2

0

2.

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Andone SK Jihlava 4:3pn
branky: 27. Jan Suchý, 31. Jan Suchý, 44. Roman Martínek, N David Coufal - 4. Martin Noháček, 38. Michal Beránek, 46. Jan Horský; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 3 + Ondřej Hart 4:2; využití: 0:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 28 - Radek Korba 15; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1, 0:0
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes to nebyl náš optimální výkon, soupeř chtěl víc vyhrát a to se mu povedlo až na nájezdy. Věřím, že na další zápasy se lepe připravíme. Děkujeme soupeři.
Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Nastoupili jsme na cestu, která bude nesmírně těžká, ale již první zápas ukázal, že může být úspěšná. Bude důležité nepolevit! Děkujeme mockrát soupeři za dnešní kvalitní utkání a přejeme hodně štěstí v sezoně, již teď se těšíme na odvetu v Jihlavě. Zároveň patří obrovské díky našim fanouškům, kteří vytvořili neuvěřitelnou atmosféru. Takové návraty domů člověka vždy potěší :)
2 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #6 Hynek Jirků , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #13 David Coufal a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #50 Martin Noháček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #76 Jakub Hart a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:56 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
52:28 Mareš ted obětavě blokuje střelu za střelou.
49:45 Jak skore tak herní projev je velmi vyrovnaný.
49:00 Brod nevyužíva přesilovou hru.
46:56 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:56 Zápas je hodně tvrdý a už se vyhrocuje.
46:33 Brod drží balon až si vybojovali standartku.
45:54 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #50 Martin Noháček (3:3)
45:54 Jihlava stříli z brejku gol. Horský to měl do prázdné branky jednoduché.
45:00 Zápas začína mít velké tempo.
44:28 Korba si obstřikuje prst kelenem po zásahu hokejkou.
43:49 Roman Martínek to hrozným zpusobem vymetl, až neuvěřitelný co ten kluk má v ruce za gránát.
43:26 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #76 Jakub Hart (3:2)
43:26 Ležíci hrač Jihlavy na zemi ale naštěstí je v pořádku a Brod hned po tom stříli branku.
43:15 Zatím se sříle dost, golmani mají co dělat oba chytají ale skvěle.
42:19 V hale to žije, fanoušči začínají žít zápasem a že jich přišlo dnes hodně.
41:00 Roman Martínek blokuje střelu,  je vidět že ten kluk to hraje srdíčkem a dává do toho vše.
40:10 Bule pro Draky.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
37:13 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (2:2)
37:13 Jihlava využívá přesilovku.
36:52 V hale to začína žít.
36:07 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
30:01 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #13 David Coufal (2:1)
30:01 Suchý to znovu trefuje a Brod jde do vedení.
29:23 Střídačka domácích žije a musim říct že na bálonu je víct Jihlava ale Brod dobře brání.
27:33 Brod zatím v této třetině lepším týmem je vydět že nový a zkušený trenér pan Rauer tomu dal nový impuls.
26:33 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
26:33 Suchý to krásnš trefil. Jak tomu říkame dvacet nad led.
25:50 Suchý ukazuje tvrdou hru.
25:00 Nebezpečná střela Žáčka.
24:25 Brod se snaží presovat Jihlavu.
23:03 Jihlava se utokem snaží dostat do obrané části Brodu ale Brod je dobře postavený a Jihlavě nic nedovilí.
22:50 Brod ubránil dlouhe oslabení to by mohl být kličoví moment zápasu.
22:20 Vypadá to slibně pro Brod že ubrání dlouhé oslabení.
21:23 Jihlava má šance ale Hlava ma dnes svuj den, je tam kde ma být.
20:01 Bule pro Jihlavu.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:38 Vyloučen hráč #63 Ondřej Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2+2 minuty za bránění ve hře
15:00 Brod ubránil oslabení.
13:00 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
13:00 Uvydíme první přesilovku Jihlavy.
11:13 Vydíme ve Světlé vyrovnaný zápas a zatim to nevypadá jako derby. Snad se to třošku přitvrdí jako pravé derby jako minulou sezonu mezi Pelhřimovem a Třebíčí.
09:34 Přesilovka nevyužitá ikdyž tam šance byli musim říct že Jihlava to odrbránila docela zkušeně.
08:53 Draci mají šance ale Korba chytá nebo to jde vedle.
08:26 Jihlava dobře braní a měla i doubrou šanci vstřelit gol ale Hlava chyta.
07:50 Vydíme první přesilovku zápasu.
07:28 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
06:57 Brod zatím ale lepší až si z toho vybojovali přesilovku.
05:21 Noháček je zatím dnes vidět.
03:23 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #7 Patrik Bratršovský (0:1)
03:23 Noháček měl snadnou práci, prázdná brána se trefuje těžce Noháček ukázal jak se to ale dělá.
02:19 Coufal ze středu sříli nebezpečnou střelu ale Korba bez problému.
01:00 Sk Jihlava drží balonek a snaží se postupným utokem dostat do utoku.
00:01 Zahajovací bule pro domací Draky.