0

1

3.

ACEMA Sparta Praha RED - TJ Sokol Dobříš 4:5pn
branky: 17. Filip Dalík, 26. Ondřej Rychlý, 27. Ondřej Rychlý, 34. Ondřej Rychlý - 13. Matěj Pechr, 25. Vít Kořínek, 27. Vít Kořínek, 28. Vít Kořínek, N Dominik Plas; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Borovec ? - Karel Vejvoda ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #28 Daniel Vlček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #11 Dominik Plas a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #92 Šimon Bláha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #18 Matěj Pechr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #19 Tobiáš Tůma , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:08 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #5 Vít Kořínek.
34:49 Vyloučen hráč #17 Tobiáš Rezek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost
33:30 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #22 Ondřej Rychlý, asistoval #17 Patrik Kaupe (4:4)
32:43 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #18 Matěj Pechr.
29:01 Vyloučen hráč #28 Daniel Vlček družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:51 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #5 Vít Kořínek bez asistence (3:4)
26:16 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #22 Ondřej Rychlý, asistoval #19 Tobiáš Tůma (3:3)
26:00 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #5 Vít Kořínek, asistoval #13 Václav Pernica (2:3)
25:46 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:2
24:50 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #5 Vít Kořínek, asistoval #18 Matěj Pechr (1:2)
16:59 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #48 Filip Dalík, asistoval #28 Daniel Vlček (1:1)
12:29 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #18 Matěj Pechr, asistoval #5 Vít Kořínek (0:1)