Dobruška
  • 60 59:58
    2

FBC Dobruška - Hornets Brno ZŠ Horní  3:5
branky: 35. Jan Černý, 47. Aleš Moravec, 59. Václav Oubrecht - 3. Marek Zapletal, 13. Marek Zapletal, 45. Jiří Žák, 46. Marek Zapletal, 56. Jiří Žák; rozhodčí: Daniel Jireček - Lukáš Picek; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Robert König 24 - Pavel Streit 16; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Dnes to bylo od nás odmakané utkání až do konce. Pro nás škoda, že jsme nedokázali proměnit naše šance abychom utkání zdramatizovali dřív. Děkujeme za zápas a děkujeme také našim fanouškům, kteří udělali zase skvělou kulisu! Těšíme se za dva týdny znovu doma!
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Utkání jsme kromě úseku ve druhé části kontrolovali zodpovědným výkonem. V útoku jsme mohli být určitě lepší, ale dnes jsou tři body z dlouhého výjezdu cenné. Děkujeme soupeři i rozhodčím za férové utkání a příjemné prostředí v pěkné hale.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:58 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:55 A další velká šance Dobrušky.
59:21 Timeout FBC Dobruška
59:21 Oubrecht vyloženě při chuti, opět proběhl cele hřiště až k brance, ke gólu bylo tentokrát velmi blízko!
58:50 Oubrecht vymetl horní růžek branky střelou z půlky ze standardní situace, velmi povedená střela.
58:01 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #48 David Kollert (3:5)
58:01 Oubrecht střílí branku ve vlastním oslabení.
56:56 Vyloučen hráč #89 Jan Jirák družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 Po rozehrávce z rohu hosté zvyšují náskok povedenou střelou na vzdálenější tyč.
55:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (2:5)
55:53 Oubrecht výborně vystihl nahrávku a rozehrál rychlý protiútok domácích, golman Brna ale dobře vyjel proti Černému, který se ocitl samotný před brankou.
54:20 na domácích je vidět, že se snaží otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch.
52:23 Ve vyložené šanci Brno trefuje břevno, Dobruška měla štěstí.
51:00 Zajímavá situace za brankou hostí, kdy Flegl doslova osedlal hostující "15". Ale oba hráči už na nohou.
50:27 Kombinace hostí a před brankou opět úplně volný hráč, naštěstí ze vzduchu míjí míček.
49:56 Domácí na dvakrát doráželi před brankou hostí, ale míček do branky nedostali.
48:10 Rozdíl je zase "jen" o dvě branky, uvidíme, co to způsobí na hřišti.
46:40 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #4 Václav Oubrecht (2:4)
46:40 Domácí využili přesilovku, Moravec ukázkovou střelou vymetl levý horní růžek.
46:14 Vyloučen hráč #10 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
46:00 Ani jsme se nenadáli a Brno přidává další branku.
45:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:4)
44:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #38 Dominik Šollar (1:3)
44:59 Úplně volný hráč na zadní tyčce a Brno opět odskakuje o dvě branky.
44:35 Viděli jsme pouze jednu větší šanci, kterou domácí brankář vyrazil a domácí jsou v plném počtu a mohou se pokusit něco udělat s pro ně nepřízivým skóre.
42:19 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
42:19 Hra chvíli běžela. Ale teď je tu další vyloučení domácích, i když diváci i hráči považují výrok rozhodčího přinejmenším za sporný.
42:00 Zdravotnice dnes v akci podruhé, zdá se, že hráč hostí má problém s kotníkem.
41:50 A poprvé slyšíme i diváky.
41:34 Hosté zatím aktivnější a kombinují na útočné polovině, všechny šance ale zatím domácí obrana blokovala.
40:42 Dnešní zápas sleduje z tribuny 110 diváků, děkujeme.
40:08 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí, ale hned zase rozehra pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:50 Velká šance hostů ve velkém brankovišti, König naštěstí opět jistý.
37:45 Míčku se ujala Dobruška a zatím se ho drží, ale bez větších šancí.
35:35 První branka Dobrušky hru nakopla, hned byla k vidění další šance domácího Moravce a na druhé straně i Brna.
