2

3

4.

Sokol Rudná - ACEMA Sparta Praha RED 4:5pn
branky: 5. Vojtěch Hovorka, 13. Jan Rohla, 29. Daniel Petřík, 32. Ondřej Petřík - 4. Jakub Holas, 24. Tobiáš Tůma, 32. Patrik Kaupe, 36. Martin Heran, N Daniel Vlček; rozhodčí: Tomáš Černoch - Václav Nevole; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Novák ? - Patrik Borovec ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #28 Daniel Vlček a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #70 Ondřej Petřík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #28 Daniel Vlček a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #10 Šimon Šimík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #19 Tobiáš Tůma a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #70 Ondřej Petřík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #88 Martin Heran , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #17 Adam Vojáček , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:45 Timeout ACEMA Sparta Praha RED
35:45 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #88 Martin Heran, asistoval #85 Adam Šeminský (4:4)
34:44 Timeout Sokol Rudná
33:44 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha RED neproměnil #88 Martin Heran.
31:55 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #70 Ondřej Petřík, asistoval #57 Martin Lešuk (4:3)
31:32 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #17 Patrik Kaupe, asistoval #88 Martin Heran (3:3)
28:37 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Daniel Petřík, asistoval #10 Šimon Šimík (3:2)
23:11 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma bez asistence (2:2)
20:49 Vyloučen hráč #9 Daniel Petřík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
12:54 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #17 Adam Vojáček (2:1)
11:15 Vyloučen hráč #85 Adam Šeminský družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
11:15 Vyloučen hráč #23 Tomáš Klíma družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
09:13 Vyloučen hráč #20 Jan Rohla družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:01 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #71 Vojtěch Hovorka, asistoval #17 Adam Vojáček (1:1)
03:25 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #53 Jakub Holas, asistoval #19 Tobiáš Tůma (0:1)