• 60 59:50
    2
    Jan SUCHÝ

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:8
branky: 4. Marek Zapletal, 7. Jáchym Navrátil, 19. Dominik Šollar, 23. Michal Rada, 42. Filip Barus, 55. Jiří Žák, 58. Jiří Žák - 1. Roman Martínek, 11. David Coufal, 17. Josef Žáček, 28. David Coufal, 30. Jan Suchý, 44. Jan Martínek, 48. Jan Martínek, 50. Roman Martínek; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Bořek Králík 6 - Tomáš Hlava 15; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): První třetina celkem slušná na míčku, bohužel jsme z toho nevytěžili více. Druhá část byla rozbita vyloučeními, kdy jsme neudrželi florbal, ani tempo. Po našem vyrovnání na začátku třetiny jsme dostali soupeře zpět lacino do vedení, které jsme už přes závěrečný tlak nedokázali zvrátit. Musíme se poučit a být příště silnější.
60:00 Komentář hostů Čapek Adam (Vedoucí): Utkání bylo vyrovnané, s mnoha souboji. Chtěl bych poděkovat rozhodčím za slušně odpískané utkání, které bylo neustále v tempu. Jen se štěstím jsme nakonec vyhráli. Děkujeme soupeři i divákům za supr zápas a atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:59 Ne, tohle už horneti nezvládli. Po závěrečném hvizdu však ještě stejně není dobojováno, Žák se pustil do potyčky s jedním z Havlíčkobrodských, Růžička se Šollarem mu hned přispěchali na pomoc. Celou situaci uklidňoval Sláma s rozhodčími. Při podávání rukou se ještě vyskytl náznak potyčky, celou situaci ale opět uklidnil Sláma. K vidění byl velmi vyhrocený a energický zápas. Schylovalo se sice k velkému comebacku, ten ale o jediný gól dokonán nebyl. Od onlinu se loučí Ondra Foltýn. Přejí příjemný zbytek nedělního večera.
59:50 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
59:50 Deset sekund před koncem ještě do třetice všeho dobrého zafauloval Suchý! Deset sekund zbývá domácím.
58:59 Minuta do konce. Domácí mají rozehrávku od mantinelu.
57:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (7:8)
57:54 Po střele Žáka doklepl do prázdné brány míček Obertan. Domácí mají dvě minuty na jeden gól. Rýsuje se obrovský come - back.
57:48 Barus po vyhraném souboji u mantinelu zkusil střelu ze středu. Hlava ale kryje.
56:55 Růžička míček plachtící do odkryté brány zachránil až na malém brankovišti. Horneti stále žijou.
56:00 Domácí stále na míčku a stále v šesti.
55:15 Domácí stále v šesti.
54:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:8
54:27 Hra bez brankáře se vyplatila! Šamánek prostřelil Hlavu.
54:15 Horneti v šesti!
53:43 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:43 Trenér domácích Brückner si vybírá timeout. Zvrátí horneti dosavadní průběh utkání?
53:03 Obertan po dobře ubráněném přečíslení 3 na 1 uklouznul a spadnul. Stát se tohle o pět sekund dřív, měli by to horneti už hodně těžké.
52:43 Žák se nechápavě kouká na rozhodčí, pan kolega ale v klidu vysvětlil důvod svého verdiktu.
52:35 Šamánek pouze do bloku.
52:15 Šollar svůk vztek dává najevo i na hřišti! O míček v útočném rohu se bije jako lev. Domácím na vyrovnání trojgólové tráty zbýva necelých osm minut.
49:35 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #47 Jan Suchý (5:8)
49:35 Po akci hostí v přesilovce střílí další gól. Žák ještě něco naštvaně pořvával na Žáka, jakoby snad byl jeho kantor, s obdrženým gólem to ale už nic neudělalo.
49:05 Vyloučen hráč #38 Dominik Šollar družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
49:05 Na hřišti se teď schyluje k lehčí potyčce. Po tvrdém zákroku na Obertana se se naštval Šollar, který lehce pošťouchnul jednoho z havlíčkobrodských. Jestli nevydržel, nebo jen simuloval, si můžete zkusit tipnout. Já to nevím. Každopádně následná dvojka se domácím vůbec nelíbí, trenér opět spekuluje s rozhodčím, Šollar je naštvaný a hlavní pořadatel Ploďas tohle komentuje: "To je simulant!" (přidal lehká, zde nepublikovatelná sprostá slovíčka)
47:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #36 Jan Martínek, asistoval #20 Jan Holas (5:7)
47:51 Havlbrodští teď ukázali ukázkový air-floorball. Holasův nához z rohu sklepl do brány Martínek. To pro domácí znamená dvoubrankovou ztrátu.
46:15 Žákovi klička mezi dvěma beky nevyšla a to znamená ztrátu. Vzápětí ale miček vybojoval zpět a domácí tak opět můžou rozehrávat.
45:50 Pátek skončil na zemi a fotograf Domča tohle okomentoval: "On brečí?"
