3:4
    Viktor CAKL
    (Beránek)

Hornets Brno ZŠ Horní - Andone SK Jihlava 3:4p
branky: 6. Martin Janiczek, 6. Michal Rada, 57. Jan David Šamánek - 13. Jan Beránek, 23. Hynek Jirků, 31. Jakub Horský, 63. Viktor Cakl; rozhodčí: Radim Jílek - David Lovas; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Bořek Králík 21 - Štěpán Vyskočil 27; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Po celou dobu hodně taktické utkání s řadou chyb při hře s míčkem. Úvod se nám poměrně povedl, naopak ve druhé třetině jsme se nedokázali příliš udržet na míčku a soupeř měl navrch. Ve třetí přetahovaná, kde se nám nakonec podařilo dorovnat stav. V prodloužení jsme bohužel nedostali možnost rozhodnout utkání v náš prospěch. Děkujeme skvělým divákům i soupeři za utkání.
65:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Začátek zápasu se nám moc nevyvedl a v dalším průběhu se dokázali  zlepšit hru a to nám pomohlo otočit zápas, ale v některých  pasážích to bylo hodně nervózní s plno chybami. Děkujeme soupeři
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
62:38 GÓL Andone SK Jihlava! 3:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #77 Viktor Cakl, asistoval #88 Jan Beránek (3:4)
62:38 Obertan s Šamánkem ještě něco diskutují s rozhodčími, zápas už je ale dohraný. Tímto děkuji Vám, co jste dočetli až do konce. Soupeři za utkání. Loučím se s Vámi a přeji klidný sobotní večer.
62:38 Samostatných nájezdů jsme se bohužel nedočkali. Caklovu nahrávku Beránek usměrnil za Králíkovi záda sekundu před koncem Šamánkova trestu.
61:39 Hornetům zbývá ještě minuta z oslabení a všichni v hale trnou.
61:29 Beránek těžce mimo.
60:39 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
60:39 Šamánek podle rozhodčích jen sejmul hráče a nechtěl hrát balon. Obertanovi se to sice nelíbí, nicméně s verdiktem rozhodčích nic neudělají. Jihlava má jedinečnou dvouminutovou příležitost 4 na 3 si onen kýžený bod uzmout pro sebe.
60:01 Prodloužení začíná! Na jedné straně je Obertan, s Šamánkem a Lacinou, proti nim dva Beránci a Noháček. Kdo si odveze druhý bod se dozvíme za chvíli.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
60:00 Ani 60 minut nebylo dost na to, aby se rozhodlo o výsledku. Oba týmy tak mají jistý jeden bod. O ten druhý se utkají v prodloužení 3 na 3 a v případných samostatných nájezdech.
59:30 30 sekund do konce, stav je nerozhodný a na míčku hosté.
59:00 Domácí trenér žádá své svěřence o trpělivost.
58:01 Domácí fanoušci naléhavě žádají o gól!
57:58 Rada opět z první, jeho rána mířila přímo do víka, Vyskočil ale chytá.
57:35 Rada z první vysoko nad.
57:31 Obertan pálí pouze do bloku.
56:18 Timeout Andone SK Jihlava
56:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #38 Dominik Šollar (3:3)
56:18 Šamánek po hezké kombinaci vyrovnává na 3:3! Časoměřič Dosty toto komentuje: "Šollis, na Jéňu, nesmyslnou kombinací."
56:09 Jihlava v plném počtu.
54:59 Lacina také pouze do bloku.
54:25 Barus trefuje pouze blok.
54:09 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
54:09 Je tu odložené vyloučení, které si protentokrát zahrají domácí.
53:13 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #88 Jan David Šamánek.
53:13 Velmi nepřehledná situace v oslabení domácích. Sláma získal míček, nejdřív povalil jednoho z jihalvských, to rozhodčí vyhodnotili jako čisté. Následně ale zastavil Slámu ze země a rozhodčí to vyhodnotili jako dvě minuty. Nakonec se vše přehodnotilo v nájezd. K tomu se postavil Šamánek, bohužel z ostrého úhlu přestřelil.
51:59 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
51:59 Horneti si jen 23 sekund užili hru v pěti. V čase 11:59 se provinil Rada a Jihlava tak má další přesilovku.
