60
  • 60 59:30
    Hippos

Hornets Brno ZŠ Horní - Hippos Žďár n/S. 6:5
branky: 4. Jáchym Navrátil, 9. Daniel Havel, 41. Lukáš Paták, 48. Kryštof Kopečný, 54. Jáchym Navrátil, 58. Tomáš Ručka - 22. Ondřej Dvořák, 23. Tomáš Hrubý, 28. Ondřej Dvořák, 47. Filip Dvořák, 58. Jan Lukeš; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Bořek Králík 9, Pavel Streit 2 - Tomáš Růžička 17; po třetinách: 2:0, 0:3, 4:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): První třetina slušná, ve druhé jsme opět vypadli ze hry, měli jsme málo pohybu i hráli pomalu s míčkem. Tuto část musím vzít na sebe, kdy ode mě nepřišla žádná reakce na vývoj. Ve třetí jsme ukázali morál i chuť po vítězství, které jsme nakonec urvali, za což patří týmu velké díky. Děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Vedoucí): První třetina katastrofa, poté už od nás zlepšený výkon. Soupeř zahrál dobře do obrany a my moc neměli kudy hrát. Chybělo kloudné založení a taky na konci i trochu toho štestíčka. Jinak za mě vyrovnaný souboj. Teším se na odvetu ve Žďáře kde máme soupeři co vracet. Děkuji za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
60:00 Hotovo vyřízeno! Horneti dnes uspěli s odřenýma ušima. S druhým týmem tabulky tak berou všechny body. Děkujeme za předvedený výkon, fanouškům za atmosféru a soupeři za utkání. Přeji příjemný zbytek nedělního večera. Od onlinu se s Vámi loučí Ondra Foltýn.
59:55 Domácí střídačka oslavuje blok.
59:43 Dvořák zahrál míček moc vysoko a 17 sekund před koncem jsou na míčku domácí.
59:30 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:30 Hosté si vybírají timeout. Na srovnání mají 30 vteřin. Teď se doláme chléb.
59:01 Šamánek netrefil z vlastní půlky odkrytou klec.
57:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #98 Jiří Žák (6:5)
57:47 O chvíli později se prosadil podle hlasatelských slov "Benjamínek" Ručka. Hippos jdou do šesti.
57:03 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (5:5)
57:03 Lukeš nejdřív do bloku, pak si ale našel odražený míček a nepřesunutému Streitovi ukázal bližší tyč.
56:01 Dosty komentuje Šamánkovo rozhodnutí: "Poprvé dneska nahraje... A zrovna měl střílet."
55:00 Všechna ta energie zápasu se ukazuje teď, v posledních pár minutách. Zápas má nyní tempo doslova jako metronom. Všichni křičí, fanoušci fandí, hráči běhají a všichni trnou jak nakonec zápas dopadne.
53:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #7 Jáchym Navrátil, asistoval #20 Daniel Havel (5:4)
53:29 Havel našel ukázkový kros na odskočeného Navrátila. Ten odkrytou žďárskou klec trefil a horneti jdou do vedení!
53:01 Král vyřešil svoji situaci stylově. Florbalku měl někde v souboji, míček tak přihrál svému spoluhráči nohou.
52:31 Střely lítají ze strany na stranu, od mantinelu pálil Dvořák, o pár sekund později ze středu natahoval Sláma, z toho všeho ale žádná změna na výsledkové tabuli.
51:57 Paták opět zkusil výběh, tentokrát ale trefil pouze mantinel.
51:31 Šollar dobře vybojoval míček na své půlce, poslal Šamánka do breaku, ten ale ze situace 1 na 1 nic nevytěžil.
50:35 Na míčku hosté.
48:55 Paták se opřel do své střely a jen to zacinklo. Růžička dle Dostyho absolutně nevěděl, co se děje. Taky tak vypadal jeho pohyb rukama.
47:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #98 Jiří Žák (4:4)
47:44 Jen o chvíli později se prosazuje Kopečný a máme tu zase nerozhodný stav.
46:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (3:4)
46:27 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Pavel Streit družstva Hornets Brno ZŠ Horní
46:27 Dvořák po velmi dlouhém výběhu háže takový nához na vzdálenější. Na to však Králík nedosáhl a to vyústilo v střídaní brankářů. Bude Streit úspešnější?
45:31 Nyní naopak domácí tlačí na svého soupeře.
43:54 Hippos tlačí na domácí obranu.
43:22 Šamánek se pokouší o pres. Neúspěšně.
42:10 Žák dostal dlouhou nahrávku na pravý mantinel, z první si ale vybral špatnou polovinu poloodkryté brány a Růžička tak chytá.
41:21 Hude polapil přihrávku na střed a ujímá se kuličky.
40:35 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #20 Daniel Havel (3:3)
40:35 Paták se trefil hned z úvody početní převahy a vyrovnává na 3:3!
40:20 Vyloučen hráč #15 Tomáš Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
40:20 Hrubý, byť neúmyslně nechal Kopečnému koleno v cestě a domácí si tak zahrají hned ze startu třetiny přesilovku.
40:00 Závěrečná pasáž je tu!
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
40:00 Druhá třetina je u konce. Viděli jsme méně rychlou dvacetiminutovku, ve které Hippos nasázeli tři góly do sítě svého soupeře. Uvidíme, co domácí umíchají za recept, a zda #HORNETSVALEC vymyslí za v poslední třetině. Očekáváme alea ostré tempo a snahu obou týmů urvat tři body pro sebe. Pochopitelně.
39:17 Trenér hostí vyžaduje po svých svěřencích tlak .do brány. Jeho přání se mu ale nesplnilo... Asi bude muest napsat Ježíškovi.
38:47 Časoměřič Dosty komentuje Slámovu individuální akci: "Slámič, ty seš blázen."
38:31 Šamánek trefuje pouze blok.
36:31 Dostyho pravidelná rubrika. Časoměřič Dosty komentuje náraz florbalek: "Napiš tam, "Nehoda"".
36:00 Nějaké náznaky akcí, nějaké pokusy o přihrávky, ale opravdu nic co by stálo za větší zmínku.
34:24 Kopečného střela skončila za mantinelem. Celá hala vzdychla.
33:21 Žák se vrací na střídačku, přitom vypustil z pusy nehezká slovíčka. Janizcek mezitím nastřelil Růžičku přímo do masky.
32:00 Dnešní utkání opravdu zajímavými momenty, či dechberoucími akcemi nepřekypuje. Není tedy moc co psát, tak zmíním alespoň, že všechny fotky z domácích zápasů naleznete na klubovém flickru.
29:58 Hippos opravdu mají větší nasazení do druhé dvacetiminutovky a je to vidět na hrací ploše. Všude jsou rychleji, běhají více, lépe se vrací. Horneti musí zabrat.
27:42 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #45 Michal Hrubý (2:3)
27:42 Hippos střílí další branku a ujímají se vedení. Trenér hostí asi opravdu onen recept nalezl a dokonce i ví, jak vyhrát boss fight s Králíkem.
26:54 Opět klidnější fáze, ve které není moc co zmínit, tak si alespoň dovolím malou reklamu. A tou je klubový partner EXE sport! S klubovou slevou vše o 25% levněji. A to se vyplatí!
24:55 Horneti dostávají svého soupeře pod tlak.
22:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (2:2)
22:43 Jen o další chvíli později si Hrubý připisuje další kanadský bod a vyrovnává stav utkání.
21:51 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (2:1)
21:36 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
21:36 Šamánkova čepel se nedopatřením dostala pod nohy jednomu ze Žďárských. Jen o pár sekund později se Dvořák dostal do zakončení a skákavý balon proskákal až za Králíkova záda.
21:12 Šamánek zkusil klukovinu z mladších žáků, a to obtočení kolem tyčky. Růžička byl ale pozorný.