45:45 Domácí na rozehrávce.
43:57 Domča Mašek má plné ruce práce s vytíráním podlahy a já mám plné ruce práce s tím abych ho vyfotil. Za lehkou prodlevu v onlinu se tedy omlouvám. Všechny fotky Dominika budou k dostání na klubovém flickru! Mezitím brodští dali gól a berou si jednogólové vedení.
43:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #36 Jan Martínek bez asistence (5:6)
42:03 Králík bezpečně kryje Žáčkovu střelu od mantinelu při přečíslení 2 na 1.
41:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #98 Jiří Žák (5:5)
41:27 Barus konečně našel lásku a cit ke hře ve své čepeli. Ze středu vymetá zadní růžek a rychle srovnává v úvodu třetiny!
40:01 Třetí třetina začíná! Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
40:00 Druhá třetina je za námi a teď se jak se říká, lámal chleba. Bylo k vidění hodně vyloučení a poměrně dost gólů. V závěrečné dvacetiminutovce se tedy dolomí celý krajíc a rozhodne se o konečném výsledku. Trenér domácích opět spekuluje s rozhodčími, jestli ale něco vyspekuluje je velká záhada.
39:48 Králík teď zachránil únik hostů a zabetonoval přední tyč, kam brodský útočník mířil.
39:10 Barusova čepel opravdu dnes nemá svůj den. Nahrávka od Růžičky její vinou skončila za mantinelem. Asi to bude chtít na třetí třetinu náhradní florbalku...
38:31 Šollar vrací stejnou mincí a jednoho z hostů také velmi tvrdě poslal za mantinel. Rozhodčí ale mají stejný metr a opět pískají pouze volný úder.
38:15 Hosté v klidné rozehrávce.
37:48 Martínek tvrdě bouchnul florbalkou o mantinel. Dosty toto komentuje: "Strašně bych se mu vysmál, kdyby to zlomil."
37:01 Špatná příhrávka při rozehrávce hostí vede k tomu, že na míčku jsou zase domácí.
36:42 Barusova přihrávka dopředu skončila daleko za mantinelem. Jeho Quest 1 dneska nemá dobrý den.
35:26 Jeden z Brodských teď velmi tvrdě zarazil Radu na mantinel a ten zbořil celou zadní řadu. Trenér domácích spekuluje u rozhodčích, ti ale zůstávají při svém verdiktu standardky.
34:40 Hosté kombinují na vé útočné polovině.
34:16 Hájek měl velmi dobrou střeleckou pozici na středu, nicméně ještě hledal Navrátila. Ten jeho pas nezachytil a z této šance tak nic není.
33:29 Přesilovka domácích je pryč a Havlbrod tak stále vede o gól.
31:29 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
31:29 Provinili se ale i hosté! Suchý postavil Ručkovi vyložený strom a o tomto zákroku tedy půjde přemýšlet k nám. Šance pro domácí na nápravu.
31:15 Sám teď nestíhám psát, jak je utkání vyhrocené, obě strany pokřikují na rozhodčí a ti neví komu mají co vysvětlovat dřív.
29:09 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #76 Jakub Hart (4:5)
29:09 Další Brodský gól. Nečistá hra se domácím vymstila.
28:35 Martínkovi se během přesilovky vyzula bota, celkem komicky tedy s jednou botou v ruce, jednou na noze a ještě florbalkou odklusal na střídačku.
27:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #18 Roman Martínek (4:4)
27:45 A to se podepsalo na skóre. V přesilovce se trefil Coufal.
26:58 Vyloučen hráč #13 Marek Zapletal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
26:58 Vyloučen hráč #46 Jiří Hájek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
26:56 Rozhodčí teď opravdu domácím nepřejí. Již v oslabení vyhodnotili zákrok Hájka jako nedovolený, ruka vystřelila nahoru. Ještě ve výhodě se provinil Zapletal a domácí si tak zahrají dlooouho hru 3 proti pěti.
26:32 VNÍMEJ KROOOOS! Ozývá se z domácí střídačky. Hosté stále tlačí  v přesilovce!
25:41 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
25:41 Při psaní tohoto řádku jsem sám nevěděl kdo je nakonec vyloučený. Černý Petr padl na Růžičku a hosté si zahrají přesilovku.
25:10 NIC! Jen ztrátu míčku.
25:05 Brodští mají míček v útočném rohu... Co vymyslí ze standardky?
24:31 Hosté se velmi rozčilují, nicméně z tohoto zákroku je pouze volný úder.
24:20 Na míčku hosté, hra se nyní trochu zpomalila.
23:05 Trenér domácích tradičně požaduje po svých svěřencích odskoky. Jestli je ale s pohybem hráčů spokojený se můžeme pouze domnívat.
22:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #84 Dominik Sláma (4:3)
22:21 Rada z rozehrávky na Slámu, ten zpátky na něj do náběhu. Z velkého brankoviště se Rada nemýlil a horneti se ujímají vedení 4:3.
