1

0

3.

FLORBAL LITOMYŠL - Hornets Brno ZŠ Horní  4:3pn
branky: 6. Marek Macek, 36. Michael Smola, 37. Marek Lamplot, N Michael Smola - 5. Kryštof Kopečný, 25. Matyáš Weinstein, 58. Lukáš Paták; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Filip Lamař 24 - Bořek Králík 32; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:0
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Zápas se vším všudy. Škoda, že nebereme 3 body, ale lepší, než-li nic. Děkujeme divákům, že přišli a soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnaný zápas, ve kterém se střídaly momenty na obou stranách, kdy měl jeden či druhý tým mírně navrch. Soupeři vyšla lépe druhá část, naproti tomu my jsme si ve třetí třetině šli za vyrovnáním. I přes dnešní prohru si můžeme ze zápasu odnést pozitivní věci. Díky týmu za výkon a soupeři, rozhodčím i divákům za férové utkání.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #38 Dominik Šollar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #27 Matyáš Weinstein , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #30 Vilém Nonn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #26 Lukáš Paták , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #15 Michael Smola a vstřelil rozhodující gól (4:3).
57:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #27 Matyáš Weinstein (3:3)
57:10 Vyloučen hráč #15 Michael Smola družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
54:22 Švec zkusil z úhlu
54:05 Petr Černý se soustředí na zápas jako harpyje pralesní když loví primáty
49:58 Pořadatelský stolek musí podotknout výborné zákroky obou brankářů
46:58 Ryšavý krásně našel Boštíka, tomu ale nesedla střela a golman chytá
44:20 Dan Ondráček minul branku o pár čísel vedle, snad se poštěstí příště :)
40:24 Týmy už měly gólové šance, avšak žádný z nich nedal gól
40:01 Buly vyhrála Litomyšl
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:06 Holásek předvedl ukázkový rozštěp, ale asi si natrhl dolní partie
36:29 Lamplot z výběhu otáčí skóre
36:28 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (3:2)
36:20 Brankař Brna Králík se pomodlil ke všem florbalovým bohům a předvádí skvělé zákroky.
35:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #30 Vilém Nonn (2:2)
34:47 Nyní bylo na obou stranách tolik šancí, že diváci málem dostali infarkt
33:09 Na hřiště vběhli noví litomyšlští hráči a první střídání zvládli skvěle jako orangutaní samice, která se stará o svá mláďata (ve většině případů orangutani mají jedno mládě)
29:41 Vilda Nonn zkusil nához na Pakostu, ten však byl moc vysoko a brankař nához chytil
27:11 Brankař Brna Králík také předvádí dobré zákroky
24:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #21 Pavel Brückner (1:2)
23:12 Lamař zase předvedl krásný zákrok, který připomínal skok tygra indického skákajícího na axise
20:06 Hosté v plném počtu
20:01 Buly vyhrála Litomyšl
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:48 Litomyšl měla velmi moc šancí, ale vystřelili buď do bloku nebo Brno podržel brankař
18:07 Litomyšl si zahraje první přesilovku v tomto utkání
18:06 Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
16:23 V dnešním utkání nastoupila Litomyšl v nových modrých dresech. Dresy připomínají barvou gekona modrého (Lygodactylus williamsi).
14:02 Lamař předvedl krutopřísný monster save
13:51 Litomyšl je více na míčku a řídí celou hru
07:42 Marek Lamplot vystřelil z půlky a brankaři z Brna udělal pěknou neplechu před kasou
05:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #61 Marek Macek, asistoval #25 Marek Lamplot (1:1)
04:30 ​Po chybě v litomyšlské obraně Brno otevírá skóre
04:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #26 Lukáš Paták (0:1)
02:00 Litomyšl měla více šancí, ale žádné neproměnila
00:42 Oba týmy vystřídali a posílají na hřiště svě druhé lajny
00:01 Úvodní buly vyhrála Litomyšl