• 36 35:55
    2
    Adam ŠEMINSKÝ

Sokol Rudná - ACEMA Sparta Praha RED 5:7
branky: 5. Radek Zvědělík, 14. Adam Vojáček, 32. Vít Jireček, 33. Adam Vojáček, 34. Adam Vojáček - 7. Patrik Kaupe, 10. Martin Heran, 15. Patrik Kaupe, 20. Šimon Bláha, 21. Tobiáš Tůma, 30. Filip Dalík, 31. Daniel Vlček; rozhodčí: Timon Štosek - Jan Bízik; vyloučení: 1:6; využití: 3:0; diváků: 14; zásahy brankářů: David Novák ? - Patrik Borovec -5; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:2
36:00 Střely ve 3. části: 10:8
35:55 Vyloučen hráč #64 Adam Šeminský družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
35:28 Vyloučen hráč #17 Adam Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
33:59 GÓL Sokol Rudná! 5:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #20 Jan Rohla (5:7)
32:31 GÓL Sokol Rudná! 4:7
31:27 Vyloučen hráč #70 Martin Heran družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za bránění ve hře
31:06 GÓL Sokol Rudná! 3:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #90 Vít Jireček, asistoval #9 Michal Kepka (3:7)
31:00 Timeout ACEMA Sparta Praha RED
30:49 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #28 Daniel Vlček, asistoval #13 Prokop Ucháč (2:7)
29:01 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #48 Filip Dalík, asistoval #70 Martin Heran (2:6)
24:00 Střely ve 2. části: 6:9
20:36 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma bez asistence (2:5)
19:52 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #92 Šimon Bláha, asistoval #19 Tobiáš Tůma (2:4)
17:31 Vyloučen hráč #17 Patrik Kaupe družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
16:12 Vyloučen hráč #75 Ali Luthfi družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
14:48 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #17 Patrik Kaupe, asistoval #64 Adam Šeminský (2:3)
13:09 GÓL Sokol Rudná! 2:2
12:39 Vyloučen hráč #23 Tomáš Klíma družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za blokování florbalky
12:00 Střely v 1. části: 3:6
09:58 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #70 Martin Heran, asistoval #17 Patrik Kaupe (1:2)
06:36 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #17 Patrik Kaupe, asistoval #37 Josef Slavík (1:1)
04:15 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #28 Radek Zvědělík, asistoval #10 Šimon Šimík (1:0)
04:00 Vyloučen hráč #23 Tomáš Klíma družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nedovolené vrážení