22:10 Radův nához vyrazil Hlava, nicméně na míčku stále domácí.
21:15 Růžička zaujal zajímavou pozici s míčkem na středu, kde vyčkvával bůhví na co. Kolega Dosty toto komentuje: "Co ten Robin zas vymýšlí??"
20:37 Ondrušovu nepovedenou přihrávku polapil jeden z Havlbrodských beků.
20:01 Druhá třetina začíná! Úvodní buly opět pro hosty.
20:00 O přestávce si dovolím lehkou reklamní notifikaci. S klubovou slevou u partnera EXEsport vše o 25% levněji! Jako třeba tahle Oxdog Fusion 32, kterou zrovna drží v ruce jeden z mladších žáků.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:58 Zapletal to dvě vteřiny před koncem zkusil z půlky backhandem. Jeho rána ale letěla úplně mimo a první třetina tak končí za stavu 3:3.
18:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Dominik Šollar, asistoval #48 Adam Obertan (3:3)
18:26 Obertan nabil Šollarovi na střelu od levého mantinelu, ten se trefil přesně a vyrovnává!
18:01 Hart se z mně neznámého důvdu zastavil přímo před Králíkem. Ten ho naštvaně odstrčil. Rozhodčí tento konflikt vyhodnotili jako oboustranný.
17:20 Domácí v rozehrávce.
16:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #36 Jan Martínek (2:3)
16:45 Žáček svoji frustraci ale přetavil ve výsledek, na středu z otočky se trefil dvacet nad led a Králík neměl šanci.
15:34 Žáček se velmi rozčiluje s prostoru své střídačky, jeho slova ale do pár vteřin upadly v zapomnění a Bohunický Tatran vypadá, jako by tu nikdy nebyla.
14:58 Pátkovi jeho zorro trik sjel, míčku se tedy ujímají domácí a Pátek může jen litovat balonku. Třeba příští sobotu...
13:42 Zapletal měl dobrou pozici na středu, netrefil se ale tak, jak by chtěl.
13:26 Rada to zkusil zdálky, trefuje ale pouze mantinel.
13:10 Přesilovka domácích už je u konce, nicméně bylo vidět pár hezkých střel. Žádná však neskončila v síti.
11:36 Obrovská šance domácích. Střelu od mantinelu lachtaním skokem zachránil Hlava.
11:10 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
11:10 Suchý vyloženě za minutu dvanáct zastavil Hájkovu střelu. Půjde si tak na dvě minuty odpočinout ke stolku. Hostům se sice verdikt nelíbí, rozhodčí jsou ale nekompromisní.
10:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #47 Jan Suchý (2:2)
10:29 Coufal se ale nemýlil, dává branku na 2:2 a očekáváme velmi gólový zápas.
10:01 Martínek sroloval jednoho z domácích na mantinel. Časoměřič Dosty tohle komentuje: "Osmnáctka už je v playoff módu!"
09:03 Králík předvedl save jak se patří a jeho jméno zní z haly.
08:01 Ondruš dal dobrou zadovku na Obertana, ten našel přes osu Navrátila. Střelec druhého domácího gólu ale tuto lahůdku odmítl a skóre tak zůstává stejné.
07:55 Brodští na balonku.
06:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Jáchym Navrátil, asistoval #87 Ondřej Ondruš (2:1)
06:26 Ondrušovu golmanem pokrytou střelu doklepl do Havlbrodské brány Navrátil a horneti jdou do vedení! Fanoušci domácích skandují střelcovo jméno.
05:21 Martínek pouze do mantinelu. Mířidla!
04:20 Navrátil dobře presuje soupeře, ten tak musí do rychlé rozehrávky, zatím se ale dostali do obranného pásma hornetů.
04:01 Zemánek sice zbořil Bořkovi Králíkovi bránu, ten je ale pilný stavitel a konstrukci si spravil.
03:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #84 Dominik Sláma (1:1)
03:16 Hájek našel na mantinelu v rohu Slámu, ten narýsoval perfektní kros pro Zapletala který zavěsil pod teploměr. 1:1!
02:41 Barus od mantinelu pouze do bloku.
01:42 Vyloučen hráč #36 Jan Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
01:42 Horneti mají šanci na nápravu! Hned v druhé minutě si zahrají přesilovku. Verdikt rozhodčího se sice moc hráčům z Brodu nelíbil, nic ale nenadělali.
00:59 Barus dostal od Žáka dobrou nahrávku na střed, jeho šanci likviduje Hlava.
00:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #73 David Pátek (0:1)
00:28 A hned ze startu utkání domácí ztrácejí. Trefil se Martínek.
00:01 Zápas začal! Úvodní buly pro Brod.
00:00 Krásnou neděli přeji! Začíná divizní utkání mezi Hornets Brno a TJ Sokol Halvíčkův Brod Erupting Dragons. Za pár minut již utkání vypukne! Buďte u toho tady i onlinu, který pro vás po celou dobu utkání bude psát Ondra Foltýn.