60
  • 60 59:20
    Hippos

FTC Vysoké Mýto - Hippos Žďár n/S. 7:6
branky: 3. Libor Knypl, 9. Vojtěch Novák, 35. Adam Kobr, 42. Jiří Unzeitig, 52. Vojtěch Novák, 56. Vojtěch Pavlák, 57. Petr Lesák - 4. Pavel Rous, 28. Tomáš Zeisel, 32. Jan Svoboda, 41. Tomáš Hrubý, 56. Vít Petříček, 59. Filip Boháček; rozhodčí: Jan Čečetka - Jiří Knettig; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 14 - Adam Sochor 23; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:3
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Neuvěřitelné drama se šťastným koncem. Konec základní části se blíží a je to vidět. O kráse to dnes opravdu nebylo. Vydřené vítězství a byli jsme o gol šťastnější. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Komentář hostů: Tabulka je velmi vyrovnaná, tudíž jsme čekali urputný boj o místa do play off. To se taky potvrdilo. Soupeř je doma vždy velmi silný, mají to tady nahrané. Bohužel dnes rozhodovaly detaily a o tom to je. Po první třetině ale zlepšený výkon, škoda některých laciných branek. Musíme zvednout hlavy a poučit se. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:21 A Žďár je v 6
59:20 Timeout Hippos Žďár n/S.
58:47 Na rozdíl jediné branky poslal Boháček svůj tým, a ke konci třetiny zbývá poslední minuta.
58:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #68 Filip Boháček, asistoval #15 Tomáš Hrubý (7:6)
57:12 Zbytečný faul Fuňka v přerušené hře, který je potrestán 2 minutami a Žďár má tak možnost s tímto zápasem ještě něco udělat.
57:11 Vyloučen hráč #4 Martin Fuňk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
56:47 Jakoby se protrhl pytel s góly a diváci se mají na co koukat.
56:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák bez asistence (7:5)
55:37 Avšak Mýto nedokáže uklidnit hru tak jak by potřebovalo a tak opět ikasovalo a bude to ještě zajímavý konec.
55:36 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #81 Pavel Rous (6:5)
55:26 Pavlák se prosazuje a dává svému týmu větší klid pro závěrečných 5 minut.
55:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #15 Patrik Záruba (6:4)
53:24 Žďár teď opět tlačí seč mu síly stačí, šancí mají dost teď jen najít tu gólovou.
51:47 Avšak tomu nestačilo protože Novák si prostě pro ten gól šel a tak vrací vedení svému týmu.
51:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (5:4)
51:41 Novák střílel do prázdné brány, golman hostí však stihl udělat fantastický zákrok a zachránil tím situaci.
50:40 Opravdu tvrdý zápas pro oba týmy, souboj za soubojem kdy i končí na zemi, či za mantinelem. Vše je ale v rámci pravidel a tak se žádná početní výhoda ještě nehrála.
46:26 Jako celou hru je tempo velice vysoké, divácky velice atraktivní zápas.
42:00 Teď Unzeitig nachytal hostujícího golmana a krásnou střelou mezi ruku a nohu opět srovnává skóre. Dneska to nebude ani pro jednoho lehké získat 3 body.
41:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig bez asistence (4:4)
40:28 Rychlý nástup hostů Mýto zaskočil a než se Rozlivka zorientoval už vytahoval míček z branky.
40:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (3:4)
40:01 A i poslední úvodní buly vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
37:56 Hra se zase velmi přiostřuje a o tvrdé souboje u mantinelu tu není nouze.
37:19 Rozlivka teď vytáhl neskutečný zákrok, a drží tak svůj tým.
34:18 A po několika šancích se Kobr konečně prosazuje a srovnává tak skóre.
34:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #4 Martin Fuňk (3:3)
33:00 Poprvé v tomto zápase se Žďár dostává do vedení, Mýto tak trochu neví kde jim hlava stojí opět jsou tak trochu na kolotoči.
31:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #20 Jan Svoboda, asistoval #12 Roman Kábele (2:3)
31:22 Žďáru se často nelíbí výroky rozhodčích.
29:49 Za pět 12 teď Unzeitig zachránil situaci kdy hráč Žďáru běžel na Rozlivku úplně sám, avšak skvělým návratem mu jeho šanci překazil.
28:08 Svým tlakem si Žďár vybojoval gól a hra se tak opět přiostřuje.
27:07 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Tomáš Zeisel, asistoval #23 Vít Karásek (2:2)
22:01 Opět se pokračuje ve stejném tempu, taky spoustu osobních soubojů. Trenér hostujicího týmu je velmi horkokrevný a na své hráče přímo řve.
20:01 I druhé buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
15:35 Teď mělo Mýto asi 5 gólových šancí, bohužel pro ně ani jedna neskončila za brankovou čarou, každopádně teď zafungovali bloky a dobře postavená brána, jen kousek chybělo aby Kobr skóroval.
14:40 Hráči Žďáru teď přidali na tempu a Mýto je teď jak na kolotoči.
14:00 Hráči Žďáru jsou tvrdší v soubojích, je vidět že přijeli s chutí vyhrát.
12:20 Více šancí má teď FTC, dokáže svého soupeře přečíslit v mžiku, jen jim zatím stojí v cestě dobře chytající Sochor.
09:09 Opět krásná souhra, a ještě lepší střela Nováka kterej nedal golmanovi hostí ani čuchnout.
08:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #6 Adam Kobr (2:1)
07:30 Můžeme vidět spíše více osobních soubojů u mantinelů, hra ani jednoho není nějak extra výrazná.
05:20 Hra se těmi góly trochu uklidnila a oba týmy se snaží o postupnou rozehrávku.
04:00 A máme tady rychlou odpověď, dobře umístěnou střelou se prosazuje Rous.
03:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #45 Michal Hrubý (1:1)
02:20 Krásná souhra mezi Knyplem a Unzeitigem, právě první zmiňovaný zakončoval do prázdné brány a otevírají tak skóre tohoto zápasu.
02:19 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:0)
02:02 Menší komplikace pro Poláčka, nejméně 20 vteřin měl zaseklou nohu v síti, naštěstí pro něj hra byla v ten okamžik přerušena.
02:00 Zatím je FTC ten tým co určuje tempo hry.
00:40 První střela FTC, Novák vyslal na golmana hostí takovou testovací střelu.
00:01 První buly pro hosty.