• 59 58:13
    2
    Marek MACEK

FbC Hradec Králové B - FLORBAL LITOMYŠL 4:5
branky: 4. Lukáš Švitorka, 19. Jan Schejbal, 30. Jakub Prášek, 36. Lukáš Švitorka - 12. Marek Lamplot, 33. Jan Stuchlík, 40. Daniel Ondráček, 50. Jan Kulhavý, 53. Vilém Nonn; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: David Šimeček 17 - Jonáš Moravec 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Šimeček David (Trenér): Dnes škoda ztracených 3 bodů. Vyrovnané utkání, ale soupeř byl o jednu branku lepší. Nicméně je to povzbuzení do další práce. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Dnes velmi důležitá výhra. Museli jsme hrát jinou hru než obvykle. Přes půl zápasu nám trvalo než jsme to pochopili. Třetí třetina od nás byla lepší, přidali jsme střelbu, osobní souboje a týmový výkon. Doufám, že se za týden sejdeme ve větším počtu a navážeme na dnešek.  nDěkuji soupeři, rozhodčím a divákům.  n4:5 jste machři.....
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
60:00 Bohužel Hradec prohrává po velmi vyhroceném zápase.
58:30 Hradec získává velkou početní výhodu při hře 6 na 4.
58:13 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
57:40 Hradec hraje bez golmana.
54:41 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Hradec bude hrát přesilovku po né moc pěkném zákroku.
52:43 Timeout FbC Hradec Králové B
52:43 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #11 Ondřej Pakosta (4:5)
52:43 Vilém Nonn dává gól z otočky a zvyšuje stav na 4:5.
50:56 A další Monster save Davida Šimečka!!!!!!
49:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #43 Jan Stuchlík (4:4)
47:50 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
47:28 Litomyšl udžela oslabení bez branky.
44:27 Hradec střílí jako z kulometu. Bohužel jim to stále nevychází.
42:20 Šimeček chytá další střelu hostů a drží svojí svatyni co nejvíce může z celého svého srdíčka.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrála Litomyšl.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Daniel Ondráček, asistoval #47 Dominik Novák (4:3)
39:59 Hradec dostává velmi sporný gól ze strany času kdy byl vstřelen gól v čase 19:59
38:20 Zápas začíná nabírat grády a je více a více vyhrocený.
35:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #20 Tomáš Pácal (4:2)
32:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #30 Vilém Nonn (3:2)
32:05 Litomyšl v přesilovce proměňuje svojí střelu a dává druhý gól.
30:25 Vyloučen hráč #15 Jakub Vít družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za zvedání florbalky
29:57 Prášek krásně z výběhu střelil na zadní tyč a proměňuje.
29:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #20 Tomáš Pácal (3:1)
27:19 Hradec hraje v plném počtu.
27:10 Hradci se povedl pěkný únik v oslabení, který bohužel neproměnil.
26:50 Hradec v oslabení hraje velmi staženě a zatím svojí svatyni hlídá co nejlépe to jde.
25:19 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
24:50 Na Hradecké straně se bude vylučovat a Litomyšl hraje bez golmana.
20:01 1. buly 2. třetiny vyhrál hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
18:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #17 Radim Kunart (2:1)
18:17 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
16:55 Krásný náběh domácího hráče Michala Kunarta, který dostal krásnou přihrávku ale svou střelu směřoval až na strop.
11:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (1:1)
10:13 Krásný únik hostujících 1 na 1. Ten ale pro hosty dobře nedopadl díky domácímu hráči, který se postavil do střely .
03:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #70 Jakub Prášek (1:0)
03:32 Hradečáci se spolu dobře rozumí a díky vzájemné komunikaci kdy hráč z rohu nahodil míček před branku hostů kde bylo dobře zakončeno a tak domácí skórují a dostávají se do vedení.
00:55 1. střela padla od hostujícího týmu která byla mířená na zadní tyč kde to domácí gólman vychytal.
00:01 Úvodní buly vyhrává Domácí tým.