0

1

3.

Wizards DDM SO Praha 10 B - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 3:4pn
branky: 10. Martin Dynybil, 19. Štěpán Pecka, 25. Štěpán Pecka - 1. Kryštof Synek, 15. Dominik Svoboda, 16. Šimon Svrčina, N Jakub Houdek; rozhodčí: Ondřej Slabý - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Brabec ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #77 Šimon Svrčina , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #33 Jakub Houdek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #27 Dominik Svoboda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #11 Jan Matějovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #27 Dominik Vodrážka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #25 Denis Túry , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:27 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 B neproměnil #27 Dominik Vodrážka.
27:23 Vyloučen hráč #26 Martin Dynybil družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za bránění ve hře
24:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #14 Štěpán Pecka, asistoval #26 Martin Dynybil (3:3)
18:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #14 Štěpán Pecka, asistoval #27 Dominik Vodrážka (2:3)
18:12 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Pauš družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:14 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #35 Jan Švanda (1:3)
14:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #33 Jakub Houdek (1:2)
13:07 Vyloučen hráč #27 Dominik Vodrážka družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za bránění ve hře
09:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #26 Martin Dynybil, asistoval #20 Matěj Brabec (1:1)
00:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #39 Kryštof Synek, asistoval #33 Jakub Houdek (0:1)