2
  • 58 57:55
    FbC HK

Andone SK Jihlava - FbC Hradec Králové B 5:3
branky: 2. Ondřej Vyskočil, 14. Kryštof Kůs, 22. Jakub Horský, 37. Michal Beránek, 51. Tomáš Kasper - 12. Lukáš Čubírka, 39. Jan Schejbal, 48. Jan Schejbal; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 14 - David Šimeček 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Kvalitní zápas na začátek ligy. Ve kterém si dokázali pohlídat důležité části hry, ale určitě máme ještě co zlepsovat. Díky hráčům a soupeři.
60:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): V dnešním prvním divizním utkání jsme narazili na velmi kvalitního soupeře. Nicméně jsme dokázali držet krok. Jen kdybychom nedělali tolik ztrát ve střední pásmu a zjednodušili rozehrávku. Na konci druhé třetiny jsme soupeře zatlačili, ale po většinu zápasu byl soupeř kvalitnější na balonku. Škoda nevyužité přesilovky v závěru zápasu, kde jsme mohli ještě vývoj utkání zvrátit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
58:54 Hosté v 6
57:55 Timeout FbC Hradec Králové B
57:55 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:26 Nekonečný zápas v šermu probíhal asi 20 sekund na domácí polovině.
54:00 Hráči v dnešním utkání padají jako kuželky, co se dají hrát na nintendu switch.
51:23 Horský Jakub byl v úniku sám na bránu,ale v zakončení mu nohy podrazil brankář Šimeček.
50:24 GÓL Andone SK Jihlava! 5:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #27 Vít Andrýsek (5:3)
50:24 Tomášek, byť jménem chlapec malý a hodný, poslal na branku pěknou jedovku.
49:45 Vlk zasprintoval a přerušil nadějnou akci Hradce.
48:46 Bratršovský není momentálně ve své střelecké formě.
47:12 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal bez asistence (4:3)
46:45 Domácí zkusili tlak na hosty.Ti v momentu překvapení ztratili balonek a tak Jihlava mohla vesele útočit.
46:00 Kůs našel hezky Kaspera, jeho výtoč však končí v hráči před bránou.
43:45 Hosté se nenechali zapykat a ubránili oslabení.
43:35 Horský Honza se snaží golfit, ale trefuje hráče před bránou.
41:45 Vyloučen hráč #58 Lukáš Švitorka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
41:45 Vyloučení N.o. 2
41:17 Vlk v kuráži rozráží mantinel.
40:33 Hynek si velice slušně vymíchává protihráče.
40:01 Buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
38:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #14 Ondřej Vykydal (4:2)
38:13 Schejbal pěkně vykoupal Vyskočila v bráně.
36:46 GÓL Andone SK Jihlava! 4:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (4:1)
36:27 Voslář čeká na hranici brankoviště na svoji příležitost.
34:43 Vyloučen hráč #36 Jakub Prášek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:43 ÁÁÁ VYLOUČENÍ KONEČNĚ
33:22 Kombinace Horských s Vyskočilem si dokázala opět udělat několik nebezpečných šancí před bránou soupeře. Branka z toho žádná nepadá.
32:55 Bratršovský se postavil jako překážka proti Čubírkovi, ten přes něho přepadl. Vše bylo i přes to čisté.
31:14 Vlk překazil nahrávku Schejbala a snažil se najít jednoho z Horských na rychlý brejk.
29:51 Beránek osekal Jarku.
26:31 Vyskočil se skřípl mezi protihráči. Po pádu to vypadá že se uhodil do hlavy. Snad z toho nic nebude.
26:09 Přes prázdniny jsem to dlouho neslyšela, takže jsem ráda, že jsem zaslechla onen slavný pokřik HEEEEEJ
25:00 Vlk a Schejbal nám předvedli souboj jako když se perou dva hroši.
22:33 Kapitán Beránek našel neskutečným lobem Bratršovského, který ale Stružinského nepřekonal.
21:47 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #25 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (3:1)
20:31 Hynek Jirků z otočky těsně míjí bránu.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
18:31 Kasper našel Caklíka, ale bohužel mu poslal skákavý balon, který nebyl schopen zpracovat.
16:55 Bratršovský a Beránek zkoušeli give and go, které se ale zvrhlo v give and lose. V bráně to však zalepil Vyskočil Štěpán.
13:49 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Kryštof Kůs, asistoval #4 Tomáš Kasper (2:1)
13:30 Vyskočil po jeho pokusu dorazit balonek do brány, byl odražen od soupeře na zem. Poté spadl na zem a projel se po palubovce jako mrtvola v rakvi.
12:18 Voslář zkoušel dorazit, před bránou, ale netrefil balonek, a tak se celá situace přesunula do rohu hostí.
11:52 V hale je zatím sympatické ticho, které je tak charakteristické pro zápas žen A.
11:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Lukáš Čubírka, asistoval #36 Jakub Prášek (1:1)
10:53 Horský Jan je tak hladový po balonku,až z toho fauluje.
09:55 Po souboji s Hynkem Jirků odpadá Šimerda na zem.
09:10 Pojer vyslal jedovku na Šimečka.
08:31 Hlavní pořadatel vzkřísil jakožto povolaný zdravotník Cakla a Kůse.
06:15 Beránek M. pěkně hledal crossem do brankoviště Vosláře, ale nenašel.
04:46 Horský Jakub zkusil vystřelit ze vzduchu do brány. Balonek však končí za mantinelem.
04:02 Hynek Jirků končí po souboji na zemi.
01:05 Nepovedenou nahrávku, která byla mířena na Horského H, úspěšně doráží Ondra Vyskočil.
01:04 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #25 Jakub Horský (1:0)
00:30 Bratršovskému skočila nahrávka přes hokeju. Domácí tým se dostal poprvé pod tlak.
00:01 Úvodní buly vyhrává Jihlava
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u 1. kola divize mužů skupiny D. Doufám, že si čtení mého online zápisu užijete.