20:55 Trenér hostí velmi nadšeně podporuje své svěřence. Bohužel, není mu rozumět ani slovo.
20:35 Horneti si drží míček u sebe.
20:01 Druhá třetina začíná! Úvodní buly pro dopředu zkusili zahrát domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
20:00 První třetina je za námi a domácí z ní vyšli s dvoubrankovým vedením. Žďár naopak v zápase dost ztrácel. Jaký bude recept trenéra hostí na domácí obranu, na jejímž konci je boss fight s Králíkem? To se dozvíme již za chvíli!
19:30 Máme další indícii k tomu, co rozhořčilo rozhodčího. Ten směrem k domácí střídačce zakřičel: "NEPÍSKÁM PRVNÍ ZÁPAS, UŽ MĚ TO NEBAVÍ!!!" Tak otázka co myslel, nebo jestli ho už pískání nebaví když už píská dlouho? Nevím.
18:30 Jeden z rozhodčích právě zařval větu o asi deseti až patnácti slovech, rozuměl jsem ale pouze "celá hala". Ani adresáta tohoto proslovu jsem neodhalil. Nevím tak, co chtěl udělat.
17:48 Obertan ukázal velmi kyselý obličej po odehrání balonu.
17:45 A máme tu naši oblíbenou... Dostyho pravidelnou rubriku! Časoměřič Dosty komentuje Joukla v útočném rohu: "Knedlos v nepřirozeném prostředí..."
17:05 Rada se pokouší o pres, bez úspěchu.
16:10 Šollar si hraje na baletku při průchodu středem. Po obehrání beků hostí si vyšvihnul ještě piruetu. Tomu se říká liberecká mašina.
15:02 Zdravotník Domča komentuje, dnes přesvědčivý Jouklův výkon: "No jo, to jsou ladné pohyby knedláka."
14:32 Dvořákovi se nelíbí výrok rozhodčích, abych byl přesný, stěžuje si na "tři předchozí fauly". Na míčku ale domácí.
12:54 Šollar promáchnul. Alespoň nám tady otřel trochu toho házenkářského lepidla.
12:30 Nyní klidnější fáze hry, neděje se nic co by stálo za zmínku.
11:15 Dvořák pálí těžce mimo.
08:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel bez asistence (2:0)
08:42 Havel získal balon na středu, ač rozhodčí rozpažoval, nakonec došlo k verdiktu gólu. Zakopaný pes byl na zadní tyčce, po odrazu od ní to totiž vypadalo, jakoby domácí bek trefil přední tyč. Nicméně stav utkání je 2:0!.
08:03 Kábele dostal přihrávku na střed, Havel ale důsledný v blokování a Králík tak zasahovat nemusel.
07:01 Paták si přiťuknul míček s Janizckem při rozehrávce standardky, trefuje pouze blok.
06:19 Havel našel dobrý kros na Šamánka, ten ale trefil pouze blok.
05:45 Žďár opět drží balon.
04:47 Zdravotník Domča komentuje Almásyho přihrávku ze středuj: " JOO, jakej backhand!" Rada se však bohužel k zakončení nedostal.
03:32 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #7 Jáchym Navrátil, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:0)
03:32 Navrátil hned po střele šel vybojovat balon, z následného výběhu trefil zadní tyč a otevírá skóre dnešního utkání.
03:14 Navrátil roztřepal pouze boční síťku.
03:02 Ručka si hodně dovolil ze své obrany přes střed, až poslední blokující žďárský bek ho zastavil. Na míčku opět hosté.
02:20 Hosté v rozehrávce
01:25 Karásek zhodnotil jednoho z domácích nepublikovatelným slovíčkem, nevím však, co ho tak rozhořčilo.
00:00 Krásný nedělní podvečer! Již za pár minut vypukne, již tradičně u nás na bohunickém Tatranu, vypukne bitva mezi domácími Hornets Brno a hostími Hippos Žďár nad Sázavou. Přeji příjemné počtení a krásnou neděli.