7:6
    Michal HÁP
    (Nonn)

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  7:6p
branky: 2. Jan Stuchlík, 22. Vilém Nonn, 25. Vilém Nonn, 36. Matěj Gregor, 48. Michal Háp, 51. Jan Stuchlík, 64. Michal Háp - 5. Patrik Rašek, 11. Jakub Renza, 24. Jakub Renza, 27. Patrik Rašek, 39. Patrik Rašek, 59. Patrik Rašek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Filip Lamař 18 - Adam Rozlivka 17; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Macek Marek (Vedoucí): Za nás dneska první třetina snad nejhorší co jsme letos zahráli, potom se náš výkon zlepšil, ale furt tomu chyběl ten drive, ten dnes prostě nepříšel. Zápas pro diváky určitě koukatelný, na obě strany se hrál rychlý florbal. Děkujeme soupeři, rozhodčím za zápas a velké díky patří pořadatelskému týmu a samozřejmě naši zdravotnici za skvělý servis, Díky Adlo.
65:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes jsme viděli skvělý zápas, dvou výborných týmů. Celý zápas výborný po všech stránkách, škoda drobné kaňky v závěru. Domácí byli šťastnější. Děkujeme fantastickým divákům !!!
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
63:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (7:6)
62:46 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:01 A je vyrovnáno, po velké matlanici před brankou Mýto a vyrovnává zápas
58:00 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (6:6)
57:51 Štěpán Švec se obtočil kolem svých soupeřů, bohužel minul
56:05 Dan Ondráček bojuje jako samice babirusy celebské, když chrání svá mláďata
55:00 Zdravíme Tomáše Doubka do Belgie (zápas je vypjatej a nemůžu tolik psát, sorry)
52:52 Na Dana Ondráčka se slétli hráči z Mýta jako supi na svou vysněnou mršinu
52:16 Teď se zápas bude nejspíše podobat šachám. Týmy budou velmi taktizovat
50:28 Timeout FTC Vysoké Mýto
50:28 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #20 Tomáš Boštík (6:5)
47:19 Obrovský kiks v řadách mejtské obrany využívá fantastickým backhendem Michal Háp
47:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #98 Matěj Gregor (5:5)
45:59 Hra se přelévá ze strany na stranu
42:52 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #51 Michal Háp.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:54 Vysoké Mýto dohrálo míček na svých čepelí
38:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
37:34 Vyloučen hráč #43 Jan Stuchlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
35:23 Hra se přelévá ze strany na stranu
35:03 Zničehonic se zjevila prázdná branka a Matěj Gregor uchopil příležitost za pačesy
35:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (4:4)
34:34 Litomyšl v plném počtu
33:12 Lamař na čáře vytáhl míček
32:34 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:40 Litomyšl zvedla svoji aktivitu a dostává se do více šancí
29:49 Kapitáni obou týmu se domluvili, že se žádná přesilovka konat nebude
29:07 Mýto v plném počtu
27:07 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:13 Rašek Patrik poslal střelou pod víko opět Mýto do vedení
26:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #2 Jiří Novotný (3:4)
24:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #7 Daniel Ondráček (3:3)
23:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza (2:3)
21:32 ​Vilda Nonn vyslal ránu na branku rychlou jako vidloroh americký prchající před rosecreekskou vlčí smečkou v Yellowstonu. Brankař byl bez šance
21:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #43 Jan Stuchlík (2:2)
20:01 Začíná druhé dějství dnešního střetu
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:23 Neustále oba týmy napadají, ikdyž končí první třetina
18:22 Max Holásek číhal zda vypadne míček z rukavic brankaře Mýta
17:02 Vysoké Mýto tlačilo nějakou chvíli Litomyšl, ale branku nevstřelili
16:20 Dominik Novák zachytil krosovou nahrávku. ze které mohla vzniknout gólová šance
11:17 Vysoké Mýto mělo šanci před litomyšlskou brankou, ale nevyužili
10:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza (1:2)
10:20 Kadavý František ve velké šanci, ale minul branku
09:25 Oba týmy jsou ve velkém zápřahu
07:02 Renza mohl vystřelit, avšak z nějakého nevysvětlitelného důvodu mu míček sjel a Vysoké Mýto bylo v šanci dát gól
06:11 Litomyšl více na míčku a tolik neriskuje
04:02 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
01:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #77 Max Holásek (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrála Litomyšl