• 59 58:21
    4:10
    (Skalický)

Snipers Třebíč - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 4:10
branky: 4. Zdeněk Malich, 18. Lukáš Štveráček, 32. František Jílek, 55. Jaroslav Dlabač - 11. Petr Doleček, 20. Maxim Kubelka, 22. David Slouka, 24. František Majvald, 30. Jan Skalický, 39. František Majvald, 45. Maxim Kubelka, 53. Petr Doleček, 54. František Majvald, 59. Petr Doleček; rozhodčí: Petr Stoklásek - Petr Števček; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Jan Bazala 20 - Ondřej Novotný 34; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Jonák Matěj (Asistent trenéra): Dnešní zápas se hodnotí těžko. První třetinu jsme byli jednoznačně lepším týmem, hráli jsme florbal, který chceme hrát. Silní na balónků, důraz v obraně. Po první třetině jsme zápas viděli pozitivně a s motivaci vyhrát, jsme šli do druhé třetiny. Bohužel zas a znova nás potopil začátek 2. třetiny, velký počet individuálních chyb a gólu zadarmo pro protihráče, nazval bych to 'totální výpadek obrany'. Tím nám soupeř utekl. Ve třetí třetině jsme bohužel navázali na předchozí stránku řetinu. Opět velké chyby v defenzive a když není zajištěná obrana, tak se výsledek dohání těžko. Děkuji všem divákům, kteří se přišli podívat. Děkuji hlavně rozhodčím za jejich skvělý výkon a soupeřům šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnes jsme dorazili oslabeni o osum hráčů týmu, ale věřili jsme, že to nebude příliš znát. Po nervózním začátku, jsme se rozjeli a nebezpečného soupeře dokázali postupně přestřílet. Soupeř celkem hořel v defenzívě, ale naopak dokázal solidně zatápět v naší obraně. Dnes to byl skvělý týmový výkon podpořený výborný výkonem golmana. Dnes po zásluze hráčem utkání skvěle hrající Péťa Doleček. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
58:21 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:10
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #12 Petr Doleček, asistoval #8 Jan Skalický (4:10)
58:21 Desátý gól který padl do domácí branky dle mého definitivně potvrzuje výhru hostů.
57:50 rozehrávka pro hosty a Snipers tohle budou mít už hodně težké.
56:33 Hosté zatím úspěšní v bránění.
54:47 Domácí to zkouší v 6.
54:01 Timeout Snipers Třebíč
54:01 GÓL Snipers Třebíč! 4:9
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #19 Lukáš Štveráček (4:9)
54:01 GOOOOOOOOOOL! jedeme snipers. comeback?
53:46 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:9
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (3:9)
53:46 Hosté demolují domácí.
52:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:8
52:39 Brejk hostů končí gólem.
52:09 Jahoda poprvé na hřišti.
51:15 Hra je od obou týmů ve vysokém tempu.
49:43 Nepříjemný střet Skalického s Žákem.
48:45 Snipers na míčku.
48:28 Korba minul naprosto prázdnlou branku.
47:10 Uvidíme hru 4 na 4
47:09 Vyloučen hráč #23 Bajarchuslen Munch-Erdene družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
47:09 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
46:07 Bazala MONSTER SAVE!
45:37 Snipers kotel naprosto žije.
44:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Maxim Kubelka, asistoval #9 Jiří Doleček (3:7)
44:41 gol :d
43:51 Přesilová hra pro hosty.
43:42 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení
42:44 Benáček přestřelil branku Novotného.
41:24 Korbův nához před branku nic moc
40:48 Vyloučen hráč #19 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:21 Neskutečná atmosféra v tady v hale na Spartaku.
38:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #12 Petr Doleček (3:6)
36:14 Mátl vařil vařil až dovařil
35:15 Fifa odrazy teď před brankou hostů.
31:08 GÓL Snipers Třebíč! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #24 František Jílek, asistoval #46 Alexander Svoboda (3:5)
31:08 Jílek snižuje na 3:5
29:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #12 Petr Doleček (2:5)
29:59 hosté odskakují už o 3 branky.
29:26 Letohrad úspěšně ubránil oslabení
28:49 Snipers zatím zase nic nevymysleli
28:01 Žákova střela pouze do bloku.
27:23 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
27:23 Snipers si podruhé v zápase zkusí přesilovku. Uvidíme snižovací branku?
23:37 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:4
23:37 Majvald navyšuje náskok hostů už o 2 branky.
21:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #11 David Slouka, asistoval #12 Petr Doleček (2:3)
21:45 Doleček našel na štředu volného Slouku a ten nasadil Bazalovi housle.
21:27 Před brankou domácích teď odrazů jak ve fifě.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:33 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Maxim Kubelka, asistoval #12 Petr Doleček (2:2)
19:33 Odražený míček před branku domácích a Kubelka trefuje.
17:23 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #86 Martin Žák (2:1)
17:23 Nádherná asistence Žáka! Žák prokličkoval od vlastní branky až k brance hostů a nádherně našel volného Štveráčka.
16:44 Bazala chytá střelu Faltuse.
15:12 Stránský prokličkoval obranu hostů poté však minul.
13:20 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
13:20 Snipers si zahrají přesilovou hru.
10:42 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #12 Petr Doleček, asistoval #4 Matouš Faltus (1:1)
10:42 Dolečkova střela na přední tyč končí gólem a stav je nerozhodný 1:1
08:45 Vejmělkova střela z půlky pouze do bloku.
07:16 Marek našel Faltuse uplně samotného před brankou domácích ten však minul
06:51 Snipers tlačí na branku novotného.
03:50 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #39 Michal Machálek (1:0)
03:50 Malichova dorážka končí gólem a snipers jdou do jednobrankového vedení.
03:11 První lajna snipers obstřeluje branku hostů ze všech stran.
01:57 Kubelkova střela pouze do tyče.
00:01 Úvodní buly pro domací.