3:8
    Marek CIFRA
    (Lesák)

Hornets Brno ZŠ Horní - FTC Vysoké Mýto  3:8
branky: 12. Dominik Hude, 15. Jáchym Navrátil, 38. Michal Rada - 13. František Kadavý, 25. Martin Fuňk, 29. Jakub Poláček, 34. Lukáš Rolenec, 34. Jakub Poláček, 39. Vojtěch Pavlák, 58. Petr Lesák, 60. Marek Cifra; rozhodčí: Jan Ponížil - Miloš Janda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Dominik Franc 26 - Adam Rozlivka 22; po třetinách: 2:1, 1:5, 0:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Soupeři jsme nabídli příliš mnoho brejků, které trestal. Horší jsme byli s míčkem, kde nám chyběl větší pohyb a hlavně rychlejší hra s míčkem, proto jsme si netvořili více gólových šancí. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář hostů Novák Drahoslav (Vedoucí): I v oslabené sestavě se nám podařilo po velice dobrém a bojovném výkonu zvítězit nad mužstvem z horní části tabulky a po bojovném výkonu odvážíme z Brna tři body. Děkuji hráčům za výkon a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
60:00 Horneti dnes bez bodu. Děkujeme soupeři za zápas a rozhodčím za dobře vedené utkání. Zároveň děkujeme divákům za atmosféru a vám za čtení online přenosu. Tímto se s vámi loučí a přeje příjemný zbytek víkendu Ondra Foltýn.
59:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #3 Petr Lesák (3:8)
59:43 Cifra si ještě přes celé hřiště dal gól a zvýšil tak na 3:8.
59:26 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:26 Hosté si bůhvíproč berou Timeout.
59:26 Poslední vteřinky zápasu.
58:21 Mýto stále v útoku.
57:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák bez asistence (3:7)
57:29 Lesák si doslova přivlastnil míček a zvyšuje na 7:3.
57:00 Havlovi střela od mantinelu nesedla... Čas se krátí.
55:28 Horneti to zkouší v šesti.
55:27 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:27 Trenér domácích reaguje timeoutem.
55:11 Horneti v plném počtu. Necelých pět minut před koncem v tříbrankovém manku.
54:13 Cifra zkusil ze zátahu z dálky, bloky ale fungují.
53:11 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:11 Teď už se ale bude trestat. Radův zákrok na Špačka nebyl v souladu s pravidly a Mýto si necelých 7 minut před koncem zahraje přesilovku.
52:26 Trenér hostů byl hodně rozhořčený na rozhodčí kvůli zákroku na jednoho z mýtských, myslím si že to slyšela i babička před halou co jde z nákupu. Jak jsme ale právě od něj mohli po první třetině slyšet, nedělejme tlak na ty rozhodčí...
51:43 Franc chytá do ruky a dává tak svým spoluhráčům prostor na střídaní a založení útoku.
51:00 Mýto tlačí na domácí obranu, to hornetům moc nepomáhá.
49:00 Utkání nabírá větší a větší obrátky, zákroky jsou ostřejší a ostřejší. Horneti mají 11 minut na 3 góly, teď by to chtělo horký čaj na rozmrznutí, nadechnout se a nastartovat gólovou mašinu jménem Jiří Žák, dnes se ale brněnský sniper neprosazuje.
48:06 Havlovi sjela nahrávka, Mýto se ujímá balonu.
47:01 Horneti tlačí na mýtskou obranu, bez úspěchu.
45:30  Rada si z celé zelené obrany udělal kuželky. Následnou střelu ale poslední bek zblokoval.
44:05 Havel blokuje Lesákův pokus.
42:36 Růžička opět zkoušel výběh, Rozlivka chytá.
42:30 Zapletal zkusil zatáhnout, trefil jen Vysokomýtský blok.
42:26 Na druhé straně střílel tahem Slabý, jeho rána ale byla moc slabá a Franc bezpečně chytá.
41:45 Šollar hodil lobík z dálky na nic netušícího Rozlivku, jako Ježíšek zacinkala tyč.
40:55 Hude se Slámou dobře presují.
40:01 Třetí třetina začíná.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
40:00 Druhá třetina je za námi. Mýto se probralo a nastřílelo Francovi za záda hned pět fíků. Udělají horneti ještě něco se zápasem? To se dozvíme za chvíli!
39:01 Šollar z první trefuje pouze blok.
38:26 Domácí golman v pořádku a hra tak může pokračovat.
38:25 Franc udělal dobrý výkop, vypadá to ale, že se mu něco stalo s nohou.
38:01 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (3:6)
38:01 Máme tu dva rychlé góly hned za sebou! Nejdříve se trefil Rada od mantinelu z výběhu na vzdálenější tyč, jen o pár vteřin později Mýto zahrálo dobré buly dopředu a uzmuli si tříbrankové vedení zpět.
37:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #67 Dominik Hude (3:5)
37:35 Jéňa Šamánek stále burcuje své spoluhráče k lepším výkonům.
36:59 Navrátil v obrovské šanci sám před Rozlivkou, jeho střela zápěstím ale šla nad.
36:31 Horneti ostřelují Rozlivku, skóre se ale nemění.
36:28 Navrátil pouze do Rozlivkovy masky.
35:55 Weinstein dostal pěkný kros, míček ale netrefil tak jak by chtěl. Můžeme ale pozorovat rychlou pasáž hry.
35:25 Sláma nemotorně nedokázal trefit míček skákající na velkém brankovišti Mýta, Weinstein následně pouze do bloku.
33:55 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Jakub Poláček, asistoval #23 Lukáš Slabý (2:5)
33:55 Poláček se trefil z výběhu a Mýto si bere vedení již 5:2. Opravdu jakoby domácí v té zimě zamrzli.
33:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Lukáš Rolenec bez asistence (2:4)
33:12 Obertan ztratil míček u své brány, Rolenec se nemýlí.
32:56 Kopečný udělal na rozhodčí jen kyselý obličej.
32:10 Obertan sklidňuje hru a jde do pomalejší rozehrávky.
31:31 Lesák vystihl přihrávku domácích. Franc protiútok hasí.
30:42 Havel z otočky mimo.
30:19 Lacina z dálky pálí z první, Rozlivka chytá.
28:37 Unzeitig v dalším přečíslení 2 na 1 dává pas na Lesáka. Franc tygřím skokem zachraňuje situaci.
28:01 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Jakub Poláček, asistoval #17 David Špaček (2:3)
28:01 Špaček se dostal k balonu na velkém brankovišti, z nebezpečného prostoru se nemýlil a posílá FTC do vedení.
25:45 Hra se opět zklidňuje, na míčku domácí.
24:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Martin Fuňk, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:2)
24:58 Už to vypadalo, že Ručka situaci 2 na 1 zvládnul. Fuňk ale celou situaci přečetl a poslal nahrávku Unzeitigovi do druhé vlny. Přesunující se Franc střelu pozemi dostal mezi nohy. 2:2
24:10 Trenér Mýta při pohledu na verdikt rozhodčího protočil panenky.
23:47 Šollar poslal hodně vysoký lob přes šírku hřiště. Opravdu jakoby tu v hale řádila nějaka větrná bouře...
23:15 Žák úspěšně presuje, vybojoval míček.
22:53 Mýto na míčku.
22:20 Trenér hostí na mě osobně zatím působí takovým nesympatickým dojmem. Nechce řešit nic co mu se mu nehodí, nevím jak to popsat... Nicméně Hra je zatím klidnější, ani jeden z celků nechce udělat chybu.
20:15 Druhá třetina začíná! Na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
20:00 První dvacetiminutovka je za námi. Oba trenéři ještě diskutují onen zákrok na France, verdikty se ale pochopitelně nemění. Horneti z úvodní třetiny odchází s jednobrankovým vedením, zápas ale má energii, hraje se nahoru dolů, emoce pracují a stát se tak může cokoliv. Buďte u toho!
19:11 O chvíli později si zažil své i golman na druhé straně, toho nehezky sejmul Slabý. Rozhodčí pískají pouze volný úder.
19:06 Žák ze středu pouze do připraveného bloku.
18:59 Tahle sekera bude Weinsteina mrzet. Havel sice z odraženého míčku dal gól, ale sekera na gólmanovi ruce se píská.
18:26 Obertan nad. Asi vítr...
18:01 Slabý vyhazuje daleko z vlastní poloviny.
17:26 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
17:26 Lesák si na středu hřiště pomohl nedovoleně a horneti si zahrají první přesilovku zápasu.
16:25 Lacina na pointu vypadá, jakoby mu snad z té zimy zmrzlo pozadí. A ještě k tomu hned první nahrávku dal na prvního zeleného.
16:07 Slabý ze zátahu orazítkoval břevno.
14:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #66 Jáchym Navrátil bez asistence (2:1)
14:57 Navrátil se jen o pár sekund později dostal k balonu a zametl ho tam kam patří.
14:57 Havel našel krosem nabíhajícího Navrátila, ten se ale netrefil.
14:01 Obertan po krosu od Laciny nastřelil jen blok. Mýto zatím blokuje ukázkově.
12:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #6 Lukáš Rolenec (1:1)
12:53 A máme vyrovnáno. Z protiútoku dal Kadavý Rolencovi přihrávku až do kuchyně. Ten se nemýlil a vyrovnává na 1:1.
12:45 Mýto drží balon. Ze všech je v hale nejvíc slyšet Šamánka. Tomu se říká týmový hráč!
11:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #89 Michal Rada (1:0)
11:15 Rada s Hudem se dotali do protiútoku. Radovu žabku jeho spoluhráč trefil z voleje a trefil se přímo k zadní tyči. 0:1.
10:15 Zmatek po standardce Mýta. Zblokovaná střela skákala po brankovišit, Franc tygřím skokem  zahasil.
09:48 Horneti si vytváří tlak, nejsou ale schopni zakončit.
09:10 Rada vyvezl míček z pásma, následně byl faulovaný. Lacina po nahrávce z této standardky trefuje pouze blok.
08:47 Janizcek se pokusil si skákající míček na středu hřiště zpracovat tzv. na pizzaře, bohužel neuspěl.
07:33 Útočník Mýta se dostal do velké šance když se uvolnil na středu, trefil ale jen břevno, ač to vypadalo jako gól, skóre je 0:0.
07:10 Domácí v rozehrávce.
06:04 Dnes nehrající Šamánek diriguje svoje spoluhráče: "POOOJĎ, ZATLAAČ!"
05:55 Janiczek se pokouší o pres, neúspěšně.
05:05 Cifra to zkusil od mantinelu, Franc bezpečně chytá a pokrývá i odražený míček.
04:25 Zapletal poslal dobrou zadovku na střed na nabíhajícího Radu. Ten ale jeho pas nezpracoval.
03:55 Růžičkovi sjel míček v zátahu, Mýto jde do protiútoku. Hráči v zeleném ale nic nevymysleli.
03:40 V bráně domácích zatím stoprocentní Franc.
01:01 Zápas nám již začal! Na míčku domácí.
00:00 Venku je sněživá sobota, občané naší milované republiky si sedí hezky v teple doma, ale florbalisti ne. Zde na bohunickém Tatranu totiž již vypukla bitva divize D mezi celky Hornets Brno a FTC Vysoké Mýto. O celém průběhu vás budu informovat zde, prostřednictvím online přenosu.