• 57 56:47
    2
    Robin RŮŽIČKA

FBŠ Všestary - Hornets Brno ZŠ Horní  4:7
branky: 9. Vojtěch Bureš, 27. Jan Freiberg, 43. Jan Světlík, 52. Miloš Macháček - 12. Jiří Žák, 17. Jiří Žák, 18. Jiří Žák, 28. Filip Barus, 39. Jiří Žák, 48. Filip Barus, 52. Jan Lacina; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 15 - Dominik Franc 26; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Příprava byla dlouhá, už jsme se těšili na palubovku. No a to těšení nás rychle přešlo. Soupeř takticky to zvládl lépe a zaslouženě si odváží tři body.Zbytečně chyby, špatně rozebraní hráči a naše koncovka. Tyto tři faktory nás dnes stáli tři body. Sezóna dnes začla, hazíme za hlavu a za týden jedeme pro body do Litomyšle. Bude to opět těžké, ale připravíme se. Zdravím všechny co nemohli. Zdary zdary Všestary.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Nervózní utkání na úvod sezóny, kde nás trápila útočná fáze s balonkem, nicméně dobrá obrana a využité brankové příležitosti nám přinesli první tři body. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:19 Pár osobních soubojů na závěr utkání, Brno si hned v prvním utkání odveze domů všechny tři body.
58:47 A skvělé oslabení Hornets pokračuje i nadále.
57:35 Domácí zkoušejí hru bez brankáře.
56:47 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:37 Stuchlík obětavě skočil do nahrávky po hlavě. Následně byl zfaulován, domácí mají další početní výhodu.
55:37 Šamánek s Macháčkem v těsném objetí spadli na mantinel, vše se nakonec obešlo bez větších emocí.
54:04 Kuča utěsnil místo u tyčky. Barus pouze do hrudi domácího strážce svatyně.
51:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #12 Jan Lacina, asistoval #48 Adam Obertan (4:7)
51:58 Skvěle zahraná standardní situace Hornets a špatná obranná hra domácích. Lacina propálil vše co mu stálo v cestě a jihomoravský tým opět odskakuje.
51:57 Kuča vychytal dobrý pokus Šamánka a drží naděje domácích.
51:21 GÓL FBŠ Všestary! 4:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Jan Světlík (4:6)
51:21 Kombinace Světlíka s Macháčkem končí rozvlněnou sítí za Francem a domácí opět snižují!
50:47 Bureš se skvěle vrátil do obrany a vypomohl svým kolegům v černém.
48:16 Hornets efektivně a účelně brání elitní lajnu domácích.
47:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:6)
47:13 Šamánek si vyjel zpoza branky a vystřelil, Kuča první střelu chytá, na dorážku Baruse už byl ale krátký.
46:41 Skrovný opět aktivním střelcem, Franc ale nepřipouští drama.
46:30 Rada se po střetu se Součkem za bránou pomalu zvedá, vypadá ale že bude v pořádku.
45:47 Barus doráží, Kuča chytá.
44:24 Krejsa elegantně protancoval podél mantinelu, k dorážce se na středu nikdo ale nedostal.
42:21 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #74 Miloš Macháček (3:5)
42:21 Ta rána z Předměčic se ozvala když domácím spadl kámen ze srdce, Světlík poslal backhandem míček za záda France a Všestary snižují.
41:20 Skrovný k nepochopení fanoušků běžel s míčkem na holi až do rohu místo jeho obvyklé střely. Z řad diváků se ozvalo "asi nám chlapec stárne"
40:59 Kuča fantasticky chytá dorážku do prázdné branky!
40:30 Křetínský z bezprostřední blízkosti nad branku.
40:20 Bureš do náruče France
40:01 Domácí musí něco změnit, na buly Bureš, tak uvidíme jestli se třetí třetina ku přání diváků zlepší :))
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:58 Last minute střela z hole Obertana nadělala Kučovi problémy, ke štěstí domácích ale míček vyskákal mimo tři tyče.
38:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #34 Štěpán Křetínský (2:5)
38:42 MVP dnešního utkání Žák dokonale využil nedůrazu v obraně domácích a pod padajícím Kučou i Holomkem zakončil přesně.
37:17 Rada zfaulován na mantinel, míček pro hostující celek.
36:51 Franc vychytal i Skrovného, nejstarší hráč domácích i v dnešním utkání poté nahazoval zpoza clony, domácí halou to jen zahučelo, když balonek proskákal malým brankovištěm mimo.
36:03 Hornets udržují oslabení stále na 100% úspěšnosti.
35:47 Franc skvěle vychytal Nováka, který už dorážel do odkryté branky.
35:34 Světlík do masky France.
34:03 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Smutný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:03 Smutný použil kilogramy a poslal Moravce na mantinel, půjde si na dvě minuty odpočinout. Uvidíme jestli domácí zlepší zatím své nedobré přesilové hry.
32:30 Hornets opět odehráli kvalitní oslabení, Žák zpět na hřišti.
31:30 Skrovný ani Bureš nejsou ve svých střelách úspěšní. Hornets opět skvěle brání.
