• 60 59:16
    6:7
    (Coufal)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. 6:7
branky: 4. Adam Křepinský, 31. David Coufal, 34. Michal Veselovský, 50. Jakub Martínek, 60. Josef Žáček, 60. Roman Martínek - 3. Vít Petříček, 19. Vít Petříček, 36. Filip Dvořák, 40. Pavel Rous, 55. Tomáš Pokorný, 55. Ondřej Dvořák, 59. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 5 + Roman Martínek OS:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 15 - Tomáš Růžička 13; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Ve hře rozhodně lepší, v zakončení a gólech každopádně jednoznačně horší. Bohužel jsme si zápas prohráli sami po naprosto školáckých chybách v obraně a naprosto tristním zakončení, kdy ve vyložených šancích vymýšlíme hlouposti. Rozhodně víme na čem musíme v dalších týdnech zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Rosecký Vít (Trenér): Klasický zápas proti Brodu... čekali jsme emoce, výlevy soupeřových hráčů a hlavně diváků (pozor, vulgárních narážek trenérů v hledišti si nešlo nevšimnout, otázkou proč si sem berou domácí i děti...). Zápas nahoru dolu, častokrát byl soupeř opravdu lepší, ale trpělivou hrou a šťasnými góly jsme odskočili. Takže díky všem za zápas a Hippos jedééém!
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:16 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #13 David Coufal (6:7)
59:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #13 David Coufal (5:7)
59:12 Zápas hodně vyhrocen ale pro Draky to vypadá bídně.
58:35 Vyloučen hráč #77 Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:22 Vyloučen hráč #63 Ondřej Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
58:22 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování
58:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #33 Adam Sochor (4:7)
54:32 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #21 Filip Dvořák (4:6)
54:32 Přestože Hippos nemají dnes nejlepší gameplay , vedou o dva góly.
54:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný, asistoval #81 Pavel Rous (4:5)
52:51 Neskutečné návraty od Draků.
51:14 Hlava neskutečný zákrok i když v ten moment skoro nic neviděl.
50:34 Dnes hráči padají jak švestky.
49:19 Dnes to vypadá na prodloužení.
49:01 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
49:01 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #6 Jakub Martínek, asistoval #76 Jakub Hart (4:4)
49:01 Výborná souhra dvou Jakubů která pomohla dorovnat skóre.
46:23 Nebezpečný backhand od Veselovského M.
44:47 Draci výborně brání v oslabení
43:21 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
43:21 Podkopnutí a ještě hra na zemi od Hippos.
41:27 Oba brankáři  nesktečný zákrok maskou.
40:42 Coufal měl neskutečné zrychlení a měl šanci ale neproměnil.
56:01 Hlavní pořadatel bouří celou halu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:22 Tato třetina velmi vyrovnaná.
39:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #88 Tomáš Pokorný (3:4)
35:30 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #17 Vít Petříček (3:3)
35:02 Kotel dnes nesmí chybět.
33:17 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #13 David Coufal (3:2)
31:41 Zranění na hřišti je hned vyřešeno díky skvělému personálu.
30:48 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #18 Roman Martínek (2:2)
30:48 Nádherná krosová nahrávka od Martínka R. na Coufala a je z toho gól.
29:36 Draci ztrácí hodně balónů.
25:41 Coufal měl skvělou šanci, šel sám na bránu, ale Růžička skvěle vychytal.
23:03 Martínek K. měl úžasnou šanci, ale neproměnil.
21:32 Žáček se pokusil o střelu ale Hippos blokují.
20:31 Coufal perfektně rozdal balón ale Hlaváč zahazuje.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
18:03 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #3 Jan Lukeš (1:2)
18:03 I když se zdálo že Hippos jsou dnes méně aktivní zvedají skóre na 1:2.
16:52 Nebezpečná střela od Hippos ale Hlava vyráží.
14:34 Hippos dnes moc šancí nemají.
13:38 Do pole se vrací odpočatý Mrtínek R.
11:02 Dnes vyrovnaný zápas.
08:07 Dnes jsou trestné lavice obsazeny každou chvíli.
07:41 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
07:41 Vyloučen hráč #6 Jakub Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
05:18 Draci jsi vedou v oslabení skvěle.
04:18 Dnes zápas pod velkým tlakem.
03:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský bez asistence (1:1)
02:32 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
02:32 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest
02:32 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
00:45 Hippos zatím drží balón v obraně.
00:00 Úvodní bule pro tým Hippos.