1

2

4.

Sokol Rudná - BLACK ANGELS B 1:2pn
branky: 15. Adam Vojáček - 14. Mikuláš Fuchs, N Tomáš Felgr; rozhodčí: Filip Češner - Martin France; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Novák ? - Adam Kinda ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #18 Tomáš Felgr a vstřelil rozhodující gól (1:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #17 Adam Vojáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #7 Karel Slavata , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #90 Vít Jireček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #22 Václav Novotný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #20 Jan Rohla , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #60 Mikuláš Fuchs , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #17 Adam Vojáček a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:52 Vyloučen hráč #75 Richard Janošek družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hrubost
29:58 Vyloučen hráč #69 Tomáš Schejbal družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hrubost
20:35 Vyloučen hráč #7 Karel Slavata družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání
14:14 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #10 Šimon Šimík (1:1)
14:10 Vyloučen hráč #22 Václav Novotný družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
13:47 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #60 Mikuláš Fuchs, asistoval #52 Pavel Bajer (0:1)
04:32 Vyloučen hráč #52 Pavel Bajer družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za opakované přestupky