59
  • 59 58:15
    Vysoké Mýto

Hippos Žďár n/S. - FTC Vysoké Mýto  7:6
branky: 22. Jan Lukeš, 29. Ondřej Dvořák, 32. Tomáš Hrubý, 43. Tomáš Hrubý, 47. Vít Petříček, 54. Jakub Král, 58. Jan Lukeš - 6. Vojtěch Novák, 28. Vojtěch Novák, 35. Vojtěch Novák, 38. Martin Fuňk, 46. Vojtěch Novák, 58. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Jaroslav Štolc - David Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 21 - Adam Rozlivka 19; po třetinách: 0:1, 3:3, 4:2
60:00 Komentář domácích Hrubý Tomáš (Trenér): Vyrovnaný zápas, s vítězným koncem pro nás. Ve 3. třetině už jsme trochu odešli, ale pevnou obranou jsme to ubojovali. Na ty vítězství o jednu branku máme docela štestí. Zapracujeme na našich chybách  a do přístího víkendu nastoupíme ještě lepší. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes vyrovnané a bojovné utkání, které se pouze díky štěstí překlopilo na domácí stranu. Gratulujeme soupeři k vítězství, škoda, že takový zápas, před tolika fanoušky někdo nezvládne.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:59 Dvořák F. poslední dvě vteřiny tráví vítězným kolečkem s míčkem vedle brány, takže domácí si oddychují..
59:50 Růžička teď fantasticky dvakrát lapnul!!!!
59:30 Lukeš při honbě na prázdnou bránu zakopl, asi o čáru.
58:50 Teď to vypadá jako přesilovka hostů, což nevypadá vůbec dobře pro domácí...
58:40 Na míčku hosté.
58:15 Timeout FTC Vysoké Mýto
58:15 Je to drama, je tu řev... Křičí hráči, křičí rozhodčí, křičí fanoušci...
57:39 Toto utkání přestává být vhodné pro kardiaky...
57:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (7:6)
57:02 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #9 František Kadavý (6:6)
55:58 Dvořák F. svým nepříjemným očním pohledem zastrašuje Beleje, který čeká na rozehrávku svého týmu. Belej se nedal, nebál se, čapne míček a zkouší střílet.
54:55 ŽST Sázava u Žďáru, právě projíždí rychlík Českých drah 972. V pořádku vypravil p. výpravčí Vít Rosecký, jeden z trenérů hipposáckého áčka, ktertý na dálku netrpělivě vyhlíží vývoj dnešního utkání! Sleduje. Čeká. Fakt netrpělivě s napětím pozoruje dnešní online.
53:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #42 Šimon Poul (6:5)
53:16 Do teď nevýrazný Král o sobě koněčně dává vědět a precizní šibenicí přivádí domácí do vedení!!!
52:09 První minuty 2. třetiny byly poměrně poklidné, ale teď už zase začínají cítit emoce. A to nejen na hřišti, ale i na tribuně. Je slyšet podpora jak domácích, tak i hostů. Vysoké Mýto může být pyšné na fanoušky, kteří vážili cestu.
51:05 Hosté teď v šancích vypadají lépe, daří se jim kombinovat, s lehkostí.
47:40 Vojtěch Novák dnes předvádí na hřišti své kvality. Nejenom vstřelené góly (kterých už je dost, fakt 4!!!) a rozvaha, klid a soustředěnost na míčku přispívají k nadějnému vítězství Vysokého Mýta. Hra je teď fakt nevyzpytatelná, oba týmy po hřišti dobře jezdí.
46:26 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #3 Jan Lukeš (5:5)
46:26 Petřiček si nyní pozemní střelou zlepšil chuť po příchodu z trestné lavice! Jako na houpačce, už je zase srovnáno!
45:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (4:5)
44:46 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
44:46 Rašek teď několik vteřin čelil pořádné osekávačce u mantinelu, a to hned několikrát. Sudí však hru sleduje a sjednává pořádek vyloučením Petříčka.
44:20 Nához Hrubého T. z poza brány Pokorný bohužel nedokázal před bránou zpracovat, a tak z toho nebylo nic.
42:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý bez asistence (4:4)
42:44 Hrubý T. se dnes asi rozhodl, že jeho střely nebudou žádná přehlídka a dalším šouráčkem po zemi si připisuje druhý gól. Pro diváky nic moc, ale na tabuli to pro domácí vypadá o dost líp! Srovnáno!
42:00 Po souboji Pavlák končí na zemi. Z původně vypadající velké bolesti nakonec Pavlák odchází sám na střídačku. Zdravotník si oddychl.
41:00 Hráči Vysokého Mýta zahajují 3. třetinu s prozatimním klidem.
40:01 Úvodní bully 3. třetiny opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:30 Poslední minuty 2. třetiny se odehrály v rychlejším tempu.
37:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Martin Fuňk, asistoval #9 František Kadavý (3:4)
34:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:3)
34:29 Novák dnes bude mít velký důvod k oslavě... Na svoje konto si připisuje hroší hattrick!
33:30 Nához Petříčka teď nezvládl Lukeš zpracovat, škoda škoda...
31:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (3:2)
31:11 První minuta hroší přesilovky teda vypadala, že se střílet vůbec nebude, domácí také opakovaně ztratili míček. Konečně se však podařilo Hrubému T. zakončit do brány, sice takovým pomalejším šourákem po zemi, ale je to tam. Asistoval Rous.. Tak že bychom měli v hledišti přivítat pana Rouse st.? No fakt, už se kouká!!!
29:37 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:37 Tlak ve hře začíná být cítit v kontaktování se hráčů s protihráči. Následkem tak bývá častější přerušování, slovní pokřikování a bohužel i vyloučení...
28:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #17 Vít Petříček (2:2)
28:59 Petříček teď vybojoval míček na polovině, hezky se otočil a crossem na hřišti našel Dvořáka O., který bez váhání vrací trest zpět. Je srovnáno!
27:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (1:2)
27:41 Vybojovaným balónem za brankou Hipposu Novák s přesností milimetrů trestá Růžičku.
27:20 Po soubojích teď častokrát hráči obou týmů končí na zemi, jsou tu i výtky hráčů ke hře... Zatím jsou však souboje bez větších zranění.
25:15 Rašek a Novák s přesností přihrávek pronikají k bráně, ale ten Růžička... Ten je teda zatím fakt dobrej. Viděl, čapl, zahodil.
24:11 Dnešnímu utkání přihlíží 91 diváků... A všichni jsou slyšet. Děkujeme!
21:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #28 Matěj Partl (1:1)
21:47 Gólman Vysokého Mýta po vzoru Manuela Neuera vyběhl z branky, promáchl a Lukeš už jen v klidu zašolichal do brány. Konečně je na co se koukat. Diváci jej odměnili honosným potleskem.
20:02 O přestávce jsme stihli vyzpovídat hráče domácích Pavla Rouse, kterému se dnes zatím střelecky nedaří. Svůj výkon popsal jednoduchými slovy: ,,...ještě, že to neviděl táta..." . Doufejme tedy, že táta přijde na 2. třetinu a Rous bude mít větší motivaci konečně zaskórovat. Anebo se prostě nebude moct vrátit domů.
20:01 Úvodní bully 2. třetiny na polovinu hostů.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:59 Tak poslední půl minuta byla plná převratů, jak praví klasik - hra se přelévala ze strany na stranu, vše bylo zakončené střelou, ale nedopadlo nic.
18:00 Dle slov pořadatelského stolu ,,zatim moc gólů nepadlo". Správně, ne asi, nepadlo, nyní se hra vyvíjí v uspávacím módu.
16:02 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
14:52 Domácí teď čekají se střelou kdo ví na to. Několik dobrých čancí před bránou Adama Rozlivky, ale než se někdo odhodlá, obrana Mýta ihned zasáhne.
12:45 Nyní tak trochu hluchá pasáž hry, nic pro oko lahodící se neděje, ani fanoušci zatím nejásají.
11:40 Hosté jakoby začali nenápadně přitvrzovat hru, více napadají a neotálejí s výběhem na bránu.
11:20 I Růžička teď ukazuje svoje esa v rukávu. Nenechal se rozhodit ohrožením šance 3 na 2 a s elegancí zasahuje, jednou, dvakrát, dokonce i potřetí. Počet střel je tak nyní vyrovnán, 8 ku 8.
09:49 Další nadějné střídání legendární HruboRousovic trojky. Rozlivka je však v bráně jako doma a jeho svižné pohyby zatím nedají hrochům spát... Rozlivka chytá nebezpečnou střelu do břicha.
05:15 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #68 Libor Knypl (0:1)
05:15 Rychlý obrat hostů a okamžité napadání domácích vedlo ke ztrátě míčku a perfektní využití momentu překvapení. A je z toho... no gól!
03:58 Růžička v bráně zatím může spokojeně odfukovat, hra je prozatím na polovině domácích. Vypadá to jako otázka času, kdy se Hipposu zadaří. Dvořák F. dokonce slovně uklidňuje hru a podporuje mančaft k soustředěnosti.
02:20 Hrubý na druhou (jak Tomáš, tak Michal) teď ve spolupráci s Rousem u brány předvedli hezký tlak na bránu, šance byla nakonec ae promarněná, střelám chyběl směr.
01:35 Sobotka ukazuje ihned v prvních kinutách svojí rychlost a průbojnost.
00:01 Úvodní bully pro tým domácích.
00:01 Dobrý večer, zdravíme všechny sportovní nadšence a fanoušky kvalitního florbalu. Vítejte u online zápisu utkání 8. kola divize mezi domácím celkem Hippos Žďár n./S. a hosty z týmu FTC Vysoké Mýto. Vysoké Mýto, jedno z věnných měst českých královen, založil na hlavní spojnici Čech s Moravou král Přemysl Otakar II. Ve Vysokém Mýtě se od roku 1895 vyrábějí kočáry, karoserie a autobusy. Tipem na výlet dnes bude expozice Regionálního muzea a unikátní Muzeum českého karosářství, která připomínají první polovinu 20. století, kdy městu přinesla věhlas karosářská firma Carrosserie Sodomka. Patřila vynikajícímu designérovi a karosáři Josefu Sodomkovi.