0

2

2.

Viking TJ Kobylisy B - SummerCamps Tatran Střešovice C 5:6pn
branky: 2. Jáchym Kaplan, 6. Adam Šustr, 10. Vojtěch Baudyš, 16. Jáchym Kaplan, 33. Oscar Andreatta - 8. Aram Jonáš, 15. Antonín Šebek, 17. Antonín Šebek, 28. Vojtěch Ježdík, 30. Vojtěch Ježdík, N Marek Platil; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil ? - Kryštof Lukáš ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva SummerCamps Tatran Střešovice C hráč #41 Matyáš Just a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #12 Jáchym Kaplan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SummerCamps Tatran Střešovice C hráč #2 Marek Platil a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #49 Oscar Andreatta , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:46 Timeout SummerCamps Tatran Střešovice C
34:24 Timeout Viking TJ Kobylisy B
32:48 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 5:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #49 Oscar Andreatta, asistoval #22 Adam Šustr (5:5)
29:51 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:5
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #19 Vojtěch Ježdík, asistoval #41 Matyáš Just (4:5)
27:33 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #19 Vojtěch Ježdík, asistoval #38 Antonín Šebek (4:4)
26:44 Vyloučen hráč #41 Matyáš Just družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
16:16 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:3
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #38 Antonín Šebek, asistoval #19 Vojtěch Ježdík (4:3)
15:43 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 4:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #12 Jáchym Kaplan bez asistence (4:2)
14:27 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 3:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #38 Antonín Šebek, asistoval #2 Marek Platil (3:2)
09:02 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #87 Vojtěch Baudyš, asistoval #49 Oscar Andreatta (3:1)
07:53 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #55 Aram Jonáš, asistoval #49 Václav Benda (2:1)
05:15 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #22 Adam Šustr bez asistence (2:0)
01:43 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #12 Jáchym Kaplan, asistoval #80 Michal Hanuš (1:0)