4
  • 35 34:48

trest do konce utkání

FBC TIGERS PORUBA B - FbC Frýdek-Místek B - Palkovice 4:0
branky: 16. Ondřej Keberle, 20. Martin Hlaváč, 28. Ondřej Keberle, 35. Vojtěch Kocúr; rozhodčí: Martin Ručka - Roman Sasín; vyloučení: 2:4 + Václav Šťotka 4 + TDKU; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Beňovič ? - Emil Kopčák -4; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:0
34:48 Vyloučen hráč #69 Václav Šťotka družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice do konce utkání
34:48 Vyloučen hráč #69 Václav Šťotka družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice na 2+2 minuty za hrubost
34:13 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 4:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #27 Vojtěch Kocúr, asistoval #12 Marek Novotný (4:0)
30:20 Vyloučen hráč #69 Václav Šťotka družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice na 2 minuty za zdržování hry
29:11 Vyloučen hráč #36 Martin Kulka družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:11 Vyloučen hráč #16 Lukáš Říhovský družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za špatné střídání
27:49 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 3:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #13 Ondřej Keberle, asistoval #3 Miroslav Keberle (3:0)
27:17 Vyloučen hráč #12 Tomáš Žurovec družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice na 2 minuty za sekání
22:12 Vyloučen hráč #12 Marek Novotný družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za sekání
19:40 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 2:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #11 Martin Hlaváč, asistoval #13 Ondřej Keberle (2:0)
18:37 Vyloučen hráč #87 Petr Zíma družstva FbC Frýdek-Místek B - Palkovice na 2 minuty za sekání
15:11 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 1:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #13 Ondřej Keberle, asistoval #12 Marek Novotný (1:0)