11:4
    David JURENKA
    (Vojáček)

Sokol Rudná - Panthers Praha B 11:4
branky: 1. Daniel Petřík, 5. Ondřej Petřík, 6. Jan Rohla, 16. Vít Jireček, 18. Adam Vojáček, 24. Jan Rohla, 26. Jan Rohla, 29. Ondřej Petřík, 32. Ondřej Petřík, 36. Michal Kepka, 36. David Jurenka - 11. Filip Stašák, 19. Richard Rybáček, 28. Samuel Stibor, 33. Štefan Ivor; rozhodčí: Klára Svobodová - Matouš Terč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Novák ? - Oliver Schenk ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 5:2
35:30 GÓL Sokol Rudná! 11:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #22 David Jurenka, asistoval #17 Adam Vojáček (11:4)
35:15 GÓL Sokol Rudná! 10:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Michal Kepka, asistoval #99 Daniel Petřík (10:4)
32:46 GÓL Panthers Praha B! 9:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #34 Štefan Ivor, asistoval #93 Martin Kalivoda (9:4)
31:46 GÓL Sokol Rudná! 9:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #70 Ondřej Petřík, asistoval #20 Jan Rohla (9:3)
28:42 GÓL Sokol Rudná! 8:3
27:06 GÓL Panthers Praha B! 7:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #94 Samuel Stibor bez asistence (7:3)
25:59 GÓL Sokol Rudná! 7:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #17 Adam Vojáček (7:2)
23:24 GÓL Sokol Rudná! 6:2
22:15 Vyloučen hráč #79 Martin Sedláček družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
18:56 GÓL Panthers Praha B! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #58 Richard Rybáček, asistoval #79 Martin Sedláček (5:2)
18:30 Vyloučen hráč #90 Vít Jireček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
17:02 GÓL Sokol Rudná! 5:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček bez asistence (5:1)
15:30 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #90 Vít Jireček, asistoval #71 Vojtěch Hovorka (4:1)
10:53 GÓL Panthers Praha B! 3:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Filip Stašák, asistoval #58 Richard Rybáček (3:1)
05:35 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #68 Štěpán Schmidt (3:0)
04:56 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #70 Ondřej Petřík bez asistence (2:0)
02:12 Vyloučen hráč #57 Matyáš Bruder družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
00:39 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #99 Daniel Petřík, asistoval #90 Vít Jireček (1:0)