51:34 Lacina zůstává ležet na palubovce. Jen z obtížemi se nakonec dobelhal na střídačku.
50:12 Hájek tzv. sbíral čas za svoji bránou, až se jihlavští dopustili faulu. Míček tedy drží domácí.
49:36 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
49:36 Jihlavský útočník šel do střely, což Kopečný uhasil nečistě. Půjde si tak odpočinout na dvě minuty. Barus si ještě něco vyříkával s Beránkem, svoji frustrací ale nic nevyřeší.
48:01 Beránek hodně nad. Jeho harderka mu dnes asi nesvědčí.
47:32 Obertan se velice zlobí kvůli výroku rozhodčího o hře vysokou holí, musím ovšem ze své pozice dát sudím za pravdu.
46:13 Počítáme pátý jihlavský samostatný únik a pátý Králíkův zákrok. Úctyhodná statistika.
45:16 Rada si zpracoval míček ze vzduchu a tentokrát zdravotník Zaplo toto komentuje: "Tyjo dobrej pizzař." Vznikne nám tady snad další rubrika, nebo je proslov našeho zdravotníka pouze ojedinělá záležitost?
43:26 Do online přenosu se nám vrací, jak už jsou pravidelní čtenáři zvyklí, Dostyho pravidelná rubrika! Lacina a jeden z jihlavských se nějakým způsobem propletli kolem sebe a oba skončili na zemi za bránou domácích. Časoměřič Dosty toto komentuje:"Voni se ještě objímají, tak se mají rádi."
43:11 Hájek předvedl ledově klidný obranný zákrok. Časoměřič Dosty toto komentuje: "Mezi nohama? Tak to jsem ještě neviděl."
41:50 Noháčkova střela měla namířeno přímo do víka, trajektorii ji ale zkřížila Králíkova ruka.
40:00 O přestávce si dovolím lehké reklamní okénko. A tím je klubový partner EXE sport! S klubovou slevou vše o 25% levnější. Nezapomeňte, že je listopad a Vánoce se blíží mílovými kroky. Právě EXE sport by tak mohl být řešením nějakých z Vašich vánočních trablí. A není radno dárky kupovat na poslední chvíli, to ví každý.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
40:00 Druhá třetina končí. Beránek ještě něco diskutuje s rozhodčími, všem je ale jasné, že žádný verdikt již nezvrátí. Prostřední dvacetiminutovka byla pro domácí velké trápení, hosté naopak dobře navýšili svoji produktivitu. Třetí třetina rozhodne.
39:45 Janiczek dostal pěknou nahrávku na střed. Z otočky trefil pouze tyč a produktivita domácích ve druhé třetině je tak i nadále na bodu mrazu.
39:26 Reibl trefil opět pouze Vyskočila.
37:35 Konečně větší šance domácích. Po přenesení hry poloodkrytou bránu netrefil Šollar.
37:24 I přes to ale domácí fanoušci ženou svůj tým za vítězstsvím, nicméně to vypadá, jakoby domácím došl šťáva.
36:39 Reibl komentuje svůj výkon stejným nepublikovatelným slovíčkem jako na začátku třetiny Jirků. Tak asi jen dodám, že posledních cca. 10 minut hornetům vůbec nesvědčí.
35:41 Horský st. poslal kros přímo na vzdálenější tyčku. Jihlavský útočník byl opět jen pár centimetrů od skórování.
34:37 Nyní hra bez větších událostí co by stáli za komentář.
31:42 Navrátil trefil pouze břicho dnes velmi dobře chytajícího Vyskočila.
30:58 GÓL Andone SK Jihlava! 2:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #25 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (2:3)
30:58 O chvíli později už se ale horští prosazují a posílají Jihlavu do jednogólového vedení. Najednou je jich plné hřiště!
29:45 Horského nahození Horský ml. sklepl. Nicméně pouze do brankáře.
28:37 Nic víc netrefil ani Pojer.
28:30 Beránek trefil pouze domácí blok.
28:15 Šamánkovi střela nesedla a balonek tak lapí Vyskočil.
27:27 Teď chybělo jen pár centimetrů k tomu, aby si Jihlava uzmula vedení, křižnou přihrávku odskočený jihlavan jen o kousek minul.
24:27 Králík předvedl hezký skok no a jako králík tak polapil střelu hostů.
22:08 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (2:2)
22:08 Domácí ovšem rychle ztratili míček a tentokrát se právě ze středu trefil Jirků. 2:2.
21:39 Jihlava dobře kombinuje, nicméně si myslím, že je evidentní že jejich kombinaci chyběl střed. Míček tak lapili domácí.
20:58 Horský svůj únik nezakončil podle představ. Nutno dodat, že už je to čtvrtý únik Jihlavy v dnešním utkání.
20:25 Šamánek trefuje pouze blok.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
20:00 K vidění byla velmi energická první třetina, ze které odchází domácí s jednogólovým vedením. Pokračování již za malou chvíli.
19:48 Rada chtěl po zákroku na Slámu dvouminutový trest, rozhodčí se ale uchýlili pouze k verdiktu volného úderu.
18:43 Šollar nadvakrát pouze do bloku.
17:39 Sláma až napotřetí dostal míček z domácí střídačky na hřiště... Tolik se mu potí ruce, anebo záměrně provokuje? Možné je i to, že se mu ruce klepou zimou, zde na hale je celkem kosa. U stolku kolují spekulace, pravý důvod se už však nikdo nedozví.
15:55 Vyskočilův luxusní výhoz si uzmul jeden z jihlavských, situaci 1 na 0 však nevyřešil zdárně a Králík oslavuje zdviženou pěstí!
15:05 Šollar zdálky snad o Králičí uši minul horní růžek.
14:18 Obertan ze střídačky nevěřícně kroutí hlavou, co to jeho spoluhráči vymýšlí. Ještě pár vteřin před tím říkal: "Nedělej to!"
13:54 Kopečný si hezky došel pro faul.
12:11 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #50 Martin Noháček (2:1)
12:11 Jihlava využila přečíslení 3 na 2 a snižuje tak stav utkání na 2:1.
11:52 Hude z dálky trefil pouze blok.
11:12 Horského samostatný únik, byť jen o pár centimetru likviduje Králík.
10:15 Almásy se po zblokování přihrávky hostů otáčel jako káča, nicméně míček pro své spoluhráče nevytočil.
09:51 Kopečný to zkusil z dálky, Vyskočil bezpečně chytá.
09:18 Janizcek odvádí dobrou práci při presu. Získaný balon odehrál dozadu a rozehrávku si tak užijí domácí.
07:20 Střídačce domácích se vůbec neíbilo, jakým způsobem jeden z hostů dohrál Kopečného u mantinelu. Rozhodčí ale přikazují pouze volný úder.
06:59 Beránek přečetl Hájkův kros na Šollara a Jihlava tak byla v šanci, zakončit se ale nepovedlo.
05:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #84 Dominik Sláma (2:0)
05:50 Jen o chvíli později se trefuje Rada po hezké kombinaci domácích. 2:0!
05:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek bez asistence (1:0)
05:20 Po delší pauze se v kádru domácích objevil Janizcek, ten ovšem předvádí velkolepý comeback a dobře vybojovaným balonem a následným vymeteným víkem posílá hornety do vedení a otevírá skŕe dnešního zápasu.
05:01 Už po skončení přesilovky Kopečný také mimo.
04:05 Barus pouze mimo.
02:52 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
02:52 Nikdo z pořadatelského stolku nepochopil, proč rozhodčí udělují dvě minuty, nicméně měli svůj důvod a v každém případě to znamená, že horneti mají první příležitost vsítit branku v početní převaze.
02:31 Sláma se pokusil o pres. Sice mu komicky ujela pravá noha, přes to však míček získal.
01:46 Kopečného nahrávku na Navrátila Horský polapil bez větších problémů.
01:15 Po dobré backhandové žabce Obertana trefuje Šamánek pouze blok.
00:40 Jihlava drží míček a nikam se nežene.
00:02 Úvodní buly pro hosty.
00:01 Hráči již vybíhají na nástup a po onom nástupu a line-upech už padne úvodní buly.
00:00 Krásný příjemný sobotní večer! Nad Brnem se už setmělo, nicméně 9. kolo divize D je teprve na začátku své existence. Právě zde na bohunickém Tatranu se za malou chvíli utkají domácí Hornets Brno s týmem hostí Andone SK Jihlava! O průběhu zápasu Vás bude zde informovat Ondra Foltýn. Přeji příjemné počtení.