2

1

4.

FbŠ Bohemians B - Kanonýři Kladno černí 4:3pn
branky: 7. Tadeáš Kohout, 19. Martin Čihák, 21. Martin Čihák, N Martin Čihák - 21. Stanislav Procházka, 32. Martin Šumný, 35. Tomáš Hollmann; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Jan Šubrt; vyloučení: 2 + Eliáš Černý 4:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Jiří Ostrák ? - Ondřej Neumann ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno černí hráč #17 Matěj Kozubek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #72 Martin Čihák a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno černí hráč #45 Vojtěch Reichl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #72 Martin Čihák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno černí hráč #53 Martin Šumný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #65 Michael Čihák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno černí hráč #95 Vojtěch Teplárek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #44 Daniel Vykusa , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:13 Timeout Kanonýři Kladno černí
34:01 GÓL Kanonýři Kladno černí! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #18 Tomáš Hollmann, asistoval #95 Vojtěch Teplárek (3:3)
32:47 Timeout FbŠ Bohemians B
32:47 Vyloučen hráč #22 Denis Kuda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:37 GÓL Kanonýři Kladno černí! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #53 Martin Šumný, asistoval #17 Matěj Kozubek (3:2)
31:07 Vyloučen hráč #2 Jiří Ulrych družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
29:07 Vyloučen hráč #84 Eliáš Černý družstva FbŠ Bohemians B na 2+2 minuty za sekání
20:59 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #10 Lukáš Doležal (3:1)
20:43 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #44 Stanislav Procházka bez asistence (2:1)
18:32 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #65 Michael Čihák (2:0)
08:41 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hollmann družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:10 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #69 Tadeáš Kohout, asistoval #6 Lukáš Posselt (1:0)