59
  • 59 58:35
    2

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 3:6
branky: 34. Michal Machálek, 44. Tobiáš Stránský, 45. Vojtěch Jahoda - 13. Tomáš Hrubý, 17. Vít Petříček, 19. Jan Lukeš, 27. Vít Petříček, 57. Vít Petříček, 57. Jan Lukeš; rozhodčí: Petr Kos - Michal Pazderník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Matěj Buršík 22 - Tomáš Růžička 35; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): Bohužel se staly věci, o kterých jsme před zápasem mluvili. Nedokázali jsme dodržet pokyny a zbytečnými a naivními rozhodnutími jsme darovali soupeři 3 body na stříbrném podnose. Škoda nevyužitých šancí, komentář po zápase by se mi teď psal mnohem lépe. Chtěl bych moc poděkovat našim fanouškům, kteří se nám snažili, během poslední třetiny zejména, pomoct k obratu. Tentokrát to, bohužel, nestačilo. Projevila se také absence a na marodce máme pořád jednu celou lajnu. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů. Díky Sniperům a fanouškům!
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Vedoucí): První třetina pomalá, celý zápas takový ospalý. Soupeř hodně chyboval a my jsme z toho těžili. Oproti minulému týdnu zhoršený výkon, ale zasloužená výhra. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:34 Rous sám před brankou domácích zkoušel zorro ale vedle. :)
58:35 Vyloučen hráč #46 Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
58:35 Hosté si vyzkouší podruhé v tomto zápase přesilovou hru.
57:32 Ruberova střela mimo.
57:04 Domácí to zkouší znova v 6.
56:53 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (3:6)
56:53 Gól do prázdné brány a naděje domácích pomalu umírají.
56:03 Timeout Hippos Žďár n/S.
56:03 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #81 Pavel Rous (3:5)
56:03 Brejk Hippos který vyřešili nádherně.
54:42 Tebíč stále tlačí ale obrana Hippos nechce dovolit vyrovnávací branku.
53:48 Třebíč od prvních 2 minut této třetiny Hippos opravdu k ničemu nepustila.
53:00 Buršíkův save rukou na poslední chvíli.
52:09 Třebíč stále tlačí na Hippos.
51:35 Štveráček teď sám před brankou hostů ale trefuje pouze boční síť.
50:20 Skála zastavuje brejk Hippos.
48:40 Dočkáme se vyrovnávací branky?
47:45 Snipers v této třetině jako uplně jiný tým.
47:21 Vejmělkova střela pouze do bloku.
46:07 Hippos se snaží hru uklidnit ale Třebíč tlačí.
45:34 Třebíčská střídačka žije!
44:03 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #36 Adam Benáček (3:4)
44:03 Jahoda zkušeně trefuje a už je to jen o jednu branku!
43:34 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #48 Jakub Maleček (2:4)
43:34 Stranský se prosazuje a přidavá tak 2 gól Snipers v tomto utkání! comeback?
41:07 Hippos zatím nepustil Snajprs k míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 16:10
38:05 První lajna Třebíče teď zamkla Ždár.
34:43 Maleček zachránil míček na brankové čáře!
33:08 GÓL Snipers Třebíč! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #48 Jakub Maleček (1:4)
33:08 Machálkova střela z půlky rozvlinila síť a domácí se můžou poprvé v dnešním zápase radovat!
32:18 Ždár také nevyužil.
30:18 Vyloučen hráč #46 Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
30:18 Přesilovku si zkusí také Hippos.
29:02 Ne nedočkáme :)
27:01 Vyloučen hráč #81 Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
27:01 Uvidíme přesilovou hru Snipers. Dočkáme se 1 gólu domácích v tomto utkání?
26:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #45 Michal Hrubý (0:4)
26:12 Hippos přidavá svůj  4 gól v zápase.
24:58 Snajprs dobývají branku Hippos.
23:18 Vejmělka teď nasadil ´gajdy´ Lukešovi.
21:26 Snipers zatím v 2 třetině lepším týmem.
20:49 Atmosféra v hale stoupá!
20:00 Střely v 1. části: 10:10
18:58 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (0:3)
18:58 Lukeš přidavá 3 branku hostů.
18:24 Žďár tlačí na Třebíč.
16:19 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:2
16:19 Dlouhý nához na Petříčka a ten bekendovou volejí ze vzudchu mezi nohy přidavá druhý gól Žďáru.
15:27 Brejk Hippos Buršík ale chytá.
12:31 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #28 Matěj Partl (0:1)
12:31 Hrubého střela od mantinelnu na zadní tyč a vidíme první branku utkání!
12:02 Buršík lape jednu střelu za druhou!
10:09 Stránský byl uplně sám před Růžičkou ale trefil pouze mantinel za brankou.
09:10 Svoboda prozkoušel Růžičku z dálky.
07:22 Buršíkův monster save!
04:11 Štveráček měl před sebou prázdnou branku ale bouhžel pro Snajprs minul míček.
02:49 Buršík chytá Rousovu střelu a připisuje si první zákrok zápasu.
02:11 Skála blokuje Petříčkovu střelu.
00:01 Úvodní buly pro hosty.