• 60 59:54
    2
    Vít PETŘÍČEK

FbC Hradec Králové B - Hippos Žďár n/S. 4:8
branky: 18. Lukáš Kašpar, 19. Jan Schejbal, 40. Michal Kunart, 55. Michael Souček - 1. Tomáš Hrubý, 18. Jakub Král, 20. Filip Dvořák, 23. Tomáš Zeisel, 33. Tomáš Hrubý, 35. Tomáš Hrubý, 47. Tomáš Zeisel, 56. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 2 + Radim Kunart 4:3; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 27 - Adam Sochor 27; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:2
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Trenér): Dneska jasně lepším týmem. Soupeř ale hodně zlobil z brejků. Po 1.třetině jsme si něco řekli k naší hře a razantně zlepšili přechod do útoku. Hodně jsme si vylámaly zuby na povrchu, kdy nám spousta střel sjížděla z čepele. Produktivita dneska teda měla být opoznání lepší. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Po včerejším zápase nám dnes chyběly síly. Soupeři jsme to dost ulehčili díky naším nepřesnostem a ztrátám. V útoku jsme byli neproduktivní. Dnes se nám bohužel nedařilo. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:54 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
55:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák bez asistence (4:8)
54:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček z trestného střílení (4:7)
53:48 Vyloučen hráč #23 Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za opakované přestupky
52:16 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za hrubost
46:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Tomáš Zeisel, asistoval #81 Pavel Rous (3:7)
41:08 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:58 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
39:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #11 Michael Kořínek (3:6)
34:17 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #34 Tomáš Zeisel (2:6)
32:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý z trestného střílení (2:5)
22:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:4
20:00 Střely v 1. části: 12:15
19:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #3 Jan Lukeš (2:3)
18:40 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #67 Lukáš Kašpar (2:2)
17:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #99 Michael Souček (1:2)
17:07 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #28 Matěj Partl (0:2)
15:55 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #81 Pavel Rous.
12:46 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
00:06 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (0:1)