()
  • 28 27:41
    4

ACEMA Sparta Praha D - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 9:1
branky: 2. Daniel Vostřák, 6. Adam Švehlák, 7. Vojtěch Starý, 10. Vojtěch Starý, 11. Vojtěch Starý, 20. Adam Roháč, 21. Adam Bareš, 26. Tomáš Smetana, 28. Tomáš Smetana - 11. Matěj Škramovský; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 0 + Tomáš Smetana 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sebastian Jošt -1 - Matěj Martínek ?; po třetinách: 5:1, 2:0, 2:0
27:41 Vyloučen hráč #45 Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha D na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
27:41 Velice hrubé strčení od Tomáše Smetany dostalo Spartu do oslabení na 2+2 minuty.
27:09 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #45 Tomáš Smetana bez asistence (9:1)
26:55 Zápas se začíná vyostřovat různými sekerami.
25:08 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #47 Daniel Vostřák (8:1)
23:11 Vyloučen hráč #35 Radek Mach družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:11 Diváci neudrželi své emoce a trošičku si postěžovali na rozhodčí ( malinko vulgárně ).
22:55 Vyhrocená situace za brankou Pitbullů.
20:49 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #16 Adam Bareš, asistoval #63 Vojtěch Starý (7:1)
19:15 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #63 Vojtěch Starý (6:1)
19:15 Adam Roháč konečně přidává i branku.
13:59 Přání se jim nevyplnilo :(
12:39 Všichni na tribuně domácích si přejí, aby hráči Sparty dali v přesilovce gol.
11:59 Vyloučen hráč #27 Dominik Svoboda družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za hrubost
10:30 Pitbullové snižují skore, vrací se do hry.
10:28 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský, asistoval #66 Aleš Hlavička (5:1)
10:20 Adam Roháč je florbalový Luka Modrič, připisuje se čtvrtou asistenci.
10:07 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #78 Adam Roháč (5:0)
09:46 Kunratická aréna se neustále plní, všichni chtějí vidět zápas století.
09:06 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 4:0
07:20 Hráči málem usmrtili časoměřiče Václava Wysoglada raketou do tribuny.
06:56 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 3:0
06:02 Individuální akce hráče s číslem 66 málem skončila brankou.
05:47 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #16 Adam Bareš (2:0)
01:29 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #78 Adam Roháč (1:0)
00:50 Neuvěřitelné přetlaky u branky Pitbulls.
00:01 Na dnešní zápas se přišla podívat celá Letná, očekáváme kvalitní zápas.