2

0

2.

ACEMA Sparta Praha C - Blue Horses Stochov 2:1pn
branky: 21. Kryštof Veber, N Vojtěch Horký - 15. Adam Pártl; rozhodčí: Tomáš Cmíral - Václav Paletář; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hübschman ? - Sebastian Skuba ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #19 Vojtěch Horký a vstřelil rozhodující gól (2:1).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #23 Petr Zelenka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #91 Kryštof Veber a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #17 Vojtěch Vrzák , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:53 Vyloučen hráč #77 Roman Černý družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za hra rukou
29:49 Timeout Blue Horses Stochov
28:43 Vyloučen hráč #22 Adam Patka družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:18 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #91 Kryštof Veber, asistoval #77 Roman Černý (1:1)
14:27 GÓL Blue Horses Stochov! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #6 Adam Pártl, asistoval #8 Ondřej Husák (0:1)
13:38 Vyloučen hráč #21 David Patka družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za špatné střídání
12:47 Vyloučen hráč #12 Petr Brožek družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání