8:4
    Jan MARTÍNEK
    (Coufal)

FbC Hradec Králové B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 8:4
branky: 7. Jakub Wolf, 14. Lukáš Kašpar, 26. Michael Souček, 36. Radim Kunart, 42. Tomáš Pácal, 48. Jan Schejbal, 52. Vítek Ryba, 55. Lukáš Kašpar - 33. David Coufal, 40. Roman Martínek, 46. Jakub Milichovský, 57. Jan Martínek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 28 - Tomáš Hlava 12; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:2
60:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): Tohle byl zmar nad všemi zmary. Bohužel jsme odmítli tolik příležitostí ke vstřelení branky, že to je až neuvěřitelné. V kombinaci se ztrátou v první třetině, kterou jsme úplně nedokázali pohlídat, jsme pak holt tahali za kratší konec, i když jsme soupeře dokázali dostávat pod tlak... ale prostě to zakončení.... kdyby tam byla dneska v bráně jen papírová krabice asi bychom to trefovali jen do ní. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Dnes velmi dobrý soustředěný výkon od začátku zápasu. Ve druhé třetině jsme trochu polevili a dostali soupeře zpět do zápasu. Na začátku třetí třetiny jsme přidali další gól a v poklidu pohlídali výsledek. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Díky patří i našim fans.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
57:40 Coufal vystřelil a Pokyho florbalka to nevydržela.
56:27 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Jan Martínek, asistoval #13 David Coufal (8:4)
56:27 Smolný odraz a golman je bezmocný, gol do prázdný.
54:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #82 Vítek Ryba (8:3)
52:32 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
51:34 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #34 Ondřej Kroutil (7:3)
51:29 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
49:50 Coufal sám na golmana, naštěstí mu to sklouzlo.
48:22 Pro diváky atraktivní florbal, pro trenéry méně. Vidíme dosti brejkových situací.
47:27 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #36 Tomáš Pácal (6:3)
45:56 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #10 Jakub Milichovský, asistoval #18 Roman Martínek (5:3)
45:56 Tak jsem to zakřiknul. Hezká nahrávka z poza brány a gól.
45:43 Havl.Brod tlačí, Hradec úspěšně odolává.
42:54 Bártič vytěsnil střelu maskou.
41:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Tomáš Pácal, asistoval #93 David Stružinský (5:2)
41:05 3. třetina začala a je vidět na obou týmech, že sil mají ještě dost.
40:00 Střely ve 2. části: 4:14
39:01 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #13 David Coufal (4:2)
39:01 Vysoká, rychlá rozehrávka a golman neměl šanci. 5 vteřin do návratu.
37:06 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
35:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #5 Ondřej Šimerda (4:1)
35:14 Šikovná nahrávka z rohu náhodou prošla a pěkný vingl. Hradec se na chvíli vymanil z tlaku.
32:34 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal bez asistence (3:1)
32:34 Chyby v obraně vedly ke vstřelení prvního golu Brodu. 13ka předvedla svojí šikovnost. Pěkný zásun.
29:02 Parádní akce Brodu, tři na jednoho, končí na golmanovi. A opět další akce, sám na golmana.
27:50 Vidíme pěkný, rychlý, technický frolbal. Emoce pomalu stoupají.
26:41 Jakub Wolf parádně vypíchnul míček.
25:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #82 Vítek Ryba (3:0)
24:55 Vyloučen hráč #97 Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
22:12 Schejby pěkná bekendová střela.
21:02 Koordinovaný pád za mantinel, bohužel to vypadá na zranění hráče z Brodu.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:44 Dva parádní zákroky golmana z Brodu.
17:25 V přesilovce měl Brod tři těžké střely. Hradec stále drží nulu.
15:25 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
14:33 Pěkná střela z půlky, Hradec měl teď štěstí, golman vyrazil chodidlem.
13:20 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #70 Jakub Prášek (2:0)
13:20 Jednoduché rozehrání z levé strany končí gólem. V jednoduchosti je krása.
06:25 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #12 Tomáš Pokorný (1:0)
06:25 Po skrumáži před bránou dorazil Jakub do brány.
04:05 Pěkná akce Hradce, Souček promáchnul na prázdno.
02:55 Prví zákrok domácího golmana.
01:30 Opatrný začátek, hosté v bílém, domácí v černém.