30:30 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
30:30 Moravec so dobrým pohybem vynutil na svoji osobu faul, domácí mají další příležitost v početní výhodě.
29:54 Krejsův pověstný granát skvěle zblokoval Růžička. Brno hraje velmi obětavě.
29:03 Skrovný nejdříve bojoval za bránou jako za svoji vlast, nahrál Klemšovi, ten mu vrátil a Skrovný střílí do tyče!
27:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #19 Robin Růžička (2:4)
27:08 Barus vymetl všechny pavouky v Kučově brance a Hornets opět odskakují na rozdíl dvou branek. Toto lépe trefit nešlo.
26:54 Lankaš si šikovně obhodil protihráče, svojí střelou orazítkoval tyč! Dobré střídání mladého útočníka.
26:28 Kuba Moravec sportovně vrátil balonek soupeři.
26:25 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #4 Marek Stuchlík (2:3)
26:25 Takhle pálí kapitán! Freiberg zapnul na vyšší otáčky, proběhl pásmo a střelou od mantinelu nad nohu France snižuje!
25:20 Reibl zachránil Hornets od inkasované branky! Macháček našel volného Bureše, ten již mířil do prázdné branky, jeho radost ale překazil skvělý zákrok hostujícího beka.
23:33 Skrovný v bezprostřední blízkosti trefil pouze rameno France, pak v pádu chytal zajíce, ale jestli ho chytil se dozvíme po zápase.
22:28 Freiberg dvakrát chytil střelu svých spoluhráčů, Franc bez práce, hostující celek v plném počtu.
21:21 Franc kryje Novákův pokus.
20:55 Bureš z crossové nahrávky mimo.
20:31 Vyloučen hráč #71 Tomáš Reibl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:31 Po faulu na Macháčka si zahrají první přesilovou hru i domácí.
20:01 Macháček na buly opět úspěšný.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:09 Domácí se prozatím v utkání trápí.
17:56 Žák si v první třetině nové sezóny připisuje hattrick, když střelou dvacet nad led posílá Brno do dvoubrankového vedení.
17:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #89 Michal Rada (1:3)
17:26 Série drobných faulů a standardní situace pro domácí. Ti to ale nevyřešili dobře, Franc chytá.
16:49 Světlík natáhl, ale jeho pokus označil zeď za brankou.
16:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #19 Robin Růžička (1:2)
16:37 Brno si to ale nachystalo dobře, svým druhým gólem se prezentoval v utkání Žák. Klemš zpět na hřišti.
15:58 Žák z jedničky dva metry nad branku Kuči.
15:26 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:26 Po zmatku v rohu si zahraje Brno přesilovou hru.
15:23 Šamánek nám vytřel palubovku.
14:24 Došvih jednoho z hostujících hráčů trefil Nováka do stehna, hra přerušena.
13:12 Moravec zpoza branky na Vlastníka, míček skončil na zadním mantinelu.
11:57 Veterán Skrovný ze středu mimo branku.
11:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:1)
11:27 Po chybě domácích vyrovnává dalekonosnou střelou na zadní tyčku Žák.
10:34 O pár vteřinek později na stejném místě v bloku Holomek.
10:23 Žák dostal nabito, proti ale byl dobrým blokem Moravec.
10:14 Třetí lajna domácích nepříjemně napadá hostující obrannou dvojici.
09:24 Všestary unikali do přečíslení 3na1, Klemš ale míček zadrbal.
08:51 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Jan Světlík (1:0)
08:51 Vojťas jakoby nás slyšel, podruhé už se nemýlí a střílí první branku domácích v nové sezóně!
08:05 První obrovská šance domácích, Bureš sám před brankou netrefuje odkrytou hostující svatyni.
07:38 Jakub Moravec z úctihodné vzdálenosti vystrašil France.
06:46 Křetínský do Píšeho, Kuča ještě nemusel zasahovat.
05:59 Hra je prozatím opatrná z obou stran.
04:10 Skrovný orazítkoval lýtko mladičkého obránce Hornets.
04:03 Franc chytá Lankašův pokus.
03:18 Hra přerušena po drobném faulu na Joukla.
02:38 Krejsa v úspěšném bloku po rozehrávce hostujícího celku z rohu.
01:58 Moravcův centr skončil ve fotbalové brance.
01:05 Skrovný našel zadovkou Součka, ten v samostatném úniku neúspěšný.
00:12 Světlík hned prvním pokusem dnenšího utkání těsně vedle.
00:01 Úvodní buly pro Macháčka.
00:00 Krásné pozdní odpoledne z Předměřic nad Labem. V úvodním kole hostí domácí celek FBŠ Všestary nejvzdálenějšího soupeře této divize D - Hornets Brno ZŠ Horní. Oba dnešní soupeři se znají z předloňské sezóny, obě utkání byli ve znamení přestřelek, úspěšnější v obou utkání byli Hornets. Dá se tedy předpokládat že na dnešní horké (doslova v tomto počasí) palubovce uvidíme opět florbalové parády od obou ambiciozních mužstev. Pohodlně se usaďte do svých křesel jako David Pospíšil do komentátorského křesla v Buly hokej živě a užijte si náš online.