7:3
    Robert HORÁK
    (Macháč)

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát - KTG Bruises Opava C 7:3
branky: 6. Radim Lichnovský, 8. Radim Lichnovský, 24. Jan Macháč, 25. Zdeněk Macháč, 26. Radim Lichnovský, 31. Jaroslav Klečka, 35. Robert Horák - 2. Marián Kufa, 20. David Langer, 23. Sebastian Vu; rozhodčí: Aleš Onderka - Martin Ručka; vyloučení: 0:4 + David Langer 4 + TDKU; využití: 3:0; zásahy brankářů: Viktorie Štefková ? - Lukáš Rittmann ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:0
34:04 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 7:3
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #9 Robert Horák, asistoval #15 Zdeněk Macháč (7:3)
30:34 Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za sekání
30:11 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 6:3
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #11 Jaroslav Klečka, asistoval #6 Alex Biskup (6:3)
30:11 Vyloučen hráč #14 David Langer družstva KTG Bruises Opava C do konce utkání
30:11 Vyloučen hráč #14 David Langer družstva KTG Bruises Opava C na 2+2 minuty za hrubost
28:54 Vyloučen hráč #66 Tomáš Čačo družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za sekání
25:05 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 5:3
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #82 Radim Lichnovský, asistoval #93 Jan Macháč (5:3)
24:52 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 4:3
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #15 Zdeněk Macháč, asistoval #6 Alex Biskup (4:3)
23:39 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 3:3
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #93 Jan Macháč, asistoval #82 Radim Lichnovský (3:3)
22:05 GÓL KTG Bruises Opava C! 2:3
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #67 Sebastian Vu, asistoval #24 Marián Kufa (2:3)
19:07 GÓL KTG Bruises Opava C! 2:2
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #14 David Langer, asistoval #24 Marián Kufa (2:2)
07:15 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 2:1
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #82 Radim Lichnovský bez asistence (2:1)
05:01 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 1:1
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #82 Radim Lichnovský, asistoval #11 Jaroslav Klečka (1:1)
04:18 Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:14 Vyloučen hráč #67 Sebastian Vu družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za špatné střídání
01:13 GÓL KTG Bruises Opava C! 0:1
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #24 Marián Kufa, asistoval #60 Jakub Jagusztyn (0:1)