• 60 59:54
    11:8
    (Píše)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBŠ Všestary 11:8
branky: 5. Jáchym Navrátil, 14. Adam Joukl, 19. Filip Barus, 20. Jáchym Navrátil, 27. Daniel Havel, 28. Lukáš Paták, 29. Adam Joukl, 43. Dominik Sláma, 48. Jáchym Navrátil, 56. Jan David Šamánek, 59. Vincent Drápal - 9. Vojtěch Bureš, 13. Miloš Macháček, 17. Jan Světlík, 17. Aleš Klemš, 32. Marek Stuchlík, 47. Vojtěch Bureš, 52. Miloš Macháček, 60. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 6:2; využití: 1:3; diváků: 135; zásahy brankářů: Pavel Streit 20 - Daniel Paar 26; po třetinách: 4:4, 3:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Zábavné utkání pro fanoušky, pro nás trochu na houpačce, zvláště v první a třetí třetině. Nakonec jsme to urvali na svoji stranu, byť byl dnes soupeř velmi nebezpečný v ofenzivě a dělal nám problémy. Díky soupeři i rozhodčím za utkání a naše fanoušky zveme už příští víkend na domácí utkání playoff!
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Díky za sezónu borci, bylo to klasicky na houpčce. Z cesty do play up se stala cesta o záchranu. Klepali jsme se do poslední chvíle, posíláme díky borcům do Dobrušky. A teď nás čeká cesta domů autobusem a to si moc užijeme s našimi fanoušky. Díky za podporu. Tak ahoj přístí sezónu. Zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
60:00 Horneti dneska ve velmi vypjatém a divácky atraktivním utkání berou 3 body. Myslím, že je vše připraveno na play - up, na které se samozřejmě těším už teď. Tímto děkujeme soupeři za zápas, divákům za vyvtoření úžasné atmosféry. Od onlinu se s vámi loučí Ondra Foltýn.
59:54 GÓL FBŠ Všestary! 11:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #30 David Píše (11:8)
59:54 Bureš 6 vteřin před koncem snižuje na 11:8, už mu to ale není nic platné.
58:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #20 Daniel Havel (11:7)
58:16 Drápal za běhu našel skulinku v Paarově postoji a zvyšuje na 11:7. Tohle už budou mít Všestary velmi těžké.
57:10 Holomek běží za míčkem ze všech sil, jeho následnou střelu zápěstím Streit pokryl maskou.
55:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (10:7)
55:55 Ve vlastním oslabení utekl Šamánek a zvyšuje na 10:7! Domácí fanoušci vesele oslavují.
54:35 Timeout FBŠ Všestary
54:35 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:35 Trenér domácích naštvaně křičí na rozhodčí, že "se ho ten hráč ani nedotknul", nicméně Růžičkova cesta i tak míří na trestnou lavici. Všestary ztrácí 2 branky a reagují oddechovým časem.
54:10 Tentokrát je naštvaný Světlík, který bouchnul svojí florbalkou do mantinelu. V burácející hale to však nemohl slyšet nikdo kromě hráčů a nás u stolku.
51:07 GÓL FBŠ Všestary! 9:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #30 David Píše (9:7)
51:07 Macháčkovi to na pokus asi 157 vyšlo a z výběhu kolem bloku propálil nicnetušícího Streita. Píše si zároveň píše 2. asistenci.
50:02 Freiberg se vrátil z hřiště na střídačku se "do p...i." Co ho rozhněvalo navždy bude zahaleno tajemstvím.
49:05 Lacina uklidňuje rozehrávku pochodem za vlastní bránu.
47:56 Janizcek si na středu před vlastní bránou chtěl skákavý balon zpracocat tzv. na pizzaře, to mu ale nevyšlo, situaci proběhl a Všestary se tak dostali k nebezpečné střele. Streit pohotově vyráží maskou.
47:00 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #10 Jáchym Navrátil, asistoval #12 Jan Lacina (9:6)
47:00 Navrátil ale ví, že místo hádání se je účinnější oplatit soupeři stejnou mincí a připisuje si další kanadský bod.
46:28 GÓL FBŠ Všestary! 8:6
46:28 Celá hala jen nevěřícně koukala na všestarský zákrok florbalkou, po kterém Všestary vstřelili gól. Trenér domácích se velmi rozohnil, k ničemu to ale nebylo.
45:38 Janizcek svojí holí za minutu dvanáct zastavil všestarskou nahrávku do kuchyně.
44:20 Šamánek naservíroval Drápalovi nahrávku do odkryté brány na střed jako na stříbrném podnose, Drápal ale promáchnul.
43:56 Světlík se dostal do dobré pozice na středu, jeho zátah však skončil asi 3 metry vedle.
43:44 Šamánek, řekl bych až komicky, uklouznul a rozmázl se na zemi, v sekundě však stál opět na nohou.
42:46 Obertan ze středu na pravou tyčku na Navrátila, tomu tentokrát jeho zakončení přes ruku nevyšlo, Paar se stihl přemístit. Všestarský kotel mohutně oslavuje.
42:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #16 Adam Joukl (8:5)
42:17 Sláma společně s Jouklem utekl do přečíslení 2 na 1, vzal to na sebe a trefil vzdálenější růžek Paarovy brány.
40:43 Vyloučen hráč #12 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
40:43 Lacina si hned ze startu třetiny zahrál na dřevorubce a dává Všestarám další přesilovku.
40:00 Technické potíže... Na hale nám zhasla půlka světel, správce nevěděl, že se hrají 3 třetiny... I přes to se jde hrát... Šetříme životní prostředí :-)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
40:00 Druhá dvacetiminutovka je minulostí, gólů napadalo podstatně méně, zápasová energie však stále stoupá jako teplota venku. Za malou chvíli zápas vyvrcholí. Buďte u toho.
39:40 Klemš se dostal k míčku, před kterým už byl jen Streit a spousta prostoru. Domácí brankář si však dobře vyjel a jeho střelu zlikvidoval. Trenér domácích na to 2 sekundy upřeně zíral jak tele na nová vrata a následně zběsile popadnul tabulku a začal na ni něco čmárat.
37:36 Weinstein se dostal do dobré střelecké pozice, jeho střela zápěstím však neskončila tam, kde by si představoval.
36:10 Drápal opět plní roli motivovače (dalo by se definovat jako roztleskávačka mužského pohlaví) a povzbuzuje své spoluhráče co mu to hlasivky dovolují.
34:30 Navrátil z výběhu těžce mimo.
34:20 Trenérovi domácích se nelíbil zákrok Světlíka, ten se chtěl jít obhájit, jediná odpověď, které se mu dostalo, však byla: "Hele ty vůbec nechoď na naši střdačku jako." Tomu se říká být krutý...
33:46 Kotel Všestar se nechává slyšet. Ač je tu více domácích příznivců, ozývají se jen Všestary... Už by to chtělo před play - up nastartovat hlasivky!
31:50 Půlka zápasu je za námi a je to čím dál tím víc vyhrocené, Světlík se ironicky směje výroku rozhodčích, zatímco domácí střídačka požaduje dvouminutový trest.
31:37 GÓL FBŠ Všestary! 7:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #55 Tomáš Holomek (7:5)
28:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #13 Marek Zapletal (7:4)
28:25 Horneti se opět hodili do střelecké nálady a nasázeli Paarovi 2 branky v rozmezí 40 sekund.
27:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #27 Matyáš Weinstein (6:4)
27:21 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
27:21 Macháček se provinil držením a půjde si sednout k nám.
27:15 A další pokus! Růžička tentokrát nastřeluje jen blok.
26:46 Weinstein ze středu z otočky prověřil Paara, ten jeho pokus vyrazil.
26:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #12 Jan Lacina (5:4)
26:15 Po delší odlmce konečně vidíme gól! Lacina ze středu posunul na Havla, ten si míček srovnal a zápěstím zavěsil.
25:44 Macháčkovi rána z výběhu sjela, Streit balonek, který se kutálel po zemi hravě chytil.
24:26 Šamánek se v situaci 1 na 1 pokusil o kličku do forehandu, ta mu jen těsně nevyšla.
23:55 Světlík se po střetu s Lacinou jen těžko zvedá ze země. Naštěstí je v pořádku a hra normálně pokračuje.
23:20 Lacina se uvolnil na středu, Obertan mu tam dal nahrávku zpoza brány. Naposlední chvíli jeho pokus jeden ze Všestarských zblokoval.
21:57 Šollar dobíhal míček v rohu, přistrčen Klemšem zaběhl až za zadní mantinel, klasická situace - domácí by chtěli 2 minuty, Klemš se tváří, jakoby nic. Nakonec je z toho volný úder.
21:06 Oba týmy v 5.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
20:00 Viděli jsme velmi energickou první třetinu s mnoha dvouminutovými tresty a hned s 8 góly. Atmosféra na hale je skvělá a zápas nabírá obrátky. Za chvíli pokračujeme!
19:40 Weinstein se dostal do obrovské šance, poskakující míček však nedokázal nasměrovat za Paarovy záda.
19:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #10 Jáchym Navrátil, asistoval #15 Tomáš Ručka (4:4)
19:19 Je srovnáno! Ve smršti gólů a vyloučení jsem se konečně dostal k psání titulků, nejdříve Barus prostřelil Paara, následně Navrátil z ostrého úhlu zacinkal na vzdálenější a srovnal tak utkání na 4:4.
19:06 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
19:06 Vyloučen hráč #16 Adam Joukl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
18:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:4)
16:39 GÓL FBŠ Všestary! 2:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #74 Miloš Macháček (2:4)
16:39 Domácí se dvakrát provinili, nejdříve již zmiňovaný Sláma, následně Drápal. Hosté obě příležitosti bleskově využili a přimnuli si dvougólové vedení.
16:10 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
16:01 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #17 Jan Freiberg (2:3)
15:24 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:24 Sláma běžel do rohu do souboje o míček, já jsem při tomto jeho atletickém úkonu pronesl: "Dívej, ten ho sundá." A jak jste mohli čekat, přesně tak se událo.
13:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #84 Dominik Sláma (2:2)
13:30 Joukl ukazuje, jak jednoduché je dávat góly. Míček na mantinelu si hezky v klidu srovnal na čepel, prohodil pár slov dostupujícím blokem, zívnul a vyslal lehounké zápěstí, které zaplachtilo přímo do vzdálenějšího růžku Paarovy klece.
12:10 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #26 Vojtěch Bureš (1:2)
12:10 Macháček v odloženém vyloučení zvyšuje na 2:1, modrý kotel oslavuje a hříšník z celku domácích byl omilostněn.
11:02 Zapletal v situaci 3 na 2 pálil od mantinelu, Paar bez většíh potíží jeho pokus zlikvidoval.
10:41 Šamánek sroloval jednoho z Všestarských na mantinel, rozhodčí nařizují pouze volný úder.
10:08 Drápal z ostrého úhlu prověřil Paara, ten v pohodě chytá.
08:58 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (1:1)
08:58 Kotel domácích si žádá gól, jejich přání jim splnil Bureš, kterému to napotřetí vyšlo. Zapletal se pokoušel o únik, propadl. Bureš ze středu na Světlíka, ten zpátky na Bureše, Bureš s úsměvem na tváři posílá míček do odkryté brány a srovnává na 1:1.
08:07 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi
08:07 Onen hříšník je, kdo jiný, než Robin "Šprímař" Růžička. Časoměřič Paťa toto komentuje: "Ty seš fakt retard Robine..."
07:35 Někdo z domácích si půjde sednout, Všestary využívají odloženého vyloučení a zkouší hru v šesti.
06:10 Obertan uviděl Ručku na středu, poslal mu míček, ten z otočky nastřelil obránce, míček ale poskakoval po brankovišti, Paar situaci vyřešil s klidem.
05:26 Janizcek trefuje jen blokujícího Holomka.
04:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #10 Jáchym Navrátil, asistoval #83 Adam Obertan (1:0)
04:51 Obertan si všiml díry ve Všestarské obraně, odskočil si na mantinel a nahrávku co dostal poslal na zadní tyč na Navrátila, který klidně, řekl bych až ležérně zakončil. 1:0.
04:35 Tentokrát Zeman nastřeluje blokující obránce, zápas nabírá otáčky.
04:12 Drápal pouze do bloku, z následného protiútoku Freiberg také netrefil nic než blok.
03:30 Fanoušci domácích ženou svůj tým k prvnímu gólu.
02:56 Holomek se pokouší o pres, v zápalu napadání však zašlápl míček.
02:09 Další pokus vyslal opět Bureš opět těžce netrefil. Seřídit mířidla... Fanoušci hostí i přesto mohutně oslavují.
01:31 Domácí ve svojí rozehrávce.
00:12 Všestary vypadají, že si dnes jdou pro výhru. Do obrovské šance se dostal Bureš. Ten však nemířil přesně.
00:01 Zápas začíná! Úvodní buly pro Všestary.
00:00 Milí diváci, půlka února už je za námi a to znamená jediné. Ve všech sportech již play - off, resp. v naší divizi D play - up, klepe na dveře. Dnes se u nás, na bohunickém Tatranu, odehraje úplně poslední kolo základní části divize D, ve kterém se střetne domácí celek Hornets Brno s týmem hostí FBŠ Všestary. Tento zápas je pojat jako generálka na play - up, proto na halu dorazil velký počet jak domácích, tak hostujících fanoušků. O průběhu zápasu vás bude formou online přenosu informovat Ondra Foltýn.