7:6
    Libor KNYPL
    (Novotný)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FTC Vysoké Mýto  7:6
branky: 13. David Coufal, 15. Roman Martínek, 24. David Coufal, 25. David Coufal, 34. Ondřej Hart, 34. David Coufal, 52. Roman Martínek - 11. Vojtěch Novák, 13. Vojtěch Novák, 21. Patrik Rašek, 48. Vojtěch Novák, 49. Jakub Poláček, 60. Libor Knypl; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 18 - Adam Rozlivka 12; po třetinách: 2:2, 4:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Dnes velmi dobrý výkon z naší strany od začátku až do konce, korunován vynikající druhou třetinou. Podpořeno sebejistým výkon našeho brankáře, který podržel tým v důležitých chvílích. Čistá hlava, zodpovědný výkon a skvěle hrající oba dva týmy. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Mají skvělý a mladý tým, který věřím, že se bude zvedat zápas od zápasu, jako my. Velký díky skvělým fanouškům, kteří dali přednost florbalu před Star Dance nebo svatomartinskou husičkou, mňam. Krásný večer všem fanouškům florbalu.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes velmi ospalý výkon. Ve druhé třetině jsme domácí posadili na koně. Přes zlepšený výkon v poslední části nás už domácí do koncovky zápasu nepustili. Gratulace a díky výborným fanouškům tady v hale. Příští týden jdeme znovu se vztyčenou hlavou.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #2 Jiří Novotný (7:6)
59:36  Veselovský M. dostal donate ale odmítnulho.
58:48 Mýto hraje v šesti ale Draci výborně brání.
58:08 Hart J. sportovně odevzdal balón.
57:42 Hlavu právě podržela tyčka jak nikdy předtím.
56:33 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:33 Draci neustále napadají a yískavají balóny ale nejsou schopni proměnit.
54:29 Žáček právě v ohromné šanci ale neproměnil.
54:04 Hra se přesýpá ze strany na stranu.
51:00 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #33 Jan Martínek (7:5)
50:59 Martínek R. a Martínek J. předvedli nádhernou souhru a padl z toho gól.
48:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Jakub Poláček, asistoval #6 Lukáš Rolenec (6:5)
48:53 Dnes to bude ještě vyrovnaný souboj.
48:37 Vyloučen hráč #33 Jan Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
47:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (6:4)
47:57 Hlava jsi to neštastně srazil do brány.
43:37 Draci výborně vytlačují Mýto zpět na jejich stranu.
41:27 Hlava krásně využil ramena a vychital nebezpečnou střelu.
40:24 Hart O. hraje dnes hokejovým stylem.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:42 Draci výborně kombinují ale nejsou schopni proměnit.
36:45 Draci jsou v druhé třetině zatím výborní ve hře dopředu i dozadu.
33:27 Timeout FTC Vysoké Mýto
33:27 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #47 Jan Suchý (6:3)
33:02 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #63 Ondřej Hart, asistoval #7 Šimon Ledvinka (5:3)
33:01 Hart O.  provedl neskutečnou otočku z poza brány která končí gólem.
31:48 Kotel dnes v ohromném počtu.
31:08 Veselovský A. dnes v obraně opravdu válí.
30:06 Mareš dnes neustále na špičkách.
28:56 Dnes hráči na zpracování balónu hlavně využívají  nohy.
28:09 Nebezpečná střela od Veselovského M. ale nepromněnuje.
24:34 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #67 Michal Veselovský (4:3)
24:32 Nádherná kombinace mezi Veseloským M. a Coufalem končí gólem.
23:18 Coufal vykoupal Rozlivku a dal tak vyrovnávací gól.
23:08 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal bez asistence (3:3)
22:08 Vyloučen hráč #77 Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání
22:04 Neplatný gól který dal Hart J. ale bohužel byl v malém brankovišti.
21:05 Výborná souhra mezi bratri Veselovskými a Pátkem.
20:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #3 Petr Lesák (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:29 Veselovský A. životní blok.
19:01 Novák Vojtěch má dnes velmi tvrdé střely.
17:09 Mýto má nebezpečné krosy ale nejsou schopni trefit balónek.
16:30 Hlava výborně vychital.
15:59 Dnes se píská o sto šest.
14:57 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #13 David Coufal (2:2)
14:32 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (1:2)
12:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #73 David Pátek (1:1)
10:45 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (0:1)
10:45 Draci v oslabení bohužel neodolali Mýtu a dostali první gól.
10:26 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
10:14 Životní kombinace Coufala lajny neskončila gólem.
07:33 Dnes velmi vyrovnaný souboj.
04:44 Fotbalové zkušenosti z FC Šlapanov se Veselovskému A. dnes velice hodí.
03:45 Nebezpečná střela od Coufala.
01:18 Draci nebezpečně napadají Mýto.
00:01 Úvodní bule pro Mýto.