zatím poměrně vyrovnaná. Oba týmy hrají na balónu a snaží se tlačit do brány, zatím však neúspěšně.
00:00 Vítejte u zápasu mezi Barracudas a Alieny. Co nám tento zápas nabídne?