9:10
    Marek MATĚJŮ
    (Moravec)

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC Dobruška 9:10p
branky: 5. Tadeáš Vaněk, 12. Matyáš Holub, 14. Jan Machatý, 25. Vojtěch Šmíd, 32. Petr Minář, 47. Aleš Rozlívka, 52. Petr Minář, 54. Petr Minář, 56. Tomáš Martinásek - 2. Aleš Moravec, 3. Matěj Grulich, 4. Tomáš Havlík, 12. David Kollert, 20. Jan Černý, 54. Jan Čtvrtečka, 57. David Kollert, 59. Jan Černý, 59. Jan Jirák, 61. Marek Matějů; rozhodčí: Lukáš Drahný - Vladimír Lešák; vyloučení: 5:5; využití: 2:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 2, Jonáš Marek 19 - Tomáš Tuček 21; po třetinách: 3:5, 2:0, 4:4, 0:1
65:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Je to pořád dokola. Nezvládnutý začátek, poté musíme soupeře dohánět. Když ho dostaneme na lopatky, nezvládneme konec a prohrajeme. Kluci nepřestávám vám věřit. Jsme super tým a společně to dokážeme. Děkujeme divákům, kteří nám dnes hodně pomohli.
65:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Po skvělém vstupu do zápasu následovalo vystřízlivění a po našich chybách se soupeř dostal také do hry. Druhou třetinu jsme kupili další chyby a domácí to s námí měli jednoduché. Naštěstí jen pouze srovnali stav a neutekli nám výsledkově.Třetí část byla ale od nás šílená, největší pozitivum je to, že jsme to nezabalili a dokázali zápas otočit, za což všem klukům díky. Co jsme si nadrobili, to jsme si částečně dokázali sníst. Dva důležité body. Jedeme dál a chystáme se na další zápas. Děkujeme rozhodčím a divákům za atmosféru. Zdravíme všechny u videa a onlinu a všechny naše marody.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:34 GÓL FBC Dobruška! 9:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (9:10)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
58:54 GÓL FBC Dobruška! 9:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #89 Jan Jirák, asistoval #11 Aleš Moravec (9:9)
58:43 GÓL FBC Dobruška! 9:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #9 Tomáš Havlík (9:8)
56:59 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
56:59 GÓL FBC Dobruška! 9:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #11 Aleš Moravec (9:7)
56:17 Vyloučen hráč #7 Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
55:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (9:6)
54:41 Dobruška zahájila hru bez brankáře.
53:46 GÓL FBC Dobruška! 8:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #89 Jan Jirák (8:6)
53:45 Timeout FBC Dobruška
53:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář bez asistence (8:5)
51:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #30 Tomáš Langer (7:5)
50:20 Nervy pracují, hráči obou týmů dělají spoustu drobných faulů.
47:21 Vyloučen hráč #21 Jan Černý družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
46:57 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #33 Dominik Zlesák (6:5)
44:52 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
44:52 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
43:50 Domácí tým má lepší držení míčku a určuje tempo hry.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:50 Hra je velmy vyhrocená, z každého týmu vyloučený hráč.
36:47 Vyloučen hráč #9 Tomáš Havlík družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
34:44 Domácí tým opět odolal nátlaku 4 na 5.
32:49 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za opakované přestupky
31:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
28:15 Hra je teď velmi vyrovnaná, oba týmy se snaží najít cestu ke vstřelení gólu.
24:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (4:5)
23:50 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
22:20 FBK vstoupilo do druhé třetiny lépe než do první.
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:20 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (3:5)
17:24 Domácímu týmu se podřlilo ubranit tlak soupeře.
15:43 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
13:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:4)
12:20 Vracíme se ke hře nahoru dolu.
11:39 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #88 Marek Matějů (2:4)
11:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #7 Petr Minář (2:3)
09:38 Vyloučen hráč #15 Jan Čtvrtečka družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
09:38 FBK v přesilové hře
08:11 Po úvodní přestřelce se hra uklidnila.
04:30 Hra je ve vysokém tempu.
04:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #33 Dominik Zlesák (1:3)
03:34 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #97 Matěj Grulich (0:3)
03:34 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko
02:16 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (0:2)
01:59 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #89 Jan Jirák (0:1)