(Duchek)
  • 56 55:34
    Havlíčkův Brod

FBC Dobruška - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6:3
branky: 2. Jakub Holeček, 14. Jan Čtvrtečka, 18. Jan Čtvrtečka, 48. Matěj Grulich, 52. Jan Čtvrtečka, 56. Jan Čtvrtečka - 39. Jakub Kocour, 44. Roman Martínek, 46. Jakub Kocour; rozhodčí: Vladimír Lešák - Tomáš Marek; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 191; zásahy brankářů: Tomáš Tuček 20 - Tomáš Hlava 14; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Dnešním utkáním jsme se chtěli hlavně odvděčit všem našim fanouškům za podporu po celou sezónu. Poctivě zápas odmakat a rozloučit se se sezónou vítězstvím. To se nám povedlo hlavně v první a třetí třetině, kdy jsme byli lepším týmem. Každopádně děkujeme soupeři za zápas, věřím, že se divákům líbil. Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kteří s námi tu letošní divizní káru táhli a pomohli nám - Jendovi a Pípovi za trénování, všem našim krátkodobým pomocníkům z Dobrého nebo Vrchlabí. Nejvíc ale děkujeme našim skvělým divákům, kterých při premiérové sezóně v divizi chodilo neskutečné množství, a i když to občas nebylo jednoduché, fandili až do konce. Poslední dík patří našim roztleskávačkám, které dnes předvedly parádní přestavení a pomohly soupeře minimálně na první třetinu rozhodit. Ještě jednou DÍKY VŠEM!
60:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): Děkujeme našim skvělým fanouškům, kteří vážili tak dlouhou cestu a  věřili stejně jako my, že dnes dokážeme bodovat. Zároveň díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
58:25 Tuček opět chytá! Únik Brodu 1 na brankáře tak gólem nekončí.
55:39 GÓL FBC Dobruška! 6:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #23 Petr Duchek (6:3)
55:39 Dobruška znovu navyšuje! Brankáři hostů těsně projel míček a je to 6:3.
55:34 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
55:11 Dobruška nakonec ubránila těžkou situaci a obstřelování od Brodu a jdou do rychlého protiútoku.
53:20 Hra jde stále nahoru a dolu s šancemi na obě strany.
51:16 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (5:3)
51:16 Nádherná souhra a další gól Dobrušky za záda hostů.
49:21 Vyloučen hráč #72 Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká florbalka
48:43 Tuček opět zachraňuje Dobrušku.
47:12 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #21 Jan Černý (4:3)
47:12 Dobruška se znovu chopí vedení.
46:27 Dnešní utkání sleduje 191 diváků. DĚKUJEME!!!!!
45:56 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #66 Jakub Kocour, asistoval #97 Josef Žáček (3:3)
45:56 Nádherná střela a je dorovnáno.
44:52 Brod má nyní více akcí a je víc na míčku.
43:56 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #67 Michal Veselovský (3:2)
43:56 Další dorážka a znovu snížení.
42:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:05 Zatím dobré šance z obou stran a hra je velmi vyrovnaná, ale taky rychlá.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
38:04 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
38:04 Je tu první gól hostů a snížení na 3:1.
36:35 Dobruška sice v oslabení, ale i tak napadá a bude rozehrávat za bránou Brodu.
36:31 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
33:25 Ryhlé akce obou týmů, ale gól bohužel nepadl.
31:20 Domácí Tuček nyní krásně drží svůj tým.
30:40 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
30:40 Je tu první vyloučení domácích.
29:42 Hra jde nyní ze trany na stranu a od obou týmů vydíme pěkné akce.
28:29 Tuček nyní pod těžký ostřelování Brodu.
27:20 Brod střílí hodně, ale nepřesně.
24:04 Dobruška nyní dost pod tlakem.
21:52 Brod zatím víc v útoku než poslední třetinu, ale Dobrušce se stále daří bránit všechny větší akce.
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:59 Domácí Tuček si v první části moc nezachytal.
18:53 Hra se nyní dost zrychlila, ale Dobruška stále nedovoluje žádné větší akce.
17:31 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #4 Václav Oubrecht (3:0)
17:31 A další využití, krásně za záda brankáře.
16:02 Vyloučen hráč #67 Michal Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
15:53 Dobruška v další šanci, ale brankář hostů krásně chytá.
13:00 GÓL FBC Dobruška! 2:0
13:00 A Dobruška využívá. Po nástřelu Oubrejchta dorážka a je tu druhý gól utkání.
11:27 Vyloučen hráč #16 Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
11:27 Dobruška v přesilovce a s Dobrou pozicí před bránou Brodu.
10:30 Hra je stále hodně vyvážená akcemi, i přes vyšší Dobrušské držení míčku.
09:16 Oubrejcht krásnou střelou trefil jen břevno.
07:09 Dobruška nyní pod velkým tlakem, ale nakonec z tohoto útoku Brodu nic není.
05:19 Dobruška zatím více na míčku, ale i přes to se Brod dostává do šancí.
01:41 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Jakub Holeček, asistoval #4 Václav Oubrecht (1:0)
01:31 Hra je zatím spíše ve prospěch Dobrušky.