• 59 58:14
    7:4
    ()

FTC Vysoké Mýto - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 7:4
branky: 5. Vojtěch Novák, 9. Patrik Rašek, 25. Jiří Unzeitig, 46. Vojtěch Novák, 52. Jiří Novotný, 58. Vojtěch Pavlák, 59. Vojtěch Novák - 4. David Derka, 9. Martin Novák, 31. Tomáš Faltus, 51. Jan Skalický; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Jireček; vyloučení: 4 + Milan Koubek OS:6; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 21 - Daniel Jiruška 30; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Rozhodující třetí třetina, kdy jsme byli trpělivější a klidnější v zakončení, nám pomohla k vítězství. Na začátek sezóny to nebyl lehký zápas, ukázalo nám to na čem máme do budoucna pracovat. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších utkání. Děkujeme také našim skvělým fanouškům kteří nás celý zápas podporovali.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Bojovný, emotivní zápas kde rozhodovali detaily. Pro nás byl bohužel úspěšnější soupeř. Tímto děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:59 Dnešní zápas už je u konce a my známe jeho vítěze. Vysoké Mýto vyhrává nad FBC LETOHRAD 7:4!
59:30 Letohrad se ještě snaží o závěrečný tlak, šance jsou však čím dál víc mizivé.
58:50 Rozlivku teď zachránila tyčka od dalšího gólu.
58:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák z trestného střílení (7:4)
57:40 Po vstřeleném gólu Pavláka, hraje Letohrad va bank a zkouší hru v 6.
57:03 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
57:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (6:4)
55:45 Během posledních 20 vteřin měl jak Raška tak Novák obrovskou šanci zvýšit svůj náskok. Na všechny střely měl však odpověď Jiruška a drží svůj tým v nadějích.
54:40 Můžeme vidět již 6 přesilovou hru Vysokého Mýta, uvídíme zda tuto dokážou využít.
54:24 Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
53:50 Letohrad se na poslední půl minuty přesilovky usídlil na půlce domácích a vyvíjí tlak
53:15 FTC zatím skvěle brání oslabení a Letohrad se zatím k ničemu nedostal.
52:22 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
51:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jiří Novotný, asistoval #19 Jiří Unzeitig (5:4)
51:14 Jiří Novotný si skvěle počkal až se golman Letohradu položí na zem a nekompromisně zakončil do pravého růžku.
50:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:4)
50:02 Po výhozu Jirušky, doklepává do prázdné brány míček hráč letohradu Jan Skalický. Skóre je tak opět vyrovnané.
48:40 Mikulecký se srdceryvně rve o míček v útočném pásmu, šance z toho však není.
48:00 Rozlivka teď vytáhl skvělý zákrok maskou.
46:40 Vojta Novák opět v šanci, tentokrát mu v cestě stál Jiruška.
45:30 Po gólu Nováka se hra ještě přiostřila. Tempo od začátku zápasu neslábne.
45:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #3 Petr Lesák (4:3)
43:50 Golman Letohradu poslal svým dlouhým výhozem svůj tým do přečíslení. Situaci však v klidu řeší Vaňásek a snaží se zklidnit hru.
43:20 Letohrad se snaží o tlak, Mýto se statečně brání.
42:20 Rašek teď ve velké šanci, branku ale míjí.
41:15 Celý zápas je hlasitě slyšet kotel domácího týmu.
40:10 FTC pokračuje v přesilovce, která však trvá už jen 30 vteřin.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
40:00 Na dnešní utkání dorazilo 115 skvělých fanoušků. Děkujeme!
38:41 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
38:05 FTC dostává na konci druhé třetiny přesilovou hru, po nedovoleném zákroku Kubelky na Knypla.
38:02 Přečíslení domácích končí střelou mimo bránu.
37:03 Střely lítají zprava, zleva. Golman domácích nemá chvíli klid.
36:20 Mýto se snaží o rozehrávku z obranného pásma, Letohrad má však dobře postavenou obranu.
34:35 Hra je stále plná osobních soubojů.
34:00 Po vyloučení trenéra domácích a vzájemném vyloučení Cifry a Derky, hraje Letohrad přesilovku 4:3.
32:39 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
32:39 Vyloučen hráč #7 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
32:11 Vyloučen trenér Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest
32:11 Vyloučen hráč #27 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
30:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #8 Jan Skalický (3:3)
30:59 Vzápětí se ocitl před brankou Faltus a svojí střelou do odkryté brány srovnává skóre zápasu.
30:45 Maxim Kubelka teď orazítkoval zadní tyčku Rozlivky.
29:55 Teď na poslední chvíli zachránil situaci hráč Letohradu s číslem 95, před samostatným číhajícím Lesákem před brankou hostí.
26:30 Druhé oslabení Letohrad přečkal bez inkasovaného gólu a jsou v plném počtu.
24:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (3:2)
24:21 Během dvojitého vyloučení toho stejného hráče Letohradu, Mýto vstřelilo branku a ujímá se vedení 3:2.
24:09 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
24:09 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:51 Hra je od začátku druhé třetiny velice kouskovaná.
22:40 Lesák se pokusil o zakončení zpoza brány, Jiruška si však svou tyč pohlídal.
20:50 Domací svou přesilovku nevyužili a tak stav zůstává stejný 2:2
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:33 Tvrdá střela Vaňáska od půlky končí na hrudi golmana Jirušky.
18:42 Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
17:20 Hra plná osobních kontaktů, soubojů hokejkami které se nepískají se nelíbí domácímu trenérovi.
15:48 Standartní situce na velkém brankovišti pro FTC nekončí gólem.
14:40 Závar před brankou Rozlivky nakonec pro domácí dopadl dobře.
13:20 Hra je nahoru a dolů, pro diváky jistě atraktivní, pro trenéry už tak tolik asi ne.
11:25 Po individuální akci Mikuleckého z obranného pásma hra zůstává na půlce hostí.
08:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák bez asistence (2:2)
08:55 Ani jeden tým si nenechají nic zadarmo a tak po individuální akci Martina Nováka hosté vyrovnávají.
08:14 FTC se po zásluze Rašky po nahrávce Knypla dostává do vedení 2:1.
08:13 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #68 Libor Knypl (2:1)
06:00 Od začátku zápasu se hra odehrává ve vysokém tempu.
04:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #7 Marek Cifra (1:1)
04:11 Ani domácí dlouho nečekají na svůj první gól sezóny, do levého růžku se trefil Vojta Novák.
03:24 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #29 Maxim Kubelka (0:1)
03:24 Hosté během své přesilové hry, vstřelili rychlý gól a ujímají se vedení 1:0.
02:47 Vyloučen hráč #33 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
01:55 Na to v zápětí odpovídá Vojta Pavlák ostrou střelou na přední tyč Jirušky.
01:00 První šance hostů končí za brankou Adama Rozlivky.
00:01 První buly pro hosty.
00:00 Vítám Vás na 1. kole divize mužů skupiny D, kde se proti sobě postaví domácí FTC Vysoké Mýto a FBC LETOHRAD.