2

1

3.

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - FBC Slavia Praha 6:5pn
branky: 19. Jakub Houdek, 23. Jakub Houdek, 23. Daniel Hába, 23. Šimon Svrčina, 24. Jan Švanda, N Šimon Svrčina - 11. Teodor Malý, 21. Filip Kořenský, 30. Šimon Macháček, 32. Filip Kořenský, 33. Šimon Macháček; rozhodčí: Vojtěch Kucharčík - Vojtěch Dvořák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Martínek ? - Vincent Dvořák ?; po třetinách: 0:1, 5:1, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #77 Šimon Svrčina a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Václav Kasal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #33 Jakub Houdek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #68 Jan Bureš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #39 Kryštof Synek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #37 Josef Tejkl , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
32:08 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #75 Šimon Macháček, asistoval #12 Teodor Malý (5:5)
31:57 GÓL FBC Slavia Praha! 5:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský, asistoval #68 Jan Bureš (5:4)
29:22 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #75 Šimon Macháček, asistoval #16 Václav Kasal (5:3)
28:36 Vyloučen hráč #42 Patrik Neumann družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování florbalky
23:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #44 Jan Švanda, asistoval #27 Dominik Svoboda (5:2)
22:32 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #33 Jakub Houdek (4:2)
22:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #46 Daniel Hába, asistoval #52 Martin Vlachovský (3:2)
22:01 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek bez asistence (2:2)
20:40 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
18:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #46 Daniel Hába (1:1)
15:38 Vyloučen hráč #73 Václav Houdek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
10:13 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #12 Teodor Malý, asistoval #16 Václav Kasal (0:1)
01:49 Vyloučen hráč #9 Filip Kořenský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání