5:3
    Jiří UNZEITIG
    ()

FbC Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto  5:3
branky: 11. Tomáš Pokorný, 14. Jan Schejbal, 16. Jakub Prášek, 34. Lukáš Švitorka, 58. Jakub Prášek - 23. Jakub Poláček, 33. Libor Knypl, 60. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jiří Knettig; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: David Šimeček 27 - Adam Rozlivka 24; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili a naší aktivní hrou jsme je nepustili k jejich hře. Rozhodla dnes naše bojovnost a nasazení. Děkuji klukům za skvělý zápas a snad to bude odrazový můstek do dalších bojů. Soupeři děkujeme za fér hru a také fanouškům za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Těžký zápas, venku nám hoří koncovka a dnes jsme z domácího golmana udělali doslova hvězdu. Gratulace soupeři a doma to otočíme.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:48 Hosté snižují, ale na zvrat už je asi pozdě.
59:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig bez asistence (5:3)
59:20 Domácí trefují tyč prázdné branky.
59:00 Začala poslední minuta utkání.
57:40 Hosté v šesti!!!
57:38 Domácí navyšují skóre zásluhou dua Švitorka, Prášek a jsou blízko k vítězství
57:37 Timeout FTC Vysoké Mýto
57:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #16 Lukáš Švitorka (5:2)
56:53 Hosté jsou v plném počtu. Mají poslední 3 minuty na zvrat v zápase.
56:28 Domácí hrají přesilovku, ale hosté výborně brání.
54:53 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
54:00 Šest minut před koncem domácí stále drží dvoubrankové vedení. Na hřišti se teď hraje "mezi šestnáctkami" jak by řekli fotbalisti.
51:04 Domácí hrají v plném počtu.
50:32 Hosté hrají další přesilovku, ale zatím se nemohou dostat k ohrožení domácí branky.
49:04 Vyloučen hráč #70 Jakub Prášek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:38 Jesličky v podání Davida Štaiera
44:31 Monster save Davida Tygra Šimečka
44:00 Opět hrajeme 5 na 5
41:53 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:15 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
40:11 Hned na začátku třetiny si Hradec vypracoval 100% šanci, ale Tomáš Pácal  branku minul.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
37:54 Nahozený míček na Vysokomýtskou branku nadvakrát zlikvidoval brankář hostí.
34:54 Atmosféra je třaskavá!!!
33:48 TBP rozehrál na Ondru Šimerdu, který přesným crossem vzval ke skórování Lukáše Švitorku.
33:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #5 Ondřej Šimerda (4:2)
32:21 Libor Knypl snižuje na 3:2 a dramatizuje tak utkání. Druhá třetina zatím patří hostům.
32:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (3:2)
30:47 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
30:47 Nejdříve probíhalo dlouhé ošetřování Davida Šimečka po střetu s hostujícím hráčem a poté David tygřím skokem zlikvidoval trestné střílení.
29:50 Teď hosté vyprodukovali několik nepřesných střel.
28:45 Tomáš Bomba Pokorný prověřil hostujícího gólmana backhandem od půlky hřiště
27:58 A další safe Davida Šimečka !!!
27:11 Nádherný cross Štěpána Hegera a krásná střela Ondry Šimerdy, ale hostující gólman kryje.
25:15 Atmosféra v hale je elektrizující. Oba kotle povzbuzují své hráče a nutí je k maximálnímu výkonu.
22:32 Hosté snižují na 3:1 a v zápětí David Šimeček zlikvidoval další šanci hostů.
22:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Jakub Poláček, asistoval #4 Martin Fuňk (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:59 Hradečtí v první třetině využili tři šance, všechny šance hostů zmařil bezchybný David Šimeček.
15:49 Kuba Prášek si zahrál biliár a od tyčky poslal míček za gólmana soupeře potřetí.
15:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek bez asistence (3:0)
13:10 Pro hosty trochu smolný gól, když si gólman srazil nepovedenou přihrávku do vlastní branky.
13:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #5 Ondřej Šimerda (2:0)
12:47 David Šimeček si připisuje další důležitý zákrok.
10:55 Starý bard Tom Pokorný ze svého umění nic nezapomněl a trestné střílení s přehledem proměnil. Hráči áčka by se od něho mohli učit
10:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný z trestného střílení (1:0)
10:42 Kuba Vít se vtěsnal s míčkem mezi dva hráče a píská se se trestné střílení, které pojede Tom Pokorný
05:42 Domácí jsou v plném počtu a Jan Schejbal se hned řítil sám na gólmana Mýta, který však jeho pokus lapil
05:27 Hosté v přesilovce tlačí, ale David Šimeček v brance zatím odolává.
03:42 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
02:00 Hra se zatím přelévá od brankoviště k brankovišti, větší šance si zatím vypracoval Hradec
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání divize D mezi týmy FbC Hradec Králové a FTC Vysoké Mýto.