34:25 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #4 Václav Oubrecht (1:2)
34:25 Trochu se štěstím doráží Černý do branky a je z toho první branka domácích.
33:17 Další střela hostí, která míří nad.
32:20 Rozehrávka hostů od mantinelu zaváněla gólem, střela ale nesedla úplně přesně a Köing chytá.
30:23 Tempo zápasu není nijak závratné, oba celky jsou v rozehrách opatrné.
29:00 Hra už běží, míček mají na hokejkách hosté.
28:42 Zdravotník ošetřuje brankáře Brna, snad to nebude nic vážného.
28:40 Teď to vypadalo pro domácí nebezpečně, nahrávka z rohu před Königovu branku naštěstí minula všechny brněnské čepele a byl z toho rychlý protiútok domácího Grulicha M., ale ani tentokrát to neskončilo gólem.
28:00 v šanci i hosté a domácí brankář si alespoň osahá míček.
27:20 Další střela domácích, z dálky střílel Jirák, brankář hostí i přes clonu Flegla chytá.
26:07 Oba týmy zatím podávají soustředěné výkony, nikdo se nepouští do větších akcí.
24:05 Po útočném faulu mají míček hosté a rozehrávají z vlastní poloviny. Šanci naštěstí ukončuje nepřesná přihrávka a následně vysoká hůl.
23:18 Vypadá to, že domácí přidali na obrátkách a je to znát i na počtu střel.
21:58 Čejpova nadějná střela, golman hostí vyráží.
21:19 Další z Oubrechtových výletů na útočnou polovinu, obrana hostí naneštěstí zastavila přihrávku na volného spoluhráče.
20:47 Zatím na míčku více hosté, domácí se spíše brání.
20:07 Začíná druhá třetina, jsme zvědaví, zda Dobruška zabere a udělá něco s dosavadním vývojem.
20:00 Střely v 1. části: 3:13
18:30 Dalekonosný pokus Matějů bohužel míří nad.
17:18 Hosté se snažili ohrozit rozehrávkou od mantinelu, ale jejich pokus skončil u domácí obrany.
15:50 Nic, co by mohlo změnit stav hry se nestalo, ale domácí alespoň stále u míčku. A teď i v šanci, díky pohledné akci Oubrechta, po které dával přihrávku do prázné, ale bohužel šance zůstala nevyužita.
14:23 A nyní ze standardky z rohu.
13:58 Mají příležitost z rozehry z půlky.
13:45 Uvidíme, zda domácí ve zbývajících miutách vývoj hry otočí.
13:06 Brno rychle proměnilo přesilovou hru a  i nadále se usadilo na obranné polovině domácích.
12:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #38 Dominik Šollar (0:2)
12:13 Vyloučen hráč #48 David Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
11:55 A uvidíme prvni vyloučení, oslabení si zahrají domácí.
11:38 Výborný únik Oubrechta, který prokličoval dva hráče, ale k pořádné střele se bohužel nedostal.
09:55 Na druhé straně pak úřadovali domácí, ale skóre stále beze změny.
09:26 Dvojitá šance Brna, König pěkným zákrokem vychytal střelu i dorážku.
08:08 Hosté teď vystihli standardku domácích a vypadalo to na rychlý protiútok, ale obrana Dobrušky stihla možnou šanci zastavit.
05:37 Teď v šanci opět hosté, naštěstí König chytá a domácí jdou do útoku, který končí šancí Moravce, ale střelu golman hostí chytá.
03:35 Hra zatím plyne v poměrně klidném tempu.
02:50 Po poměrně nenápadné akci mířil přesně k tyčce ze středu hřiště hostující Zapletal.
02:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #23 Filip Barus (0:1)
02:25 A je tu první gól.
02:03 Domácí kombinovali na útočné polovině, ale po zblokované střele Chaloupky jdou do útoku hosté a je tu jejich první střela, ale mířila vysoko nad.
01:00 První střela od domácích bohužel mimo a míčku se zmocnili hosté.
00:30 Úvodní buly pro domácí, kteří zatím stále na míčku.
00:00 Dobrý den,  vítáme Vás na druhém domácím zápase, ve kterém se představí muži FBC Dobruška proti Hornets Brno.